Şimdi Ara

Androıd Telefonda Youtube Otomatik Çeviri Çıkmaması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarda YouTube'da izlediğim bir videoya, otomatik çeviri kısmı ile Türkçe altyazı getirtebiliyorum. Fakat androıd telefonda yapmayı başaramadım mobilde izlerken YouTube’a otomatik çevir kısmı çıkmıyor.

Youtube'u Mobil uygulamasında da denetim. Chrome ve Opera tarayıcı üzerinden de Youtube girip denedim. Aynı videoda pc'de otomatik çeviri kısmı çıkmasına rağmen, telefonda video üzerinde ayarlar - altyazı içinde otomatik çeviri çıkmıyor.

Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

YouTube Otomatik Çeviri Türkçe Yok Sorunu ve Çözümü

Bazı Android kullanıcıları, YouTube uygulamasında otomatik çeviri özelliğinin Türkçe'yi desteklememesiyle karşılaşmaktadır. Bu sorun, şu anahtar kelimelerle ilişkilendirilebilir:

• YouTube otomatik çeviri Türkçe yok
    • YouTube mobil otomatik çeviri Türkçe yok
    • YouTube otomatik çeviri çalışmıyor
    • Android YouTube altyazı Türkçe olmuyor
    • YouTube otomatik çeviride Türkçe yok

Sorunun Nedeni

Bu sorunun nedeni, YouTube'un Türkçe'yi otomatik çeviri dilleri listesine eklememiş olmasıdır. Sonuç olarak, Android kullanıcıları Türkçe altyazılar veya otomatik çeviri seçenekleri görememektedir.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsin:

1. YouTube uygulamasını güncelle.
    2. Cihazının dil ayarlarını kontrol et. "Dil ve giriş" seçeneğine giderek varsayılan dilin Türkçe olduğundan emin ol.
    3. YouTube uygulamasının ayarlarına git ve "Altyazılar" seçeneğine dokun. "Otomatik Çeviri" seçeneğinin etkin olduğundan emin ol.
    4. İzlemeye çalıştığın videonun altına git ve "Ayarlar" simgesine dokun. "Altyazılar" seçeneğine git ve Türkçe'yi seç.
    5. Bu adımları uyguladıktan sonra otomatik çeviri özelliğinin Türkçe'yi destekleyip desteklemediğini kontrol et.

Ek İpuçları

• YouTube Premium'a abone olursan, Türkçe dahil olmak üzere daha fazla otomatik çeviri dili seçeneğine erişebilirsin.
    • Video yükleyicisi Türkçe altyazılar sağlamışsa, bunlar otomatik olarak görünecektir.
    • Alternatif olarak, üçüncü taraf uygulamalarından veya tarayıcılardan YouTube videolarını izleyebilir ve Türkçe altyazıları manuel olarak etkinleştirebilirsin.

Bu sorunu hala yaşıyorsan, YouTube Destek ile iletişime geçebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bende de aynı telefondan yapamıyoruz. Tarayıcıdan masaüstü sitesi iste deyince çeviri yapıyor acil lazımsa bu şekilde yapabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    Google tarayıcıya girip, masa üstü sitesi kısmını seçiyorum. Google masa üstü açılıyor. Ordan youtube giriyorum. Yüklü youtube uygulaması çıkıyor. Ondada otomatik çeviri yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhabalar aynı sorun bende de mevcut s22 kullanıyorum uygulamada türkçe altyazı bulamıyorum. bu durumu nasıl düzeltebiliriz veya geliştiriciye bildirebiliriz?

• Bu özellik mobil uygulamada yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.