Şimdi Ara

Ankarada o/c iel uğraşan ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ankarada o/c ile uğraşan arkadaşlar ile imzamdaki sistem için görüşmek istiyorum. Ben bir noktadan sonra bu sistemi götüremedeim. Müsait bir zamanda varsa elindeki donanım ile ( ram ) Bir araya gelebiliriz. Kolay gelsin.

• dostum sistemin güzelde seçtiğin anakart hiçmi hiç olmamış o sisteme sorun sadece anakartta o sisteme dfi alman lazımdı
  • hakkaten öle diğer parçaların çok güzel de bu anakart oc için hiç güzel olmayan anakart.starwayin dediği gibi bi tane dfi laparty l çok güzel olur.bence işlemcinide fx alacağına dual core alsaydın artan parayıda ekran kartına verseydin çok daha güzel olurdu.
  • evet bu konuda maalesef haklısınız. Kesinlikle o/c için uygun bir kart değil. Vol veremiyorsun belirli bir yerden yukarı normal kullanımda süper bir stabiliteye sahip inanılmaz güzel bir kart ancaaaak o/c ile adını aynı yazı içinde ananlara şiddetle hayııııırrrr diye bağırıyorum Bu arada işlemci yeni alınmadı dostum bir süredir mevcut çift çekirdeklerin 4800 leri fena sayılmaz ancak onlar yoktu sanırım.
    Kolay gelsin
  • dostum değiştirelim istersen dfi lanpartyle.
  • karbey bence o işlemciyi sat dual core al o zaman. hemde win performansın artar.yani senin yerinde olasaydım kesinlikle öle yapardım ki.zannedersem tr de var.ki 4800 almanıda önermem çok pahalı onun yerine 3800 le oc yaparsın.artan paraylada ekran kartına abanırsın. :D çok oldum galiba. ama sitemin güzel hayırlısı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcpctoptan

karbey bence o işlemciyi sat dual core al o zaman. hemde win performansın artar.yani senin yerinde olasaydım kesinlikle öle yapardım ki.zannedersem tr de var.ki 4800 almanıda önermem çok pahalı onun yerine 3800 le oc yaparsın.artan paraylada ekran kartına abanırsın. :D çok oldum galiba. ama sitemin güzel hayırlısı olsun.

Dostum ben çok oyun oynamıyorum yani pek aram yok oyunla o yüzden ekrankartları bana fazla bile diye düşünüyorum. Bu işlemciyide sevgili dostum delibashla tanışmadan misafir etmeden ve ona kurcalattırmadan satmam Şaka bir yana çift çekirdek mimarisi gerçekten çok güzel bir olay. Sanırım fx 60 da aynı mimariye sahip sanırım 2x fx 57 Ancak normalde işlerimi göredüğü sürece sırf süper pi için gereksiz bir durum dostum. İşlemciden ziyade dfı expert

• oyun oynamıyosan ona söz yok. o zaman sana çift çekirdekli fx lazım o zaman. valla merak ettim. bu sistemde ne yapıyosun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcpctoptan

oyun oynamıyosan ona söz yok. o zaman sana çift çekirdekli fx lazım o zaman. valla merak ettim. bu sistemde ne yapıyosun?

Dostum bu sistemde müzik ile ilgili işler yapılıyor uani aynı anda 24 bit 16 bit 30 hatta 40 kanal ses çalarken kayıt yapılıyor dolayısıyla performans gerekiyor.
  • HIMMM şimdi dikkat ettim aslında senin sisteminin sonuna bakınca asıl işin gerçektende belli oluyo. Maudio işte.daha nolsun. yanlış hatırlamıyomsam creative bu kartın yanında sıfır kalır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemalefendi

HIMMM şimdi dikkat ettim aslında senin sisteminin sonuna bakınca asıl işin gerçektende belli oluyo. Maudio işte.daha nolsun. yanlış hatırlamıyomsam creative bu kartın yanında sıfır kalır.

Müzikle uğraştığım için hocam mecbur ses kartı can yongamız. Parayı bayılıyorz oraya maaalesef. Elbette creative falan hikaye bunların yanında abi terratec maudio falan yanında. elimiz ayağımız oluyo bunlar abi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.