Şimdi Ara

Apış Arası kokusu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
235.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

quote:

Orijinalden alıntı: prology

quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

Ne oldu ?
    Sağlık bölümündeyiz.

Ayrıca ben çözümü buldum. Collezione'dan geçen ay 8-10 tane vücudu daha sıkan boxer almıştım ondan oluyormuş. Geçen gidip biraz daha bol olanlarından aldım sorun çözüldü

Aslında bunun nedeni boxerınızın içeriğinin kalitesiz olmasıyla alakası olabilir. Yani aldığınız boxer çok ince, ele yumuşak kumaş hissi veren kaliteli pamuklu tercih edilmeli.

Alıntıları Göster
    traş olun,tüylü bırakmaya gelmez ıslak mendillerle silmeyin egzama olursunuz tatlı tatlı kaşınır sanki o.........zm oluyor gibi sonra bir bakmıssınız kıpkırmızı olmuş kaşınmaktan ve sonra acı hissi duyarsınız tavsiye etmem.. dar giymeyin birde..

• quote:

Orijinalden alıntı: KoCaKuRT_

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kimse doğru cevabı bulalamış... Doğru cevap TERKOSAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

Kimse doğru cevabı bulalamış... Doğru cevap TERKOSAN

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolex

Alıntıları Göster
    dağılabiliriz beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.mıneral-kaşıntı

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Alıntıları Göster
    Dostum apış arasını sıkan pantolonlar giyme düşük bel ya da rahat kesim pantolon tercih et %100 pamklu boxer tercih koşarken yürürken de ikine bacağnın birbirine temas etmesinden kaçın bu hem oradaki terlemeyi büyük oranda azaltacaktır hemde olası kıl dönmelerine mahal vermeyecektir

2. olarak da koku orada üreyen bakterilerden de olabilir koku normalden fazla ise bi doktora başvur burdaki kocakarı ilaçlarını pek tavsiye etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Lernatius

Dostum apış arasını sıkan pantolonlar giyme düşük bel ya da rahat kesim pantolon tercih et %100 pamklu boxer tercih koşarken yürürken de ikine bacağnın birbirine temas etmesinden kaçın bu hem oradaki terlemeyi büyük oranda azaltacaktır hemde olası kıl dönmelerine mahal vermeyecektir

2. olarak da koku orada üreyen bakterilerden de olabilir koku normalden fazla ise bi doktora başvur burdaki kocakarı ilaçlarını pek tavsiye etmem

Alıntıları Göster
    bu herkesin başına gelebilecek bir sorun , eğer kurtlanma veya mantar olma şikayetiniz varsa bu büyük olasılıkta tetikleyebilir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: type25

cidden bu problemden yakındığını varsayıp cevaplıyorum

1.mutlaka hergüne başlayışta duş almalısın özellikle bu sıcaklarda,bunu alışganlık değil hijyen açısından gereklilik haline getirmelisin
    2.eğer koku çok fazla ise genital bölgeler için ph'ı özel ayarlanmış özellikle bayanların kullandığı intim jellerden bi'tanesini kullanabilirsin,örnek verecek olursam numis diye bi tanesi vardı,o tarz bişi kullanabilirsin
    3.bunun dışında yok o kadar para vermem intim jele diyosan haftada 1-2 kez protex'in antibakteriyel özelliğinden faydalanıp çok yoğun şekilde kullanmamak şartıyla o bölgelerde köpüğü 30 saniye-1dk bekletmek kaydıyla temizlik yapabilirsin
    4.banyodan çıktıktan sonra çamaşırı giymeden önce havluyla kuruladığın bedenini-genital bölgeyi saç kurutma makinasıyla fazla ısı uygulamayacak şekilde kurulamalısın
    5.her yeni güne yeni bir alt çamaşır-atlet ile başlamalısın
    6.genital bölgedeki kıl örtüsünü mümkün olduğu kadar kısaltmalı hatta bu sıcaklarda toptan imha etmelisin

şimdilik bu kadar,hayırlı forumlar

1. Sabah kalkar kalkmaz 1 saat 30 derece sıcaklıkta 45 derece su sıcaklığında duş alırım. Her sabah hiç şaşmaz yani..
    3. Vücudumu protexle sabunluyorum iyice keseliyorum.
    4. Onu da yapıyorum..
    5. Onu da yapıyorum..
    6. Sinek kaydı tıraş ediyorum..

ama terliyor terliyor.. Üstelik koku yapıyor rahatsız oluyorum. Yok mu kesin çözümü? Genelde kalın kot giyerim ince kumaş pantolon giymeyi sevmiyorum bunun da çok büyük etkisi var tabi bacaklarım bile terliyor. Sanırım tek yapmam kumaş pantolonlara alışmak.. Ha bir de çok sıkı boxer giyiyorum biraz bol giyineyim sanırım bunlar yüzünden terleme oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F5 -- 1 Mayıs 2012; 15:54:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: F5

quote:

Orijinalden alıntı: type25

cidden bu problemden yakındığını varsayıp cevaplıyorum

1.mutlaka hergüne başlayışta duş almalısın özellikle bu sıcaklarda,bunu alışganlık değil hijyen açısından gereklilik haline getirmelisin
    2.eğer koku çok fazla ise genital bölgeler için ph'ı özel ayarlanmış özellikle bayanların kullandığı intim jellerden bi'tanesini kullanabilirsin,örnek verecek olursam numis diye bi tanesi vardı,o tarz bişi kullanabilirsin
    3.bunun dışında yok o kadar para vermem intim jele diyosan haftada 1-2 kez protex'in antibakteriyel özelliğinden faydalanıp çok yoğun şekilde kullanmamak şartıyla o bölgelerde köpüğü 30 saniye-1dk bekletmek kaydıyla temizlik yapabilirsin
    4.banyodan çıktıktan sonra çamaşırı giymeden önce havluyla kuruladığın bedenini-genital bölgeyi saç kurutma makinasıyla fazla ısı uygulamayacak şekilde kurulamalısın
    5.her yeni güne yeni bir alt çamaşır-atlet ile başlamalısın
    6.genital bölgedeki kıl örtüsünü mümkün olduğu kadar kısaltmalı hatta bu sıcaklarda toptan imha etmelisin

şimdilik bu kadar,hayırlı forumlar

1. Sabah kalkar kalkmaz 1 saat 30 derece sıcaklıkta 45 derece su sıcaklığında duş alırım. Her sabah hiç şaşmaz yani..
    3. Vücudumu protexle sabunluyorum iyice keseliyorum.
    4. Onu da yapıyorum..
    5. Onu da yapıyorum..
    6. Sinek kaydı tıraş ediyorum..

ama terliyor terliyor.. Üstelik koku yapıyor rahatsız oluyorum. Yok mu kesin çözümü? Genelde kalın kot giyerim ince kumaş pantolon giymeyi sevmiyorum bunun da çok büyük etkisi var tabi bacaklarım bile terliyor. Sanırım tek yapmam kumaş pantolonlara alışmak.. Ha bir de çok sıkı boxer giyiyorum biraz bol giyineyim sanırım bunlar yüzünden terleme oluyor..

Alıntıları Göster
    Vücudunu protexle sabunlayıp iyice keselemen iyi bir şey değil. Protex bakterileri öldürdüğü için vücudunda "olması gereken" bakterileri de yok edecektir. Protex yerine, dove sabunlar güzel oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kardelen G.

testislere sıcak hava üflemek benzin deposunun yanında sigara içmeye benzer fazla sıcağa dayanamazlar hiç tavsiye etmem. Pudralı deodorantlardan sıkabilirsiniz işe yarıyor

Baktım terlemişim üfleyim dedim.. Arkadaş yarım saat öksürdüm nasıl bir kokudur bu.

Şu an oksijen tüpü aldım yanıma maskeyi de taktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D217BD819

Bu mesaj silindi.
    Kokuda süreklilik varsa bir cildiye uzmanına görün mantar olabilir. Bilmeden tavsiye edilen şeyleri kullanma, daha da zarar verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

Kokuda süreklilik varsa bir cildiye uzmanına görün mantar olabilir. Bilmeden tavsiye edilen şeyleri kullanma, daha da zarar verebilirsin.

Alıntıları Göster
    Dostum eğer giydiğin pantalonların apış araları eriyor ise, sende apış arası mantarı vardır. farkında değilsindir ama o mantar öyle pis kokar ve banyodan çıkınca bile koku devam eder. herhangi bir eczaneye git ve onun bi kremi var adı aklıma gelmedi. o kremi al. 1 aya kurutur. bi daha o koku da kalmaz pantalonlarının apış aralarının zedelenmesi ve yırtılması da ortadan kalkar.

( Aynısı kaynımda var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem Alsırt

Googleye apış yazınca bu çıkıyor valla :D

EN SIK GÖRÜLEN KONUDUR BU

• çamaşır suyu ile güzelce o bölgeyi yıkayın, sonra da bulaşık deterjanı ile temizleyin, daha sonra da traş lösyonu ile temizleyin :)
  • Hocam koku dısında kasıntı da var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

çamaşır suyu ile güzelce o bölgeyi yıkayın, sonra da bulaşık deterjanı ile temizleyin, daha sonra da traş lösyonu ile temizleyin :)

yazmayın şöyle şeyler deneyen falan olur
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Bu yazdıklarımı deneyecek kadar moron kişinin bu sitede olacağını zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Bu yazdıklarımı deneyecek kadar moron kişinin bu sitede olacağını zannetmiyorum.

orası hiç belli olmaz
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatif Statü Hakları

:D
    mazotlo yıkanınca hiçbişey kalmıyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.