Şimdi Ara

Anti virüs kuramıyorum . . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarıma virüs bulaşmış . Durmadan hata veriyor mavi ekran şeklinde ve yeniden başlatıyor kendisini .

2 kere anti virüs yükledim önce AVG sonra Kasper durmadan hata vererek AVG kuruldu ama taramaya basınca başladı ve bitti diyor taranan dosyalara bakınca 0 " sıfır " yazıyor.

kasper hiç kurulmadı . yükleme sırasında hata veriyor hatta " bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir " diye verdi hatayı

çözüm için yardımcı olursanız çok sevinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wampir_s -- 13 Ekim 2015; 9:49:21 >

• güvenli mod da açıp yüklü olanları kaldırmayı denediniz mi ?
  • yüklü olan derken ? kaldırmada sıkıntı yok ama güvenli mod ile açıp taramayı denemedim olmadı onu deneyeyim demek istediğiniz o ise
  • güvenli moddda anti malwarebyter programını kurup taratmayı dene
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    hemen deniyorum

indirdim önceden kullanmışım deneme süresi bitmiş güncelledim , uyguladım ve beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wampir_s -- 13 Ekim 2015; 15:23:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampir_s

hemen deniyorum

indirdim önceden kullanmışım deneme süresi bitmiş güncelledim , uyguladım ve beklemedeyim

Ben hic virus isleriyle ugrasmadim cok sukur ama bu programi cok tavsiye ediyorlar o yuzden yazdim umarim isine yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wampir_s kullanıcısına yanıt
    Çözüm burada hocam iyi çalışmalarhttp://teknocozumler.com/antivirus-kuramama-sorunu-cozumu/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.