Şimdi Ara

Anakart Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam benim MSI 865 PEM2 anakartım vardı.arıza yaptı servisine verdim.tamir edemediler.yerine bir üst modelini gönderiyoruz dediler ve bana 2 ay sonra MSI P4M800 anakart gönderdiler.acaba hangi anakart daha ii yardım ederseniz çok sevinirim.benim gördüğüm kadarıyla eski anakartım intel chipset liydi bu via chip set eski anakartımda 4 adet ram girişi vardı kitapçığında Supports up to 4GB memory size without ECC. yazıyordu.bunda ise 2 GB yazıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: serkankurt1987

selam benim MSI 865 PEM2 anakartım vardı.arıza yaptı servisine verdim.tamir edemediler.yerine bir üst modelini gönderiyoruz dediler ve bana 2 ay sonra MSI P4M800 anakart gönderdiler.acaba hangi anakart daha ii yardım ederseniz çok sevinirim.benim gördüğüm kadarıyla eski anakartım intel chipset liydi bu via chip set eski anakartımda 4 adet ram girişi vardı kitapçığında Supports up to 4GB memory size without ECC. yazıyordu.bunda ise 2 GB yazıyor

malesef eski anakartın daha iyiymiş.via dünyanın sis ten sonra en dandik çipsetlerini üretir.4 gb memory pek te önemli değil zaten kimde 4 gb ram var.
  • geri gönderme gibi bir hakkım varmı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkankurt1987

geri gönderme gibi bir hakkım varmı acaba

o konuda bilgim yok ama servise durumu anlat benim anakartımda intel cipset vardı via çipsetli anakart almak isteseydim intel çipsetli anakart almazdım via nın stabilitesine güvenemiyorum istediğim performansı vermiyor falan de değiştirmezlerse para iadesi iste.para nı geri verirlerse da ati express 200 chipsetli pci express yuvasına sahip bir kart alırsın fiyatı da ucuz.
  • teşekkürler bi konuşim bakalım servisle
  • aman uzak dur via chipsetten.Aynen anakartımı hallettim yaklaşık 2 hafta önce, idareten bi 2.el anakart alıp benimkini servise yolladım.Aldıım anakartın benimkinden nerdeyse tek farkı Via chipsete sahip olması.Paso yüklediim programlarda çakışmalar meydana geliodu , özellikle ati anakartım olduundan çok çektim ben.Değiştirme hakkın varsa kullan derim.Şahsen benim bundan sonra hiçbir koşulda via chipsetle işim olmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.