Şimdi Ara

aracın ilk muayenesi için (0-3 yıl) egzoz emisyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 aracım için randevu almaya çalışırken egzoz emisyon belgesini sordu ama sanırım 0-3 yaş aralığında bu belge yok yeni almam lazım. dolayısıyla online randevu alırken bu belge için nasıl bir işaretleme yapmam lazım. bende şu an öyle bir belge yok.

• Seçeneklerde yaptırılacak diye işaretleme var ise işaretlemeniz yeterli veya es geçiliyor ise es geçiniz. Oraya vardığınızda bu belgeyi de alacağınızı söylersiniz beraberinde çıkartılır.
  • hocam herhangi bir araç servissine git 3 dk sürmez alırsın kart +ölçüm 37 lira
  • Egzoz muayenesini gitmeden bir iki gün önce dışarıda yaptırmakta fayda var...Oraya gidince iki sıraya girmek gerekiyor...Sıkıntı...
  • Aynen ben de 2010 model aracımı geçen hafta muayeneye soktum. Randevu alırken var dersin, sonra muayeneye giderken herhangi bir yerde yaptırırsın. Haftaiçi gidersen muayene zaten 15 dakika sürmüyor sıra gelince. Bir de randevu saatinden önce gidersen de muayeneye erken girebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Aynen ben de 2010 model aracımı geçen hafta muayeneye soktum. Randevu alırken var dersin, sonra muayeneye giderken herhangi bir yerde yaptırırsın. Haftaiçi gidersen muayene zaten 15 dakika sürmüyor sıra gelince. Bir de randevu saatinden önce gidersen de muayeneye erken girebilirsin.

sayın vectrac detaylıca anlatır mısın ne gibi işlemler yaptığınızı:)
  • teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.