Şimdi Ara

●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
11
Favori
7.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nibbleArt

Tempered glass kullananlar marka tavsiyesinde bulunabilir mi ? Ve ekrana nasıl oturuyor ?

Ayni soruyu sormak için foruma girdim benden önce sen yazmışsın Ankara'da elden satan merde bulurum acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şarj %100 olduktan sonra sanırım bir süre daha şarjda bırakmak lazımmış. Bu süre ne kadar? Bir de battery doctor yükledim telefona ama dili çince. Bunu nasıl ingilizce yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: SBJKN1903

Arkadaşlar selamlar
    Ben de iphone 6 alıp almama arasında gidip geliyorum. Android bir telefon da alabilirim. Iphone 6 kullananların dusuncelerını merak edıyorum. Nasıl telefon? Iphone 5s alsam daha mı mantıklı?
    Yorumlarınızı beklıyorum

Dostum su balıkta aradıgın tum karsılastırma verılerı var

http://forum.donanimhaber.com/m_98072707/f_//tm.htm#98072707

Sagolasın dostum ıphone konusunda ıkna edıcı oldu ancak samsung dusunmuyorum zaten. LG G3, Z3C ya ıphone 5s/6 alıcam.
    5s ve 6 arasında bir fark var mı? Hangisi daha mantıklı olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Bu full hd ekran diyor lar retinadan dahamı iyi yoksa aynı ayardamı acaba?

Retina, Apple'ın kendi ekranlarına verdiği bir isim. Full HD derken, 1920x1080 çözünürlüğü kastediyoruz. Retina'nın çözünürlük ile bir ilgisi yok. Yani bir retina ekran istenilen ölçüde olabilir.

Retinanın çözünürlükle ilgisi var. Ekran boyutuyla ilgisi yok. Telefonlar için 300ppi ve üstü retina kabul ediliyor. Diğer cihazların örneğin tabletlerin farklı bir standardı var. Mantık şu, cihaz ile göz arasındaki mesafeye bağlı olarak bir formül geliştirmişler, telefonlarda kullanım göz ile 15cm uzak kabul ediliyorken tabletlerde 20-25cm kabul ediliyor. Bu mesafeden eğer pikselleri göremiyorsan ekran retina kabul ediliyor. Retina ipadlerde 264ppi var örneğin. Evdeki fullHD TV göz ile ekran arası mesafe uygunsa retina kabul edilebiliyor.

Yani cihazı gözünüzün dibine sokup "piksel gördüm" demenin manası yok:) normal kullanım mesafesinden görmemeniz retina olması demek.

Bu arada İphone4-5-6 326ppi, iphone6 plus ile 401ppi piksel yoğunluğuna sahip.

• Bugün İphone 6 Plus'ı ve Note 4 ü inceledim mağazada ( caddede ).....Note 4 resmen çirkin bir kadının çok makyaj yapıp kendini güzel gösterme çabası gibi......
    İphone 6 Plus Bentley gibi ..sade , yalın ama elite ve asil. Artık tüm soru işaretlerim sona erdi.
  • Şuan ios 8.0.2 kullanıyorum wifi sorunu yüzünden 8.0 a dönmek istiyorum internette bir kaç linkten dosyayı indirdim ama sürekli uyumlu değil hatadı veriyor ve restore yapamıyorum. 6 plus için ilgili sağlam link bilen varsa paylaşabilir mi?

• iPhone 6 da aramaları ulaşılamıyorsa yönlendirme özelliği var mıdır? Yönlendirme yapılabiliyor ama her seferinde iptal etmek gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DeSpHoT

Şuan ios 8.0.2 kullanıyorum wifi sorunu yüzünden 8.0 a dönmek istiyorum internette bir kaç linkten dosyayı indirdim ama sürekli uyumlu değil hatadı veriyor ve restore yapamıyorum. 6 plus için ilgili sağlam link bilen varsa paylaşabilir mi?

Bence 8.1 betayı deneyin. 8.0.0'dan daha stabil diye biliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: ssaatci35

iPhone 6 da aramaları ulaşılamıyorsa yönlendirme özelliği var mıdır? Yönlendirme yapılabiliyor ama her seferinde iptal etmek gerekiyor

Bu telefonun değil operatörün bir özelliği. Operatörünüzle görüşebilirsiniz...

• Bu hafta sonu alıcam inş en merak ettiğim sorulardan biride şarjı nasıl? ve bide bu Gold da veya teknosada satılanlar apple garantilimi? telpa falan değil dimi geçen gittiğimde sormayı unutmuştum evimde çok uzak oraya

edit: iPhone 6 dan bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhalifaVolkani -- 6 Ekim 2014; 21:35:54 >
  • ssaatci35 S kullanıcısına yanıt
    *21*yönlenecek_no#

iptal için

#21#
  • nimeemin N kullanıcısına yanıt
    Kablosuz olarak yap işini ilk kabloya bağladığın zaman wifi üzerinden senkronizasyonu aktif et ne kablo tak nede şarj olsun yeni bataryalar dayanıklı ama her pilin bir şarj edilme Ömrü var davranışında ben gibi titizsin demekki ;)

• Cevaplar için teşekkürler ayarlar-telefon dan arama yönlendirme özelliği var girilen no ya yönlendiriyor telefonu ama samsunglarda ulaşılamazsa-cevap vermezse-meşgulse yönlendirme seçenekleri var mesela ulaşılamazsa yönlendirme seçildiğinde telefon kapalı iken veya kapsama alanı dışında iken girilen no ya yönlendiriliyor ip6 da bu özelliği bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssaatci35 -- 6 Ekim 2014; 22:18:43 >
  • iPhone 6 plus elde çok mu büyük duruyor ? Sizce hangisini seçmeli ?
  • Bu arada garanti ile işiniz olursa TR cihazlar için Genpa yı tavsiye ederim önceki ip5 cihazımda ilgili Yaşadığım sıkıntıyı en hızlı ve ilgili bir şekilde genpa halletti başarı ve teleservice iyi bir intiba bırakmadı bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssaatci35 -- 6 Ekim 2014; 22:22:25 >
  • hiçviryerde tamperli cam bulamayınca bu ürünü aldım Ankara cepadan Satıcı arkadaş tamperli camdan daha iyi olduğunu iddia etti deneyelim görelim bakalım ;)

http://youtu.be/XKcarvMSv-A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZIKKIM -- 7 Ekim 2014; 1:14:41 >

• https://www.wiknix.com/10-best-iphone-6-plus-cases-5-5-inch/

Plus için en iyi 10 kılıf ilk konuya ekleyin arkadaşlar

• Sonunda Vatanda İphone 6 ile müşerref oldum altın sarısı olandı.İlk izlenimlerim:

Abartıldığı gibi büyük değil(5s ile mukayese)tek elle kullanım halen çok rahat,
    Abartıldığı gibi aman aman şık değil,zarif ince ama 5s deki hava hiç yok sıradan geldi gözüme,
    Abartıldığı gibi dayanıksız falan değil.Tabi bu bükülme konusunda böyle ekran kesinlikle güven vermiyor düşme anında kendini yere sper edecek bir havası var,
    Abartıldığı gibi bir ekran görüntüsü var.Gerçekten 5s den hissedilir derecede iyi.Ben hep iphonları androidlerden daha gerçek renkler verdiğine inanmışımdır.Samsung ekranları gerçeği değil hayalindekini ekrana koyuyor,
    Abartıldığı kadar ilgi vardı.Tokat gibi yerde geldiğiynen bir tane kalmış.Altın sarı 16gb.Plus gelmemiş.Vatan bilgisyaraın mağaza açılışına değil millet iphone 6 ya bakmaya gelmişti,
    Ve son olarak fiyat abartıldığı gibi 16gb olanı 2300 küsürdü.

• 3. yü beğenmiştim, ancak henüz ön siparişte. Dün amazon dan alıyordum vazgeçtim. Gelmesini bekleyeceğim.
    Aliexpresten şu üçünü aldım:
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6270406607.html
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6270406605.html
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6270406606.html

Bu arada henüz telefonu alamadım, pusuda Zorluda stok bekliyorum

• beyler 2 gün sonra iphone 6 alarak aranıza katılacağım.
    Bir sorum var telefon 8.0 ios ilemi geliyor ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.