Şimdi Ara

anakartı değişen pavilion hala adam olamadı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar anakartı değişen bilgisayarımı iki gun once servisten aldım ama sımdı de yenı suprizlerle karsı karsıyayım. internete baglandıktan 1-2 dakıka sonra donup kalıyor. pılı cıkartmadan kapanmıyor. yapabılecegım bısey varmı

• Kötü haber.Benimkinin de anakartı değişmişti.Ama internete bağlandıktan sonra donuyorsa, yazılımsal gibi görünüyor.
  • bende oyle dusundum driverları fılan yenıledım ama bı ıse yaramadı. hdd den recovery yapmayı denedım ama hata verdı hazırladıgm dvdlerden denedım bu seferde bu cd ler bu bılg. ait degıl tarzında bı hata verdı sanırım anakart degıstıgı ıcın. musterı hızmetlerıne maıl attım bakalım beklıyorum ne dıycekler olmadı tekrar servıs yolu gozukcek makınaya
  • unclesam,
    benimkin de anakart modeli değişmemişti. Sordum, aynı model takılır demişlerdi.Sorun olmaması gerekir. hatta ben de recovery yapmıştım anakart değiştikten sonra.

Aynı modeli kullanıyoruz bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h2001 -- 20 Ocak 2008; 20:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: formatus

Hp pavilionlarda üretim hataları mevcut uzak durun derim bu bilgisayarlardan.Yok illede Hp olsun pavilion olsun derseniz çekersiniz böyle.Hp de bunu bal gibi biliyor :))) Ben çok çektim En iyisi IBM di ama artık yok :) şimdi DELL almak lazım...

çok biliyorsanz gidin ibm alın 3 tane hp notebook um oldu hiçbirinde sorn çkmadı.ayrıca servisi de en iyi servislerden biri bilgisiz bilgisz knşmayn
  • quote:

Hp pavilionlarda üretim hataları mevcut uzak durun derim bu bilgisayarlardan.Yok illede Hp olsun pavilion olsun derseniz çekersiniz böyle.Hp de bunu bal gibi biliyor :))) Ben çok çektim En iyisi IBM di ama artık yok :) şimdi DELL almak lazım...

haziranda aldığım dv6 ımdan gayet memnunum.. ayrıca 1,5 yıllık dv5dede bir sorun yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealKiss

quote:

haziranda aldığım dv6 ımdan gayet memnunum.. ayrıca 1,5 yıllık dv5dede bir sorun yok..

arkadş dell almak lazm demiş hp yaramazmş sen de bnde atalm çöpe gitsn ya kullanmadan bilip bilmeden direk hp kötü demzler mi deli oluyorm kullandın mı da konuşuyorsn.3 tane hp kllandım dv5 dv6 envy 3 ü de bir kere servis görmedi.hala hp kötü hp kötü hp kötüyse alma sana mı kaldı hp ne insanlar var ya

• anakartın degistigi icin recovery ler calısmayacaktır servise gonderip tekrar dan yukletebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.Jackson -- 3 Nisan 2010; 9:54:36 >
  • Cihazin seri numarası ve part numarasını biostan karşılaştırın muhtemelen değişen anakarta cihazın seri numarası ve part numarası girilmediğinden recovery nizi desteklemiyor olabilir...Tekrar servise gönderdiğiniz takdirde sorununuz düzelecektir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.