Şimdi Ara

Anker Eufy Robot Süpürge deneyim ve Test.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
26.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bence bu tozdan kaynaklı değil. Ben baya inceledim o kısmı ışıkla falan çok temizdi zaten azıcık şüpheleri olsa bilirsiniz direkt kullanıcı hatası derler. Garanti yüzünden sokemedigim için yine de çok keskin konuşmayım ama ben tozdan değil diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manyetik şerit bu üründe çalışırmı?
  • Arkadaşlar selamlar, bu üründe wifi mevcut mudur? Bu konuda yardımcı olur musunuz?
  • investing kullanıcısına yanıt
    Konudaki model yenilendi artık 11s denen slim modeli satılıyor aynı fiyata onda da wi-fi yok. 15c denen modelinde var. Yanılmıyorsam distrübütör türkiyede sadece 11s modelini satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

Konudaki model yenilendi artık 11s denen slim modeli satılıyor aynı fiyata onda da wi-fi yok. 15c denen modelinde var. Yanılmıyorsam distrübütör türkiyede sadece 11s modelini satıyor
    Evet hocam bende 11s aldım. Evimde kedim var ve kedim şuanda rahat bırakmıyor makineyi :) alttan vuruyor üstten vuruyor.

En son düğmesine basıp makineyi kapatmış :)))

Kedim önüne çıktıkça gitmesi gereken yere gidemiyor. Bu sorunu ben evde yokken nasıl çözerim bilmiyorum...

ANCAK TEMİZLEMESİNDEN ÇOK AMA ÇOK MEMNUNUM... Sadece kedim engel olduğu için diğer odalara çok fazla girip çıkamamış.

Bunu nasıl çözerim? Benim isteğim hem salonu hem yatak odasını hem giyinme odasını hem salonu temizlesin ama şarjı bitince tekrardan temizlemeye başlamıyor galiba.

Var mı bir öneriniz?

• investing kullanıcısına yanıt
    Şarjı bitince kaldığı yerden devam etmiyor. Ya bunu satıp wi-fi'li model alacaksınız ya da nacizane fikrim ışıklı aç-kapa butonununun üzerine cihaza zarar vermeyecek şekilde tekrar sökülebilen bir bantla şeffaf olmayan katı bir şeyler yapıştırmanız. Muhtemelen kediniz ışığı kovalıyor. Hem ışığı hem butonu saklamış olursunuz. Onun haricinde kapatmadigini düşünürsek ne kadar engel olursa olsun eviniz büyük değilse mutlaka yeteri kadar temizler

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

Şarjı bitince kaldığı yerden devam etmiyor. Ya bunu satıp wi-fi'li model alacaksınız ya da nacizane fikrim ışıklı aç-kapa butonununun üzerine cihaza zarar vermeyecek şekilde tekrar sökülebilen bir bantla şeffaf olmayan katı bir şeyler yapıştırmanız. Muhtemelen kediniz ışığı kovalıyor. Hem ışığı hem butonu saklamış olursunuz. Onun haricinde kapatmadigini düşünürsek ne kadar engel olursa olsun eviniz büyük değilse mutlaka yeteri kadar temizler
    Hocam merhaba yazışmaları okudum da bende de 11s var yeni aldım. Bunların WiFi li modelleri en uygunu hangisi oluyor acaba?

• Temkeş kullanıcısına yanıt
    Yanılıyorsam bilen arkadaşlar düzeltsin. Hem wifi hem uygun fiyat hem de türkiyede distribütörü olan ilife var. Onun haricinde fiyat daha yüksek olan irobot var ve yine wifi olan bir modeli bulunan xiaomi var. Garanti zaten hikaye diyorsanız amazon amerika ve avrupa sitelerinde bol bol çeşit mevcut.

• Kullananlar varmış fazlaca.
    Halen memnun musunuz arkadaşlar ? Aksesuarları içindeki fırçaları falan parçalarının yedeklerinin temini nasıl ? Geçen sene bu konuda sıkıntıymış , artık düzelmişlerdir ?

Bu ürünü alırsam tek sıkıntı üstüne basmak olur sanırım
  • Merhaba üründen hala memnun musunuz? Biz de evde kedi besliyoruz ve malumunuz robot süpürge şart...Şu an en uygun fiyatlı bu model gözüküyor. Anker markasını da bildiğim için, kullananlar halen memnunsa almak istiyorum.
  • Eufy robot süpürgeyi yaklaşık 2 ay önce YUKKO diye bir siteden indirimli aldım. O gün bu gündür haftada en az 3 gün kullanıyoruz çook memnunuz toz alması temizliği normal süpürgeleri aratmıyor. Tek dikkat etmeniz gereken 1 günlük çalışmadan sonra toz hanesini boşaltmak ve haftada birde fırçalarda biriken kıl tüy saçı temizlemek. Tabi birde fitreleri. O kadar pratikki aldığımızdan beri normal elektrikli süpürgeyi kullanmıyoruz dersek yalan olmaz. Koltukaltı falan girmediği yer kalmadığı için isminide kakalak ( hamamböceği) koyduk😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecztolga -- 23 Haziran 2020; 14:51:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü alın, kullanın ve şaşırın.

Cumartesi temizlenen ofiste pazartesi kullandım, temizlikçi arkadaşı sorgular oldum.

Evde de, ofiste de muazzam sonuçlar alıyorum. Ben bu tarz cihazlara önyargılıydım aldım ve gerçekten çok ama çok memnunum.

Kaçırmayın bence, büyük kolaylık.

• 1.5 aydır kullaniyorum. GG den teknosa 1329 TL /6 aldım çok memnunum. Alın aldırın. 7.2cm yükseklik ciddi bir avantaj !

• Bu cihaz koltuk ve sandalye altlarına giriyor mu?

• AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    boyunun üstünde kalan her yere rahat giriyor
  • efekan_02 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun 11s versiyonunda da var mıdır acaba ?
  • 11s versiyonunu kullanmadım hocam bilemiyorum

• Arkadaşlar cihazda şöyle bir sorun var. Şarjda ilken üç kere ötüyor ve kırmızı ışık yanıp sönüyor. Nedir bu acaba?

• Merhaba Arkadaşlar,

Ürünü almak için inceliyorum, sizlere sormak istediğim birkaç sorum var.

Ürünü sabah işe giderken çalıştırıp bıraktığımız durumda ortalama 100dk boyunca çalışarak temizlik yapıyor diyelim. Sarj bitimine yakın istasyonunu bulup sarj olmaya başlıyor. Sanırım bu süre ortalama 2 saat kadar. Sarj dolumu bittikten sonra tekrar istasyondan çıkıp çalışmaya devam edebiliyor mu, yoksa artık biz tekrar müdahale edene kadar orada mı bekliyor ? Yani ben yokken maximum 100 dk çalışıp beni mi bekleyecek yoksa gelene kadar tüm evi temizlemesi mümkün olabilecek midir ?

Son olarak mobilya sehpa vs kenarlarına çarparken herhangi bir zedeleme çizme vb sorunla karşılaşan oldu mu acaba ?

Cevaplarınız bizim için belirleyici olacak.

Teşekkürler.
  • T1nY kullanıcısına yanıt
    Şarjdan sonra çalışmasını istiyorsanız tahmini sarj süresini hesap edip zamanlama fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
    Çarpmalarda herhangi bi hasar vermiyor ancak parkelerde tekerlekleri anca güneş vurduğunda belli olan hafif bir iz bırakıyor bunu eufy nin sitesine görüntülü olarak bildirdim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.