Şimdi Ara

Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
46
Favori
6.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki elimden gelen birşey olursa ve işten sonra kalan zamanlarda yapabileceğim birşeyler olursa hertürlü yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdar431431 kullanıcısına yanıt
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:20:13 >
  • drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Tabiki seve seve

• BATTERY_STATS yetkisini veremedim, öbür yetkiyi verebildim. Ama onu veremediğim için uygulama hata verdi.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:20:7 >
  • Yarın deneyeceğim konuyu en baştan okuyup eline sağlık çok begendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

Ne hata aldınız?

Operation not allowed: java.lang.SecurityException: Permission android.permission.BATTERY_STATS is not a changeable permission type
  • Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:19:59 >
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:19:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

USB debugging açık mı ve başladığınızda yetki istediğinde yetkiyi verdiniz mi? Şimdiye kadar kimse bu sorunu yaşamadı.

İsterseniz yönergeleri baştan tekrar izleyip tekrar deneyin.

Usb debugging açık olmasa öbür yetki işlemi de gerçekleşmez. Benden yana bir eksik olduğunu düşünmüyorum, adım adım ilerledim.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:19:49 >
  • S4 Active, root'lu, Android 4.4.2
  • Konu faydali. Takibe değer. Ellerinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbaydogan

Konu faydali. Takibe değer. Ellerinize sağlık.
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:19:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

S4 Active, root'lu, Android 4.4.2
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:19:32 >
  • Merhaba,
    Telefonda devre dışı bıraktığınız uygulamalar hangileri?Google play kitaplar ve filmleri ne zaman devre dışı bıraksam hep kendini güncelleyip geri açılıyorlar var mı bir çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Merhaba,
    Telefonda devre dışı bıraktığınız uygulamalar hangileri?Google play kitaplar ve filmleri ne zaman devre dışı bıraksam hep kendini güncelleyip geri açılıyorlar var mı bir çözümü?
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:19:27 >
  • cihazım htc one m7 ve batarya konusunda oldukca sıkıntı cekıyorum , cihazım rootlu oldugu ıcın ındırıp kurdum dırekt acıldı supersu'dan yetkı verınce sımdı 1 saat cıvarı beklemedeyım raporu sızlerle paylasıcam konu ıcın tesekkurler emegınıze saglık
  • Facebooku kaldirinca tarayicidan girsem bile mesajlari okumak icin yine messenger kurmaya zorluyor.Arkadas kafayi yedirtcekler bana bir daha android telefon almayacagim ya.Kurmasam sarjim duzeliyor kursam somuruyor.Yapacaklari programin daaaaa

Illa root attorcaklar kernel kurdurtcaklar rom kurdurtcaklar insana.Sonra neymis efendim cihaziniz garanti disi kalmis o zaman duzgun yazilim ver duzgun yazilan program ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Facebooku kaldirinca tarayicidan girsem bile mesajlari okumak icin yine messenger kurmaya zorluyor.Arkadas kafayi yedirtcekler bana bir daha android telefon almayacagim ya.Kurmasam sarjim duzeliyor kursam somuruyor.Yapacaklari programin daaaaa

Illa root attorcaklar kernel kurdurtcaklar rom kurdurtcaklar insana.Sonra neymis efendim cihaziniz garanti disi kalmis o zaman duzgun yazilim ver duzgun yazilan program ver.

Nasıl messenger kurmaya zorluyor? Tarayıcıdan giriyorum. Mesaj okuma göndermede herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ayrıca suç androidde değil adam gibi optimizasyonu olan program yazamayan facebookta bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 13 Haziran 2016; 2:29:05 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.