Şimdi Ara

Ankara tıp hkkında lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara tıp nasıl adı çıktığı kadar zor mu tus kazandırma durumu nedir lütfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sessizcengaver S kullanıcısına yanıt
    valla ben de tercih edicem hocam senin sıralama kaçtı ben de merak ediyorum aynı şeyi
  • 1400 Senin

• tıp yazarsam ben de ankara düşünüyorum ama hazırlık ve zorluk hakkında şüphelerim var MF-3 sıram 1400'ün sonları
  • Ya beyler benim de 3200 geçen sene 3800 ile almış ankara galiba olur o yüzden dimi? Hazırlığı hakkında ne şüphen var hocam?

• Ayrıca tus konusunda 3.sırada türkiye genelinde. Sadece türkçe eğitim verenler aarasında 1.

• Benim de sıralamam 3555 ucundan gelir gibi duruyor adı zorluğu ile çıkmış bir üniversite ancak geçen yıl geçme notu 70 ten 60 a düşürüldü yani eskisi gibi efsane zor olduğunu düşünmüyorum zorluk seviyesi 1 tık inmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xasasasx -- 4 Temmuz 2014; 17:20:06 >
  • aynen ben de öyle düşünüyorum ama eğitimi çok kaliteliymiş hocam
  • eğitimi gerçekten zordur. ama alışırsınız sıkıntı çıkmaz bence. gönül rahatlığıyla gidilebilir :)
  • ankara tıp candır, gelmek isteyen 2.defa düşünmesin.. İngilizce hazırlık sınavı için, geçen sene çok kişi geçti amfide sıkıntı oldu, bu sene ne yaparlar belli olmaz, ben sınavdan 1 ay önce ankarada kursa gitmiştim, paşa paşa 80 aldım geçtim, süper bir hazırlık eğitimi yok zaten bitirince British english akmıyor ağzınızdan..
  • hem hazrlığa bırakıyorlar hem de iyi bir eğitim vermiyorlar şimdi hazırlığa kalan adamın 1 senesi boşa mı gidecek ?
  • MoRuK.aTg kullanıcısına yanıt
    kimisi hazırlıkta spora gidiyor, kimisi yurt dışına gidiyor, kimisi part time işlerde çalışıyor, ingilizce hariç her şeye zaman ayırıyorlar :)) bide şöyle bir durum var, mesela hazırlığa kalıp gitmeyenler var, sene sonunda kalsa bile tıp'ta 1.sınıfa başlıyorlar, haftada 2 gün çıkışta ingilizce dersi alıyorlar, dediklerine göre daha kolaymış ve daha yüksek not alınıyormuş :)
  • MrErdeve M kullanıcısına yanıt
    hadi canım kalma yokmuymus emin misin
  • Ankara tıp Türkçe değilmi? Hazırlığı mı varmış yeni duyuyorum?

• Bir sene de rahat ediyim tatil yapiyim diyosaniz kalnir bnce hazirliga..Ama kayip bence hazirligi calisip gecebilirsiniz..Tabi atlmak da zormus..

• diğer fakültelerde varmış sanırım ama tıp fakültesinde yok diye biliyorum, tabi kayıttan sonra sormakta fayda var belki değişiklik yaparlar yazın belli olmaz :)

eğitim türkçe ama ingilizce hazırlık var, sebebini sormayın hocalar dahi bilmiyor :) ingilizce bölüm açmayı da düşünüyorlarmış ama kesin değilmiş
    tıp fakültesinde olmayan ne anlamadım ?
  • MoRuK.aTg kullanıcısına yanıt
    hazırlıkta kalma, tıpçıları sene sonu puanları yetmese veya devamsızlıktan kalsalar bile bölüme başlatıyorlarmış ama diğer fakültelerde yine hazırlık okutuyorlarmış diye söylentiler var..
    tmm ben de hazırlığı tekrar okutuyorlar sandım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.