Şimdi Ara

Apple iPhone 4 ile yaptı yine yapacağını (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amerika'da turkiye'de turkcell'de oldugu gibi, kontrat bitim suresinden once kontrati bozacaksan ceza odemek zorundasin.
    ben 2 yillik kontrat ile iphone'umu aldim ve 199$ odedim basta.. ardindan da esimin hatti ve benim hattim (700 dakika konusma icinde) ile iphone'un parasini ayda 100$ olarak oduyorum. simdi yeni iphone'a gecmek icin de 199$ ceza odeyip eski kontratimi iptal ettirip, 199$ vererek yeni iphone ile yeni kontrat baslatacagim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustBeCooL

quote:

Orijinalden alıntı: gokhankoc_brood

quote:

Orijinalden alıntı: flayzeraynx

sevgili supersonik zeka, ben amerika'da yasiyorum ve at&t ile kontratli kullaniyorum iphone'umu

Bunu daha önce belirtseydiniz bu tür bir tepki almazdınız. Bu forum Türkiye'de yaşayan insanların çoğunlukta olduğu bir topluluk. Sizin ABD'de ikamet ettiğinizi biz bilemeyiz, eğer siz söylemezseniz tabiiki. Birde anlamadığım 799 USD'a satılan bir cihazı AT&T neden 400 USD'a mal ettirsin. Bu düpedüz enayilik olmazmı?

Nasıl bir bahanedir bu? flayzeraynx yazısında belirtmiş zaten dikkat ettiysen, "200 dolar ceza" görmüşsündür sanırım ha? Türkiye'de cezanın bütün ayların faturalarını ödemek olduğunu da mı bilmiyorsun yoksa? Hmm cevabını vermişsin zaten.

Bu arada niye cihazı direk değiştirmiyorsun ki? Kontrat uzatmak mı istiyorsun? Yoksa cihazı yenileme, değiştirme dediğin şey mi böle işliyor?

Amerika'da Bestbuy'larda kontratsız verildiğini biliyorum ama simlocklu olcak her zaman ki gibi...

Tartışmaya gerek yok bence kapatmalısınız artık bu konuyu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.