Şimdi Ara

Aracın Vergisini Ödemezsem ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İcra müdürlükleri ilgili alacaklıların başvurusu ile HACİZLİ-YAKALAMALI şeklinde aracı bağlatabilir. Trafikteki kontrollerde bu aracınızın plakasından tespit edilir. Ve yasal olarak o memurun aracınızı bağlayarak trafik otoparkına çekmesi gerekir.
  • haciz kararı alıyorlar arkadaşım...
    ama dediğin gibi her vergi dairesi bunu yapmıyor olabilir...
    yukarda da anlattığım gibi vergi boçlarını ödedim, vergi dairesinden temiz kağıdını ve rehin kaldırma yazısını aldım, parka gittim,aracımı aldım... başka icralık bir durumum yoktu...
    quote:

Orjinalden alıntı: emtue

araca baska bir borctan dolayi haciz karari cikmissa ve hak mahrumiyeti varsa polis bunu bagliyor. sorgulama da zaten hak mahrumiyeti ve bunu koyduran kurum gozukuyor.

ama mtv'den dolayi vergi dairesinin haciz karari aldigini sanmiyorum. alan vergi dairesinin kendi insiyatifidir bizim calistigimiz vergi dairesi ugrasmiyor demek ki ufak alacaklarla.

• quote:

Orjinalden alıntı: soldier_of_fortune

haciz kararı alıyorlar arkadaşım...
    ama dediğin gibi her vergi dairesi bunu yapmıyor olabilir...
    yukarda da anlattığım gibi vergi boçlarını ödedim, vergi dairesinden temiz kağıdını ve rehin kaldırma yazısını aldım, parka gittim,aracımı aldım... başka icralık bir durumum yoktu...
    quote:

Orjinalden alıntı: emtue

araca baska bir borctan dolayi haciz karari cikmissa ve hak mahrumiyeti varsa polis bunu bagliyor. sorgulama da zaten hak mahrumiyeti ve bunu koyduran kurum gozukuyor.

ama mtv'den dolayi vergi dairesinin haciz karari aldigini sanmiyorum. alan vergi dairesinin kendi insiyatifidir bizim calistigimiz vergi dairesi ugrasmiyor demek ki ufak alacaklarla.

ayni islemleri bende yaptim, unuttugum bir adsl aboneliginden telekom haciz koydurmus; bir gun sorgulama yapiyordum netten baktim hacizli aracim. arastirinca cikti, borcu kapadim sizin yaptiginiz isleri yaptim. yakalansam benimkini de cekeceklerdi. bu yuzden basina gelmeyen arkadaslar hiddetle karsi cikiyor. araci baglanirken o polise mevzuat soyle boyle diye anlatsinlar bakalim dinliyor mu.. ozellikle de polisin mevzuati bilmedigini belirtsinler artik stepnenin havasi inik diye mi ceza yerler, gozunun ustunde kasin var mi diye yerler bilemiyorum.

• faiz işler kısacası
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.