Şimdi Ara

Arabamı çok seviyorum yarışması hile ve adil olmayan hareketler!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba geçenlerde sigortam.net in düzenlediğiwww.arabamicokseviyorum.com daki yarışmasına katıldım keşke hiç katılmasaydım yarışma kesinlikle adil olmayan bir yarışmaydı yarışmanın amcaı arabanızn bir resmi ile arabanızı ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir yazıyla yarışmaya katılabiliyordunuz herneyse yarışmaya katıldım isim vermicem isteyenler araştırırsa anlayabilirler şuanda birinci olan arkadaşla beraber çekişmeli bir şekilde güzel bir yarışma sürüyordu biz yarışmaya katıldıkdan 4-5gün sonra şuanda 2. olan arkadaş yarışmaya katıldı ve bizden okadar geç katılmasına rağmen 21-2 günde geçdi ibizi daha sonrasında sigortam.netten bir uyarı geldi sanırım hile yaptıklarını farketmişler hile yapanlar silinicek v.s. diye bir maildi daha sonrasında şuanda hem 1.ci olan arkadaş hemde 2. olan arkadaşlar kendi arkadaşlarıyla forumlarda isterlerse hile yapabiliceklerini ve sistemlerini yazdılar herneyse yarışmanın sonua geldiğimizde ben 2.sıradaydım şuanda 1.olan arkadaş gene 1.ciydi ve şuanda 2. olan arkadaşda 3. bitirdi yarışmayı sonrasında oyların inceleniceğini ve hileli oyların siliniceğini söylediler ve bizim işde ip uzmanı 20 kişi ekibimiz var şöyle uzmanız böyle uzmanız diye anlattı ya kardeşim okadar uzmansan niye hileli oy atılmasını engelleyemiyorsun diye sorarlar adama bence hiç bir şekilde bişeyden anlamıyorlar sadece oy trafiğine geliş zamanlarına baktılar belkide beni ondan böyle 3. yaptılar ben bbir anda binlerce kişiden oy istiodum üst üste gelmesi çok normal ama bilmiorum en sonundada siz 3. oldunuz şukadar hileli oyunuz var herks hile yaptı herkesin hileli oyları silindi v.s. şeklinde şeyler söylediler bende onlara ben kesinlikle hileli bir oy atmadım gerekirse oyları nasıl aldığımı kanıtlayabiliceğimi söyledim yok diyorlar biz baktık sıralama böyle ya ben facebookdan 10bin üyesi olan arkdaşımın grup üyelerine toplu mesajlar attık oy atmaları için çeşitli forum sitelerinde oy istedim ve en basitinden dh de açdığım topice 2300 kişi falan girmişdi yani benim 2400 oy almam tamamiyle bileğimin hakkıydı çok büyük haksızlık yaptı sigortam.net ben 1.olan arkadaşa gene pek bişey demek istemiyorum çünkü internetten araştırdığım kadarıyla oda bayağı uğraşmış ama şuanda 2.olan arkadaşın bu yarışmayla ilgili hiç bir çalışmasını görmedim nasıl okadar oy aldı ve benim altımda olduğu halde onu 2.yaptılar çok büyük haksızlık ve bence ya 1ci ve 2ci olan arkadaşlar sigortam.net in alakalıolduğu kişiler yada benim arabamın kaskosu ağır geldi çünkü benim arabamın kaskosu 5-6 milyar benim arabmı kasko yapıcaklarına sen hileli oy attın sen 3.oldu al sana trafik sigortası 250tl lik bişey şuanda 2ci opaln arkadaşın arabasını en fazla 1milyara kasko yapıcaklar 4 milyarda ceplerinde kalıcak çok akıllılar beni susturmaya çalışıyorlar dh çalışanlarıda açdığım topicdeki mesajları silmişler isim veriyorum diye bu mesajda bir isim vermedim umarım silmessiniz yeni yarışmalar düzenliceklermiş bu konuda bilgi almak isteyen olurs bana özelden mesaj atsın gerekilen bilgileri veriyim ve sigortam.net in düzenlediği hiçbişeye katılmayın bece kesinlikle adil olmicaktır herkese iyi günler dinlediğiniz için teşekürler. www.sigortam.net

• reklam kokan bir yarışmaydı zaten... bende katıldım defalrca araduılar beni hayat sigortasıymış ferdi sigortaymış bilmem ne sigortası akzanmışım da... sadece müşteri toplamak amaçları başka bir şey depil... hadş kardeşim hadi işinize dedim
  • aynen benide arabamı kasko yapmak için aradılar 2 defa aynen bizim gibi enayilerin sırtından reklam yaptılar birde öyle güzel ayak yapıoyorlarki üste yazdığı şeyleri söyledim ya dedim siz bu 1. veya 2.ci oaln kişileri tanıyosunuz yada benim arabamın kaskosu 5-6milyar olduğu için 2.ci olduğum halde 3. yaptınız dedim oda dediki ya dedi size bu şirketin cirosunu göstersem anlarsınız biz 5-6milyar için böyle bişey yapmayız dedi abende dedimki ondanmı bütün millete arabamı çok seviyorum çıkartması veriyorsunuz büyük cirolu şirketin verdiği ödüllere bak çay demle :D bişey diyemedi çok komik ya birtek 1ci ve 2cinin ödülü güzel onuda işlerine gelene veriyorlar neyse kendileri kaybeder böyle yapmakla nasıl bir şirket olduklarını gösterdiler.....
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!Chinogolog!!! -- 17 Şubat 2011; 4:01:11 >
  • Arada nokta koysaydınız hocam okurken gözlerim ağrıdı.
  • ithamlara daha dikkatli olursan sevinirim kıvir v.s demişsin ayip bana şöle bi mail gelmişdi hileye basvuranlar yarısmadan atılick v.s uyarı mesajydı ve siz bir ara çok hızlı ilerledğinzde sigortam net yetkıleriyle görûştüm forumda yazdğınz hileleride şikayet ettigimde herkese uyari mesaji yolladıklarını sóylediler ben herşeyi dürüstçe söylüyorum burda kimsedn bir beklentim yok sadece bundan sonra bu şirketin organizasyonlarına katılmayı düşünen arkadaşları bilinçlendirmek istedim sizi terbiyeli bir şekılde tartişmaya davet ediyorum sinan bey teşekürler.
  • kusura bakma kardeş çok doluyum nefes almadan yazdım =)

quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Arada nokta koysaydınız hocam okurken gözlerim ağrıdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deaxter -- 3 Şubat 2011; 14:49:38 >
  • biz burdayız ama kimseden ses çıkmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deaxter -- 17 Şubat 2011; 16:55:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.