Şimdi Ara

android t10 249tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • androide düşman edebilir bu telefon şahsen kullanmadm ama kullanan arkadaşlar sansürlü cümleler kuruyorlardı bu telefon hakkında :)
  • Standart işletim sistemli bir telefona yerine bu fiyatla iyi bir alternatif, fakat, androidin nimetlerinden faydalanayım v.s diye alınırsa hayal kırıklığı olur, androidin şu anki geldiği yer ile T10 un alakası yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

androide düşman edebilir bu telefon şahsen kullanmadm ama kullanan arkadaşlar sansürlü cümleler kuruyorlardı bu telefon hakkında :)

Böyle de denebilir tabii
  • rezistif aman ha!
  • Sakin bulaşmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

rezistif aman ha!

Yani? Anlamadım kusura bakmayın...
  • Androide alışayım diye Forumdan 150 ye almıştım. 2hafta sonra 150 ye sattım. ekran berbat.
    O para verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Androide alışayım diye Forumdan 150 ye almıştım. 2hafta sonra 150 ye sattım. ekran berbat.
    O para verilmez.
    Sıfır kapalı kutu T11 satıyorlar o fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

quote:

rezistif aman ha!

yanisi şu, kapasitif olanlar dokunmayla (hatta bazen çok yakın tutsan da algılıyor ) resistif olanlar hafif bastırmayla çalışıyor.
  • quote:

quote:

quote:

rezistif aman ha!

yanisi şu, kapasitif olanlar dokunmayla (hatta bazen çok yakın tutsan da algılıyor ) resistif olanlar hafif bastırmayla çalışıyor.

bendeki 5800'ı diyorsun sen

• quote:

quote:

quote:

quote:

rezistif aman ha!

bendeki 5800'ı diyorsun sen

Alıntıları Göster
    Çeşitli özellikler için alınabilir. Hotspot gibi mesela. Geçerli bir sebebiniz yoksa 250 TL verilmez orası ayrı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Çeşitli özellikler için alınabilir. Hotspot gibi mesela. Geçerli bir sebebiniz yoksa 250 TL verilmez orası ayrı tabi.

Alıntıları Göster
    düşmanıma bile tavsiye etmiyorum bu telefonu.malesef turkcell kampanyasından ayda 5 liraya almak gibi bir hatada bulundum.beni androidden değil genel olarak iletişimden soğuttu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekken5

düşmanıma bile tavsiye etmiyorum bu telefonu.malesef turkcell kampanyasından ayda 5 liraya almak gibi bir hatada bulundum.beni androidden değil genel olarak iletişimden soğuttu.

Arkadaşla aynı durumdayım. Kesinlikle kullandığım en berbat telefon. İkinci telefon olarak bile kullanılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lisedeykenyazilmistir

quote:

Arkadaşla aynı durumdayım. Kesinlikle kullandığım en berbat telefon. İkinci telefon olarak bile kullanılmaz.

Alıntıları Göster
    Allah cezasını versin bu telefonun.. 3 kere servise gönderdim şebeke probleminden sonunda ana kartında sorun var diye tekrar geri geldi.. Telefona verdiğim paradan fazlasını istiyorlar tamir için. Turkcell kampanyasından almıştım üstelik arkadaşımın hattından 24 ayda taahhüt vererek tabi :S Sonra tarife değişikliği yapmak suretiyle telefonun kendi ücreti üzerinden çıkış parası verdi 200 liracık başka tarifeye geçti çocuk:S Kimseye fayda etmedi telefon.. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: lisedeykenyazilmistir

quote:

Alıntıları Göster
    yorumlar yine mükemmel

• Bende almayın diye yazacaktım gerek kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Bende almayın diye yazacaktım gerek kalmamış
    Biri Vodafone 945 ile karşılaştırabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

vf915 buna bin basar kapasitif ekran özelliği yeter ancak vf945 2.1 cupcake te kaldı, froyo güncellemesi almadı. Telefondan fazla beklentisi olmayan almalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leiwatzler

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

vf915 buna bin basar kapasitif ekran özelliği yeter ancak vf945 2.1 cupcake te kaldı, froyo güncellemesi almadı. Telefondan fazla beklentisi olmayan almalı.

Alıntıları Göster
    Buna gelene kadar benim ilanımda ki modele bakılır. Üstelik kapasitif ve android 2.3.5 ile çalışıyor :)

http://forum.donanimhaber.com/m_64066362/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64066362

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.