Şimdi Ara

ANİDEN KAPANMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şöyle bir sıkıntım var bazı oyunlarda nadiren uzun süreli oynamalarda pc kendini kapatıp hemen yeniden başlatıyor. Bugün işlemci ram ekran kartını stres teste soktum. Ekran kartını 3 kere ardarda stres testine soktum tek başına bir anda güç kesip yeniden başladı bilgisayar sizce bunun kaynağı nedir ? Güç Kaynağı mı Ekran kartımı ? GTX 970 ve Güç kaynağı olarak Xigmatek NRP-VC603 600W var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyKoGF -- 23 Şubat 2020; 0:11:5 >

• Büyük ihtimalle güç kaynağıdır. Sorunun kaynağını kesin olarak belirlemek için parçaları başka bir bilgisayarda tek tek denemek lazım. İmkanınız yoksa bir bilgisayarcıya verebilirsiniz.

Ya da hepsiburada gibi bir yerden güç kaynağı alıp deneyebilirsiniz. Eğer aynı sorunu vermezse sorun güç kaynağındadır. Verirse ürünü iade edersiniz.
  • Hocam güç kaynaklı büyük ihtimalle tavsiyem link dekini alın uzun yıllar rahat edin pc corsair psu başkasına emanet etmem

Corsair Builder Series VS650 650W PSU CP-9020172-EU
    www.hepsiburada.com
    Corsair Builder Series VS650 650W PSU CP-9020172-EU Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/corsair-builder-series-vs650-650w-psu-cp-9020172-eu-p-HBV00000BZJOZ?magaza=Gameekstra

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Peki ekran kartından bir sorun olma ihtimali varmıdır ? Furmark'ta FHD 1080 testine bastığım an ekran geliyor pc kapanıyor hemen yeniden başlıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.