Şimdi Ara

Araçlarınızla gördüğünüz hızlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
1
Favori
8.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maksimum 160 - 170 . ( Opel Vectra 2005 )
  • Aşırı sürat felakettir arkadaşlar, sakın yapmayın. 4 teker üzerinde gidiyorsunuz da neyinize güveniyorsunuz! Yolda bir çiviye denk gelseniz neye uğradığınızı şaşırırsınız, Allah korusun. Benim başıma geldi de biliyorum, Allahtan süratim aşırı değildi de toparladım, yoksa uçmutum.
    Tecrübe denilen şey hayatta yenilen kazıkların toplamıdır. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

10 defaya yakın oldu şu konunun başlığını "Aracınızla götürdüğünüz kızlar" diye okuyorum.

Ben mi pisliğim yoksa konu mu sakat anlayamadım.

• 2005 civic es otomatik; 218 eğimde
    2009 corboda chipli; 198 eğimde
    İki deneme de gece 3 suları, aynı yolda yapıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra h 1.6 easytronic, sport modda 210, daha gideri var miydi hatirlamiyorum ama anlik tuketim 30 kusur litreydi yanlis hatirlamiyosam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001 yilinda otobanda 2000 model 2.0 vectra cd ile 217 km hiz yapmistim, simdi ise otoban harici 100'u bile gecmiyorum, kazalardan ders cikarmak gerek.

• çook eskıden 1.6 crx le 240 yaptıydım kepez yolunda. Arabanın yerle teması yok gıbıydı
  • 2005 1.6 avensis im var 4. ve 5. viteste 190 km yapıyor. 4 de kesıcıye gırıyor 5. vıteste 5600 dd. kalıyor sanırım fabrıkadan 190 aayarlanmıs 191 gormuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kak0s1

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

10 defaya yakın oldu şu konunun başlığını "Aracınızla götürdüğünüz kızlar" diye okuyorum.

Ben mi pisliğim yoksa konu mu sakat anlayamadım.

ben de öyle okudum.

• Fabia 2003 lpg de 160 gördüm bıraktım dahada gidermiydi bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrte

2005 1.0 Yaris le 4 kişi bagaj full 175 gördüm

Araçlarınızla gördüğünüz hızlar

Bende aynen full + bagaj
    Pejo ama ozamanlar 1.4 dizel 175 gormustum ıstanbul ankara otobann
    Bakımlı guzel nı aracımdı ınanamamıstım

• Astra Classic 3 CDTI düz vites.
    Düz yolda kadranda 190 km/h gördüm. Aynı anda GPS 171 km/h gösterdi.
    Uzaydan atmakla eşdeğer uzun bir rampadan aşağı inerken kadranda 215 km/h GPSte ise 186 km/h okudum.
    Kadran ile GPS arası çok farkediyor.

• sanırım en az yapan benim getz ile 125 km yaptım o da kısa süreliğine yol pek uygun değildi zaten 110dan fazlası tedirgin ediyor içinde
  • İlk aracımız tipo 1.6 sx ile 190 gördük arabada 5 kişi araba dağılcak gibiydi Sonra abimle era 1.5CRDİ g.p ile 215 gördük... Sonra Toyota carina ile 220 gördük arabada 7 kişi.. Şirket aracı olan kango dizel ile 180. Amcamdada ford fiesta var dizel oda 175 civarı yaptı yokuş aşa.. Golf 1.6 ile 210. Şuanki araç C3 92 hp onlada en fazla 205 gördük belki yapar daha fazla :D :D Hız herşeydir.
  •  Araçlarınızla gördüğünüz hızlar

Yapabilecegim en güzel hiz V8`imin sesini rolantide dinlemek..

Cok kötü radara yakalandim, 1 aylik ehliyetim gidiyor. Kendime otobüs bileti bile aldim..
  • Hocam bu fotoğraf konulurmu buraya şimdi ya hayattan soğudum Buda benden :D
    Not.7 k çeviriyor
  • @Minova

Bugün bu fotografi cekerken ufak bir 0 - 100 denemesi yaptim videoyu yükledim biraz önce senin fotografindan dolayi halen Yazlik lastik var üzerinde profilleri fazla degil aslinda cikarmamam lazim fakat hava 3 4 derece olunca birde o gün izinin var ise, deger.

Kalktim gaza yüklensemmi yüklenmesemmi dedim 80 civari yüklenince acayip derecede kaydirdi, videoda zaten belli.

http://www.youtube.com/watch?v=ygB6m1vKxY0

• quote:

Orijinalden alıntı: Onucsifiryedi

Yapabilecegim en güzel hiz V8`imin sesini rolantide dinlemek..

Cok kötü radara yakalandim, 1 aylik ehliyetim gidiyor. Kendime otobüs bileti bile aldim..

Motor sesi içeri geliyomu ki

• Hız göstergesinde 220'yi görüyorum her seferinde de fabrika verisi 162. Yine de denemedim kaç yapar diye.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.