Şimdi Ara

ANKARA'DA ARABA SÜRMEYİ ÖĞRENECEK YER?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
18.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araba yakınlarda araba sürmeyi öğrenmeye başlıcam fakat Ankara'da boş alanlar nerelerde var bilmiyorum.Yardımcı olursanız oldukça sevinirim...

• Kazımkarabekirden giderken kültür merkezinin orada hipodrom var. Araba öğrenmeye gelenler oluyor içeride
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Kazımkarabekirden giderken kültür merkezinin orada hipodrom var. Araba öğrenmeye gelenler oluyor içeride

çok teşekkür ederim
  • Sincan trafiğine gir eğer çıkabilirsen usta olursun
  • Ben 1970 li yıllarda Murat 124 kiralayıp ETİMESGUT HAVA ALANININ ARKASINDA GÜVERCİNLİK DENİLEN YERDE ÇOK GEZDİM. .TMO sinin tahıl siloları vardı...Ve çok boş, tozlu topraklı bir kaç km uzun parkurdu...Araba sürenler hep oraya giderdik..Şimdi gökdelenler doldumu bilmiyorum...Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Mart 2012; 10:33:11 >
  • ostimin arka tarafları, ivedilik vs pazarları bomboş olur. orada pazarları acemi sürücüler talim yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Kazımkarabekirden giderken kültür merkezinin orada hipodrom var. Araba öğrenmeye gelenler oluyor içeride

emniyetin oramı
  • Büyük şehirlerde normal yolda pratik yapayım diyenler PAZAR GÜNLERİ SAAT 07 İLE 10 ARASI bütün yollar boş oluyor...Bu saatler gidip istediğiniz yerde araba kullanın...Saat 12 den sonra bütün yollar doluyor..9 - 10 gibi kalkıp kahvaltısını yapanlar arabalarına atlayıp yola düşüyorlar..saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Mart 2012; 14:05:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Büyük şehirlerde normal yolda pratik yapayım diyenler PAZAR GÜNLERİ SAAT 07 İLE 10 ARASI bütün yollar boş oluyor...Bu saatler gidip istediğiniz yerde araba kullanın...Saat 12 den sonra bütün yollar doluyor..9 - 10 gibi kalkıp kahvaltısını yapanlar arabalarına atlayıp yola düşüyorlar..saygılarımla.

hocam ben 0dan öğrenmeye başlayacağım için o iş biraz sıkıntı olabilir

• al arabayı çık en kalabalık yola senden daha acemilerin trafikde cirit attığını göreceksin
  • kazan olabilir
  • bana böyle bomboş alan lazım başka öğrenmeye gelenler de olabilir tabi ama yollar olmaz yani
  • üstü açık mahalle pazarlarında çok rahat öğreniliyor.
    nerde oturduğunuzu söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.