Şimdi Ara

ANİME TARZI MMORPG ÖNERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anime tarzı mmorpg arıyorum.Çoğuna baktım oynadıklarımda oldu (elsword-aura kingdom-dragon nest) ama aradığım gibi bulamadım.Sadece kore serverları olan oyunlar var ama her hangi bi çıkış tarihi belirtilmediği için beklerken boş durmak istemiyorum (Maplestory 2-Dungeon Striker-Dragomon Hunter bekliyorum)

Ragnarok Online 2 baktım ama oyun boş galiba oyuncu olan bi oyun arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DefiasBros

Arkadaşlar anime tarzı mmorpg arıyorum.Çoğuna baktım oynadıklarımda oldu (elsword-aura kingdom-dragon nest) ama aradığım gibi bulamadım.Sadece kore serverları olan oyunlar var ama her hangi bi çıkış tarihi belirtilmediği için beklerken boş durmak istemiyorum (Maplestory 2-Dungeon Striker-Dragomon Hunter bekliyorum)

Ragnarok Online 2 baktım ama oyun boş galiba oyuncu olan bi oyun arıyorum.

Dungeon striker'ı bekliyorsan (bende bekliyorum) dragonica(dragon saga) bunuda deneyebilirsin.
  • inspirit onlinea bir göz at. İzometrik kamera açısına sahip. Yeni OB oldu.
  • Para varsa FFXIV oyna , zaten efsane seri square enix kaliteli mangakakalar ile mangasını animesini filanda cıkarmıştı . Suan piyasadaki en fazla oyuncusu olan 2.ci mmo (4milyon civarı aktif oyuncusu var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinewood -- 2 Ağustos 2015; 22:56:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç Flyff oynamadıysan bi oyna derim. Ama Webzen değil de özel serverlarda oynamanı tavsiye ederim, bir çok kaliteli özel server var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.