Şimdi Ara

Anakart psu tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistem yapcam ilk vatanın indiriminde Allah izin verirse işlemciyi 4770k alıcam elimde 2 adet r9 280x kart var crossfire yapıcam dar boğaz istemiyorum bide hevesledik i7 ye anakart olarak msi gaming 7 düşündüm ne dersiniz uygunmudur bu fiyatı 530 tl vatanda ramlarim var elimde 2 adet gskill 1866mhz hdd var kasa olarak corsair 400r düşündüm ssd olarak samsung evo 840 ların 120 lik olanını düşündüm ama sıkıntı psu çünkü aerocool strike x 1100w psu düşünüyorum 1000w üstü istiyorum ama diğer markalar çok pahalı özellikle seasonic diyodum ama 650 nin altı yok 1000w modellerinde aerocool 440 lira teknobiyotikde ben ekran kartlarına sağlam o.c yapcam işlemciyide 4.5ghz altı kullanmam artı komple su soğutma sistemim var elimde yani iki adet gpu kafası bir adet cpu kafası pompası hortumu tamam elimde varlar ona göre bana en uygun psu yu belirtin 450 üstü vermem ama psu ya bide aksi bişey düşünüyosanız belirtin en yakındaki indirime kadar vaktim var saygılarımla. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yorum yokmu arkadaşlar

• 750w az bence crossfire kullanıcam sonuçta r9 280x leri tanesi 250w çekiyomuş ilemcide 150 çekse 650 yapıyo zaten daha overclock yapılcak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.