Şimdi Ara

Araç tavsiyesi....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun zamandır toyota corolla arıyordum sizlerde biliyorsunuz.Ama araba reşat altını gibi çıktığında satılıyor.Yaklaşık 4 aydır temiz az km li bir toyota bulamadım.
    Sizlere sorum hyundai I30 buldum 2008 dizel 12000km de 115 bg lik bir araç.fiyat olarakta 28000 tl

1:I 30 kullanan arkadaşlar ben aracı hiç kullanmadığım için bilmiyorum araç nasıl Artı ve eksilerini yazarmısınız.(Sağlamlığı-Ses Alımı-çekiş-yakıt-arıza durumu-yedek parça veya servis fiyatları v.b)
    2:Araç test aracı bayiden alacam.Bir test aracını almak sakıncalımıdır.Varsa sakıncaları nelerdir.
    pazartesiye kadar karar vermem lazım arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

• Kuzenimde var. 1.6 CRDi 115 HP - İ30'un en baz donanımı bile oldukça dolu.
    Performansı tatmin edici , yakıt durumu ise şehir içinde 7 litre civarlarında geziniyor.
    Ses yalıtımı bence başarılı , sağlamlık konusuna gelince hyundai'ın son zamanlarda yaptığı ataklar ve yeni araçların daha kaliteli olması gözle fark edilir derecede.

Ama test aracı almanızı pek önermem. Çünkü herkes aracı sıkıştırıyor sürekli ani frenler yapıyor arabayı haşat ediyor.
  • hiç düşünme al hemen. corollayı daha fazla bekleyipte nazlandırma. test aracı olmasının bi sakıncası yok. daha km si çok az. i30 çok güzel araç memnun kalırsın.
  • Araç gercekten güzel ama beni düşündüren 2008 model ve 12000km olması bu km ye test aracı olarak gelmiş birde araç dizel
    motordan dizelden anlamıyorum.Motora ne gibi zarar gelmiş olabilir.İleride başıma çok sıkıntı çıkarırmı.
    Birde aracın garantisi 2008 yılından mı başlar.
    yoksa benim alacağım tarihten mi başlar örnek 1 şubat 2010 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatli30
    Birde aracın garantisi 2008 yılından mı başlar.
    yoksa benim alacağım tarihten mi başlar örnek 1 şubat 2010 gibi

2008 yılından itibaren başlar , 2013 yılına kadar aracın garantisi vardır demektir
  • ben araştırırken i30 u çok düşünmüştüm,hatta test etmiştim ve çok hoşuma gitmişti.2008 olduğuna göre baz modeli olsa bile çok donanımlı bi araç.şu anda o aracın sıfır fiyatı 39000 civarı yanılmıyorsam.bence i30 alın.
  • i30 doanım olarak menun eder sizi
  • Araç güzel
    Araç 2008 1,6 select dizel modeli yani donanım olarakta güzel fiyat olarak 28000tl fiyat olarak iyimi kötümü bilmiyorum.
    Araç 12000km de ve bu km yi test aracı olarak yapmış benim asıl sıkıntım bu test aracı olarak yapılan bu km az mı çok mu? Test araçlarında ne gibi sıkıntılar çıkar.Motorunda turbosunda bir problem olurmu.Aracı bayiden alıyorum Aracı almadan başka bir yere gösterebilirmiyim.veya gerekirmi.usta motorunu turbosunun durumunu nasıl oldugunu anlayabilirmi.
  • Test araçlarını zaten bayiler çok uzun kilometrelerce test ettirmezler alıcılara. 3-5 km ya sürerler ya sürmezler. Zaten düzgünde kullandırılmıştır. Ancak bir test aracını 12.000 km kullandırmaları ilginç, burdan aracı kendilerinin de şirket işleri için sağa sola sürmüş oldukları anlaşılır. Bu olaydan başka bir durum da çıkarılmaz zaten. Rodaj zamanını düzgün kullandılarsa sorun olmaz. Garantili araç zaten, bir sıkıntı çıkmaz ama fiyat yine de pahalı. Kilometresinin düşük olması çok önemli değil, burada önemli olan çok kişinin aracı kullanmış olması.
  • I30 tasarım bakımından çok sevdiğim araçlardan biri
  • Şimdi ben Corolla'nın daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum.Ne zaman Corolla tavsiye etsem fanatik olduğum iddia ediliyor
  • Hiç düşünme al i30 bak keyfine...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.