Şimdi Ara

Aplle 2.99 $ lik seye neden 39.95$ aldi yardiimm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu gun iphone dan zyna poker de 500k chip veren 2.99 $ lik seye buy dedim sifremi girdim ardindan banka bana mesaj atti kredi kartinizdan 72.58 tl lik alisveris yapilmistir diye bu sorunu nasil asabilirim nereye sikayet edebilirim yada hangi asamalari takip etmeliyim bilen varsa yardimci olsun lutfeen cildirmak uzereyim :(

• Saka maka sikayet edersen parayi kirabilirsin ;)
  • Kardes yanlislikla daha fazla bir sey almis olmayasin. Ama yinede apple.com'a gir oradaki destek mail adreslerine yolla sikayetini...
  • Arastirmalarim sonucu zyna nin bole bisey yaptigini ogrenmis bulunmaktayim bi kisi ye daha olmus 100 dolari gitmis bu arada 5 senedir iphone kullanicisiyim neyin ne oldugunu biliyorum ve baktim orada ki fiyat listesinde bu fiyatta bir paket yok :(
  • apple destege derdini kanitlarla sun gerekeni yaparlar
  • Hi, 
    I bought an app from apple store with that MI......... ORDER NUMBER at 17/02/2012. But unfortunately, it is not a correct info as like as your mail sent to me. My  bank sent a message to me about that and bill shows that "Bilginiz icin: 2303 ile biten Axess kartinizla 17/02/2012 saat 05:45 'de 72.90 TL tutarinda bir VIDEO/MUZIK harcamasi yapilmistir. Akbank 4442525" Please give me the info how could be that wrong  currency.

Boyle bir mail attim bakalim Ek'te applenin bana kestigi fatura var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestylee -- 28 Şubat 2012; 20:17:09 >
  • This is Manuel. I have reviewed your issue and I wish I could further assist you with this matter but unfortunately I can't assist you with iTunes related issues now that I only have tools for payments made directly to Zynga. In this case I would suggest you to contact Apple directly to get better assistance.

You can contact Apple's Team at: http://www.apple.com/support/itunes/

osman I hope they can fix this issue for you right away and if there's anything else I can do for you, please don't hesitate to reply to this e-mail and let me know. I truly appreciate your patience and the opportunity to be of assistance.

Thank you for your patience and understanding.

Bana muhattabimin apple oldugunu soyluyor bakalim birde apple te mail atacagim ancak applenin destek mailini bilen var mi acaba ben bulamadim da :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

apple destege derdini kanitlarla sun gerekeni yaparlar

Bildigin apple nin destek maili varsa paylasirmisin dostum..
  • "Bilginiz icin: 2303 ile biten Axess kartinizla 17/02/2012 saat 05:45 'de 72.90 TL tutarinda bir VIDEO/MUZIK harcamasi yapilmistir.' Bu kismi ingilizce olarak yazip gonder. Turkce gondermenin bir mantigi yoktur herhalde anlamicaklar nasil olsa.
  • Mesaji anlamasalarda oradaki kavramlari anlarlar cunku ben sadece mesaji degilde olayi anlatip icinde bana boyle bir mesaj geldiginde farkettim dedim turkce bilmeseler bile oradaki rakamlarin ne oldugu anlasilir yani saat tarih ve tutuar. Arkadaslar apple nin mail adresini bulamiyorum :(
  • Buyur burdan yak karti iptal etmedim gorusuyum bi sansimi deneyim dedim 110.00 tl daha cekim yaptilar yarin ilk isim itiraz dilekcesi vermek olacak :s ve bu kartin Limiti 5400 tl :s
  • Hocam resmen dolandırılıyorsunuz veyahut başka bir hatadan kartınızdan paralarınız gidiyor mümkün olduğu kadar hızlı davranın
  • Karti iptal ettirdim applenin bana gonderdigi faturada bilgi yarismasi 1000 cvp hakki almisim uygulama yuklu bile degil ve hic yuklemedim ben bankayada ayar oldum bana telefon aciyor soruyor onaylamiyorum dedigim halde cekiyor bu nasil bi is anlamis deilim galiba bu sorunumu tuketici mahkemesi cozer zannedersem :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestylee

Karti iptal ettirdim applenin bana gonderdigi faturada bilgi yarismasi 1000 cvp hakki almisim uygulama yuklu bile degil ve hic yuklemedim ben bankayada ayar oldum bana telefon aciyor soruyor onaylamiyorum dedigim halde cekiyor bu nasil bi is anlamis deilim galiba bu sorunumu tuketici mahkemesi cozer zannedersem :(

İnş cözer hocam bir chip ugruna yasamadıgınız dert kalmamıs valla bulasmayın bır daha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.