Şimdi Ara

Android Emülatör Hata (emulator-5556 disconnected! Cancelling)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eclipse yeni başladım emülatör kurma ayarlarını vesaire yaptım fakat; Emülatör çalışıyor içeriği boş gösteriyor. Simsiyah kalıyor.

[2014-06-24 16:29:37 - İlkUygulama] emulator-5556 disconnected! Cancelling 'com.example.ilkuygulama.MainActivity activity launch'!

böyle bir hata alıyorum. İnternetten bir çok çözümü uyguladım fakat sonuç aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O-Zee AKA Contecau -- 24 Haziran 2014; 16:31:53 >

• dostlar yardımcı olabilicek yok mu
  • rami kaç bu emülatörün dostum ramini 768'e felan yükselt.ama bu androidin emülatörü çok cacık malesef onun için genymotion yüklemeni öneririm çok harika bir emülatördür veya android cihazın varsa usb debugging modunda bağlayıp uygulamalarını real olarakta calıstırabilirsin.
  • usta sorunu çözdüm eklediğimi kaldırıp yeniden ekledim oldu fakat dediğiniz gibi yavaş çalışıyor. Ben bluestack indirdim ama onu bağlamayı beceremedim internette arattım net bi sonuca varamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O-Zee AKA Contecau -- 24 Haziran 2014; 22:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-Zee AKA Contecau

usta sorunu çözdüm eklediğimi kaldırıp yeniden ekledim oldu fakat dediğiniz gibi yavaş çalışıyor. Ben bluestack indirdim ama onu bağlamayı beceremedim internette arattım net bi sonuca varamadım.

kardeşim boşver bluestacki felan genymotion'u indir sanal olarakta nexus 4 ü felan indirirsin programı açınca telefon download etmeni istiyor senden.
    çok harika bi program free sürümü işini çok rahat görür
  • şimdi onu yükledim yine ufak tefek hatalarla karşılaşıyorum çözücem inşallah sağolasın
  • genymotion kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: guardmi16

genymotion kullan

genymotion yükledim play diyorum fakat bi sorun çıkıyor resmi ekledim

• quote:

Orijinalden alıntı: O-Zee AKA Contecau

quote:

Orijinalden alıntı: guardmi16

genymotion kullan

genymotion yükledim play diyorum fakat bi sorun çıkıyor resmi ekledim

bluestacks dene , genymotion bende sorunsuz o sorunu bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.