Şimdi Ara

Antalya-Phaselis ulaşım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Perşembe günü 5-6 arkadaş Antalya merkezden Phaselis'e gitmeyi düşünüyoruz. Günü birlik, sabah gidip akşam döncez. Nasıl gidebiliriz, otobüsleri nereden kalkar, bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler. :)

• takıp yapalım
  • Antalya 5 m migrosun yaninda n kalkan kumluca vs istikametine giden otobüslere binebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antalya-kemer,
    antalya-çamyuva,
    antalya-tekirova

yapan iveco-isuzu tipi midi otobüsler var...

kumluca ve finike turizm de olur ama en doğrusu;
    yarım saatte bir kalkan antalya-tekirova yazan midi otobüs olur..
    phaselis sapağında inip, bilet gişesine 200 metre, oradan da deniz kıyısına 3-400 metre orman içi keyifli bir yürüyüş...

içeride aynı zamanda antik kent olduğu için giriş ücretli... müze kart şiddetle önerilir...

plaj olarak da 1. ve 2. çakıl taşlı plajlar değil

sağ tarafa antik kent içinden 200 metrelik antik yol ile yürüyerek ulaşılan büyük plaj... hem sığ, hem dalgasız, hem de ince kumlu, hem de 2300 metrelik tahtalı dağı manzaralı... bu büyük koy'un biraz ortalarına doğru gidin ve oradan denize girin... kenarlar biraz kayalık...
  • Teşekkürler :) evet geçen sene o dediğiniz yerde girmiştim orası baya güzel. Migrostan Dolphinlande doğru inerken bir otobüs durağı var orayı kastediyorsunuz değil mi?
  • otogardan kalkıyorlardı.. 2 yıldır antalya'ya gelmiyorum.. google'dan ofislerinin telefonunu bulun ve migros'un önünden mi yoksa direk konyaaltı plajlarının önünden mi geçiyor sorun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YobazPastafaryan

Teşekkürler :) evet geçen sene o dediğiniz yerde girmiştim orası baya güzel. Migrostan Dolphinlande doğru inerken bir otobüs durağı var orayı kastediyorsunuz değil mi?

akvaryumun ordan kalkıyor migros kavsagının oralar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.