Şimdi Ara

Anker Eufy Robot Süpürge deneyim ve Test.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
26.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Muhtemelen tekerlek veya fırçaların arasına birşey girmiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ecztolga kullanıcısına yanıt
    Cihaz çalışıyor. Temizliyor ama stantta gidince kalıyor Ses çıkartıyor.

• GittiGidiyor
    Nubia Eutopia R550 Hepa Siyah Filtreli Islak / Kuru Akıllı Robot Süpürge Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://urun.gittigidiyor.com/elektrikli-ev-aletleri/robot-supurge/nubia-eutopia-r550-hepa-siyah-filtreli-islak-kuru-akilli-robot-supurge-492068576

Gittigidiyor da bu ürünü gördüm birebir eufy nin kopyası gibi geldi bana.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Onu bilemedim şimdi.

• Zamanlı süpürme özelliğini 2 kez denedim çalışmadı saat de zamanlama da pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    Ben bi kere denemiştim çalıştmıştı

• Robovac 11 var bende de , uzun süre çalışmadı, sonra şarja taktım, kırmızı ışık sabit 4 kere (3 parti) ötüyor, kullanım kılavuzundaki herşeyi yaptım düzelmiyor.

Başına gelen var mı?
  • Bizde RoboVac 35C modelden aldık. Az önce teslim edildi. Altındaki ana şarterden açtık açılış sesi geldi ama sanırım şarj yoktu içinde. Elimizle şarj ünitesine yerleştirdik, en alttaki fiş ışığı turuncu yanıp sönüyor 10 saniye sonra komple sönüp ikinci sıradaki devam et durdur ışığı sabit kırmızı yanıyor sorun mu var acaba iade edelim. Gittigidiyor sitesi aracılığıyla anker mağazasından almıştık. 0850'li dışında ulaşabilceğimiz numarası var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iog -- 26 Eylül 2020; 14:54:6 >
  • eufy 35c cihazıyla bizde tanıştık bugün, eufyhome uygulamasını telefona kurduktan sonra ana ünite şarjdayken batarya doluluğunun yüzde (%?) kaç olduğunu görmek mümkünmüdür? Ya da %100 olunca haber veriyormu?

• ZoLBaN kullanıcısına yanıt

Slm problem çözüldü mü aynı problem bende de oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabunus

Slm problem çözüldü mü aynı problem bende de oldu

maalesef bozuk halen.

• Eufy 35c'yi 10 gün önce mediamarkt'tan aldım. 1999 TL fiyatı vardı. 50 kupon, 14 para iadesi ve 215 bonus ile 1720 TL'ye geldi.

Şu ana kadar fena değil, bu paraya anca bu kadar.

Şimdiye kadarki izlenimim şöyle:

• Wifi olması ve yazılımın güncellenebilmesi güzel bir özellik
    • Harita özelliği yok ama kendi içinde bir navigasyon özelliği varmış. Bazı yerlerden çok fazla geçiyor, gereksiz pil harcanıyor bu durumda.
    • Temizlemesi güzel, zemine göre hızı otomatik ayarlayabiliyor. Genelde tüm kırıntı, saç, tüy vs topluyor.
    • Fırça ve toz haznesinin temizliği pratik. Malzemeler kaliteli, öyle elde kalacak cinsten değil.
    • Sıkışınca, fırçalar kirlenince telefona bildirim geliyor.
  • 10 gün önce 25c modelini aldık,ancak bugün düşme sensörü uyarısı verdi,sonrasında düzelmedi,süpürürken sanki düşecekmiş gibi ileri yapıp giderken takılıyor

Yasayan var mıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar 20 gün önce Anker Eufy RoboVac 35C aldık ve çok ama çok memnunuz. Zaten 7 gün boyunca tüm robotların özelliklerini irdeleyip kullanıcı yorumlarına bakarak karar verdik.
    Buradan da bu konuda genel bilgi vermek adına şu başlık ile aratırsanız ulaşabileceksiniz. Küçük tüyo da verdim oradan: Anker Eufy RoboVac 35C Wi-Fi Akıllı Robot

Ürün malz. kalitesi sensör çalışması çok iyi. Şarjı bitince istasyonunu buluyor ve kendini şarj ediyor. Yaklaşık 3 saati geçiyor şarj olması. Biz salon mutfak koridor için 25m2- 22m2- 8,4m2 alanı tam şarj ile yapabiliyor. Ama halısız tabii, yeni yıkamaya verdik henüz halılar gelmedi.

Telefondan istediğiniz gün saatte ayarlayıp o gün çalıştırabiliyorsunuz.
    kumandalı ama ekranı yok kumandasının bu hiç sorun değil.

Anker Eufy RoboVac 35c Wifi için:
    Görsel inceleme deneyim ve farklı bilgiler için donanımhaber ana sayfasından Anker Eufy RoboVac 35c Wifi aratınca ulaşabileceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enenengin -- 14 Ekim 2021; 11:54:9 >

• Sabunus S kullanıcısına yanıt
    Problemi çözebildiniz mi ? Aynı sorun bende de var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.