Şimdi Ara

ARAÇ ÖNERİSİ(HANGİSİNİ SS'Lİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insignia tabiki uçak gibi iç mekanı var... o olmadı mondeo.. sonuçta ikisi de d sınıfı konfor olarak diğerlerinden üstünler.
  • İnsignia
  • Insignia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

iç dizayn istiyorsan mercedeslere de bakabılırsın, bunların arasından insignia daha iyi gibi

Saçma gelebilir fakat mercedeslerden de hoşlanmıyorum.Benim kokpitim bol tuşlu olacak uçak gibi aydınlatması vs herşey güzel olsun istiyorum.Astraların ki hoşda o arabaya o kadar para yatırmak istemiyorum.
     ARAÇ ÖNERİSİ(HANGİSİNİ SS'Lİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost23 -- 26 Ağustos 2010; 11:17:58 >
  • Fake.
  • Olay ic kisimsa Insignia bence. Ozellikle gece cok daha guzel duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk984

Olay ic kisimsa Insignia bence. Ozellikle gece cok daha guzel duruyor.

İnsignia aslında hiç aklımda yoktu.Dün şans eseri park ederken gördüm birtane renki çok güzel füme,içinde ekranı olan model internette araştırdım o da çok pahalı çıktı.Ama gerçekten hoş.Bakalım.Olmadı İpad gelince onu kullanırız arabada

• Tek istediğiniz bu mu
    iç güzelliği
  • 1.insignia , 2.mondeo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

Tek istediğiniz bu mu
    iç güzelliği

Garip geliyor ama öyle olması hoşuma gidiyor.Dışı,performansı vs onlarla ilgilenmiyorum nedense.
  • Fake bence bu.
  • tabikide insignia ama yakıtı cok fena bizdeki 1.6 180 hp su gibi çekiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost23

İnsignia güzelde çok yakıyor diyorlar.

Ben de bunu anlamıyorum.Kaçarken iyi de yakarken mi kötü? 180 bg araba sonuçta, bende 220bg vardı gayet de memnundum şehiriçi 14 lt yakıyordu ama ne bmw 320 kalıyordu ne de mercedes c220.
  • ne alaka kardes kaçan araba yakıcak diye bir kaide yok
  • Uçak gibi kokpit tanımıyla insignia'yı tanımlamışsınız zaten...
  • insignia
  • honda az yakar çok kaçar
  • quote:

quote:

İnsignia aslında hiç aklımda yoktu.Dün şans eseri park ederken gördüm birtane renki çok güzel füme,içinde ekranı olan model internette araştırdım o da çok pahalı çıktı.Ama gerçekten hoş.Bakalım.Olmadı İpad gelince onu kullanırız arabada

içinde büyük ekran olan bir araç istiyorsan mondeo bütçene daha uygun. Titanium donanımlarında HMI(insan makine arabirimi) denen bir ekran var. İnsignia nın içi daha şık ama daha pahalı tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: burak876

quote:

quote:

içinde büyük ekran olan bir araç istiyorsan mondeo bütçene daha uygun. Titanium donanımlarında HMI(insan makine arabirimi) denen bir ekran var. İnsignia nın içi daha şık ama daha pahalı tabiki

Baktım şimdi onada.Konsol çok sade geldi.İnsignia'yı düşünmüyordum ama bu kadar konuşmadan sonra istediğimin o olduğunu anladım.Biraz daha beklemeyi düşünüyorum.Focus'un 2011 kasasınıda görmek istiyorum.

• D sınıfında hele insignia söz konusuysa civic'e bakmam bile
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.