Şimdi Ara

●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
11
Favori
7.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ocam benim video depolama ile bir sıkıntım yok streaming olarak izliyorum zaten o nedenle benim için 16 gb fazlasıyla yeterli
  • esperer kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum %100 de şarjdan çekip 20 dk 30 dk gibi face whatsap forum kastırdığımda yukarıda halen %100 de görmek ayrı bir olay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben HTC m8 den geçtim şunu söyleyebilirim ki cihazın şarjı kamerası mükemmel.iphone 6 ve plus Arasında çok kararsız kaldım ancak 6 ile 5s aralarında ciddi bir fark yok ancak plus cidden çok başarılı.eksik olan Yönler uygulamalar henüz Çözünürlük olarak 1080 e uyumlu değil tek sıkıntı bu.ama Twitter Facebook massenger falan güncellemeyle çözünürlüğü ayarladılar.yavaş yavaş çözünürlüğü hallediyorlar.
  • promox kullanıcısına yanıt
    Dün sabah tam 9 da şarjdan çıkardım.100 e yakın foto 5 dk civarı 4 tane video 3G açık whatsap internet 45 dk kadar oyun vs şuan şarjım %13

• Esim de ben de iphone6 aldik
    Ben samsungdan gectim. İlk iphonu m..
    Tek sorun;
    Ayni teller olmasina ragmen gece foto cekimleri farkli
    Bendeki tam net degilken esimde muazzam bir netlik var
    Kamera ayarindan diyecem baktik. Ayni ayarladik farkli herturlu benim mat

• osmkar O kullanıcısına yanıt
    yY yapmayın nolur nasıl böyle büyük paralar veriyorsunuz yazık günah.Bak ben amerikadan 1800 e 64 gb iphone6 alıyorum sabredin 1 seneye düşer nedir bu acelecilik.
  • tanreall T kullanıcısına yanıt
    iPhone 6 plus 64 GB Gold (Applestore TR den gelmesi bekleniyor.) Beni de eklerseniz sevinirim. İnşaallah ödediğim paraya değer. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya'da iPhone 6 16gb 699€ %12 vergi iadesi var ortalama 240 tl iade alırsınız bugünkü kur ile 1770 tl gibi fiyata mâl olur pasaporta işletmek için 130tl vergi ödersiniz sonuçta telefon size 1900 tl fiyata gelmiş olur tabi nakit alacaksınız Türkiye'de 2250 nakit fiyatı aradaki fark 350 tl bence az para değil ama bilgiler bunlar son karar sizin

Vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarby -- 6 Ekim 2014; 0:04:35 >
  • ZIKKIM Z kullanıcısına yanıt
    bende turkcell den alıcaktım dedılr ılle de su tarıfelere olucak anlıcagın yukseltıcekmısım
    benım valıde de vodafone da 70 tl tarıfe kullanıo senelerdır yurt dısını fln kardeslerını arasın dıe
    ee bende madem kullanılıyor degerlendırıyım dedım cıhaz alayım
    24 ay tahahut ıle 110*24=2640 tl gelıyor 36 ay tahahut 60*36=2160
    ee valıdeye sordum kullanıyorum oglum zaten dedı bende Allah uzun versın valıdem sana dedım 36 ay tahahut ıle vodafone dan 2160 tl aldım cıhazı bence supper fıyat :) tabı hattı gercekten kullanıp kullandıgı tarıfeye alanlara
  • ZIKKIM Z kullanıcısına yanıt
    Hocam 4600 TL çok fazla değil mi? Ben operatörlerdeki fiyatı görünce borç alıp Applestore'a sipariş verdim. Havaleyle 64 GB iPhone plus 2831 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Candarby

Almanya'da iPhone 6 16gb 699€ %12 vergi iadesi var ortalama 240 tl iade alırsınız bugünkü kur ile 1770 tl gibi fiyata mâl olur pasaporta işletmek için 130tl vergi ödersiniz sonuçta telefon size 1900 tl fiyata gelmiş olur tabi nakit alacaksınız Türkiye'de 2250 nakit fiyatı aradaki fark 350 tl bence az para değil ama bilgiler bunlar son karar sizin

Vesselam

Cevap için çok teşekkürler, az para değil 350TL.

• iphone 6 64 sahibiyim demin cihazda hungry shark evolution oynuyordum oyundan home tuşuyla cıktım whatsapp a girdim sonra whatsapp dan cıktım oyuna tekrar dönmek için home tuşuna iki kez basıp hungry shark in ustune tıkladım cihaz açıldıgndaki siyah üstü beyaz elmalı ekran geldi sonra parola girdim sim acıktı sim kilidi istemedi oyun hala son acılan uygulamalarda aktifti ama üstüne tıkladıgımda baştan başlattı oyunu sizce sebebi nedir ? umarım anlaşılır anlatabilmişimdir neden cihaz reset atar gbi bi işlem yaptı ?? ilk ios cihazım bu ve telefonda öyle çok çok oyun oynamam haftada 2-3 gün oyun acarm max yarm saat oynarım bu tarz problemler çok olurmu yada sebebi nedir neden olur ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonelle

quote:

Almanya'da iPhone 6 16gb 699€ %12 vergi iadesi var ortalama 240 tl iade alırsınız bugünkü kur ile 1770 tl gibi fiyata mâl olur pasaporta işletmek için 130tl vergi ödersiniz sonuçta telefon size 1900 tl fiyata gelmiş olur tabi nakit alacaksınız Türkiye'de 2250 nakit fiyatı aradaki fark 350 tl bence az para değil ama bilgiler bunlar son karar sizin

Vesselam

Az para değil demişsiniz ama 24 ay garanti için çok da sayılmaz. Arkadaşım geçen sene Amerika'dan 700$ ödeyip 5s getirtti, 15 gün sonra cihaz Donanım sorunu sebebiyle arıza verdi ve çalışmadı. Aylar sonra Amerika'ya giden birine değiştirtebildi. Ayrıca yurtdışı cihazların ikinci el değeri de düşük oluyor. 350tl için bence değmez...

• selam arkadaşlar vaktim yok konuyu okuyamadım.Kişisel zevk konusu ama siz hangi rengi almamı tavsiye edersiniz?
  • Diğer konuya yazmıştım, faydası olabilir diye buraya da kopyalıyorum:

Bir haftalık 6 plus tecrübem:

Alırken özellikle Apple store tercih ettim ki büyük telefona alışamazsam iade edip 6 almayı planlıyordum. Benim için taşıma önemli çünkü çoğu zaman iş gereği dışardayım. Ancak alışmak beklediğimden kolay oldu. Cepte ve zaman zaman elimde taşıyorum. Cepte taşınabiliyor, bir iphone5 gibi değil elbet ama mümkün. Biraz ağır evet, ama alışması zor değil.

Pil ömrü yeni bir tecrübe oldu benim için. Doya doya telefonu kullanıp şarj sorunu yaşamamak çok keyifli.

Ekran büyüklüğüne kısa süre içinde alıştım. Bundan sonra daha küçük bir ekran kullanabileceğimi zannetmiyorum. Eve gelince bilgisayarı açma gereği hissetmiyorum. Internet vb gibi şeyleri telefondan hallediyorum. Daha önce 5 kullanıyordum ve bana yeterli geliyordu ama şimdi elime alınca o küçük ekranı nasıl kullandığımı merak ediyorum:)

Telefon gayet sağlam bir his veriyor. Bükülme videolarını biraz zorlama buluyorum açıkçası. Ancak metal kasa biraz kaygan, kılıfla kullanmak daha güvenli ve kaymadığı için daha konforlu bir his veriyor.

Uzun lafın kısası phablet türü bir cihaza geçmek istiyordum zaten ve asla pişman olmadım, bu kategori bir cihaz isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler. Bu benim şahsi fikrim tabii.

• iphone 6 64gb space grey sahibiyim ilk cıktıgı gün 2 tane aldık arkadasımla, almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim, telefon hakkaten acaip sağlam dizayn edilmiş bizzat kazara şahit oldum, arkadasın telefon viledaya düştü ve ağzına kadar su dolu viledadan cıkarıp aldık eyvah gitti telefon felan derken baktım tel çalışıyor sadece zil sesi alçaltıp yükseltme kendi kendine ekranda belirmeye basladı hemen telefona fön makinasını tuttuk ses acıp kapama yerlerine 1dakka sonra düzeldi telefonu kapatınca bu hiç acılmaz heralde dedim ama kapatıp actık calısmaya devam ettı ve bugun itibari ile gayette saglıklı bır sekılde calısıyor...
    Diğer bir konuda belki bilmeyen arkadaslar olabılır diye jailbreak yapmadan telefona indirilen vShare adında bir uygulama var paralı uygulamaların çoğu ios8e güncellenmiş olanlar çalışıyor TomTom Turkey gibi ugulamalar, pil konusuda asphalt 8 vs online oyunlarda 4-5 saat kadar gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flugyl

selam arkadaşlar vaktim yok konuyu okuyamadım.Kişisel zevk konusu ama siz hangi rengi almamı tavsiye edersiniz?

renkler ve zevkler tartışılmaz, hepsi güzel bence:)

5ve 5s'te beyazı beğeniyordum, diğerlerini beğenmiyordum ama 6da hepsi güzel, artık tamamen zevk meselesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: voyager1979

quote:

quote:

Vesselam

Az para değil demişsiniz ama 24 ay garanti için çok da sayılmaz. Arkadaşım geçen sene Amerika'dan 700$ ödeyip 5s getirtti, 15 gün sonra cihaz Donanım sorunu sebebiyle arıza verdi ve çalışmadı. Aylar sonra Amerika'ya giden birine değiştirtebildi. Ayrıca yurtdışı cihazların ikinci el değeri de düşük oluyor. 350tl için bence değmez...

Turkiyede apple store acildigindan haberiniz yok sanirim?

• iphone 6 64 sahibiyim demin cihazda hungry shark evolution oynuyordum oyundan home tuşuyla cıktım whatsapp a girdim sonra whatsapp dan cıktım oyuna tekrar dönmek için home tuşuna iki kez basıp hungry shark in ustune tıkladım cihaz açıldıgndaki siyah üstü beyaz elmalı ekran geldi sonra parola girdim sim acıktı sim kilidi istemedi oyun hala son acılan uygulamalarda aktifti ama üstüne tıkladıgımda baştan başlattı oyunu sizce sebebi nedir ? umarım anlaşılır anlatabilmişimdir neden cihaz reset atar gbi bi işlem yaptı ?? ilk ios cihazım bu ve telefonda öyle çok çok oyun oynamam haftada 2-3 gün oyun acarm max yarm saat oynarım bu tarz problemler çok olurmu yada sebebi nedir neden olur ??

şuna cevap verebilcek biri umarım cıkar ????
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: voyager1979

quote:

quote:

Vesselam

Turkiyede apple store acildigindan haberiniz yok sanirim?

Zorlu Apple Store Amerika cihazlarına hiçbir şekilde destek vermiyor. Parasıyla da olsa onarım yapmıyor. Bizzat sordum. Nedeni ise cihazların farklı olmasıymış.

Avrupa cihazlarına bakıyor mu onu bilemiyorum. Bakıyor olsa bile Apple uluslararası garantisi 12 ay.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.