Şimdi Ara

Araçlarınızla gördüğünüz hızlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
1
Favori
8.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi ne yapıyorsam başlığı ARABANIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ KIZLAR ANLADIM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omers

quote:

Orijinalden alıntı: altug17

quote:

Orijinalden alıntı: omers

130 beygirlik nissan qashqai 1.6 dci ile düz yolda en son 195'i gördüm. araç henüz 5000 km'de, acaba km artıkça son hız artarmı, yoksa maksimum görebileceğim hız bumu?

Aynı araç bende de var. Deneme amaçlı otobanda 220 gördüm dahada gideri vardı ama yol bitti. Benimkide 6000 km. de

aracın fabrika verilerinde son hız 190 yazıyo, ama, o kadar fark olması normalmi? yoksa benim arabam da mı bir sorun var? çünkü bir kaç kez denedim, ama 200'yü göremedim. birde konunun biraz dışında olacak ama sizin araba ne kadar yakıyor şehir içi, şehir dışı?

sizde 195 i görmüşsünüz daha ne sorun olacak ki? gaz pedalında 2. kademeye geçiyorsunuz değil mi? benimki 170-180 lere çok rahat çıkıyor ve dediğim gibi 220 yi kadranda gördüm ama hız yapacak yol bitti. şu anda 1500 km lik şehir içi şehir dışı ortalamam 6.5 lt. uzun yolda 90-100 km hız arası anlık tüketim 100 km/3.7-4 lt civarında

• astra 1.3 cdti sedan 235 nasıl yapar ben 2.0 tdi passatla zor yaptm o hızı
  • Mitsubishi L300 98 model 2.5 motor var 120 yaptım sonra direksiyon sallanmaya başladı korktum bıraktım bmw 316i ile 160 ı gördüm daha gidermiydi bilmem ama yol bitti frenlemek zorunda kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

abi ne yapıyorsam başlığı ARABANIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ KIZLAR ANLADIM...

Bende konuya girdikten sonra hız olduğunu farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersinho

astra 1.3 cdti sedan 235 nasıl yapar ben 2.0 tdi passatla zor yaptm o hızı

evet yapıyor
  • 1994 şahin ile 4 kişi 160 km/h.

Edit: Gecenin bu saatinde gözlerden sanırım bende kızlar diye okumadım değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degauss -- 9 Şubat 2013; 0:58:38 >
  • Opel corsa 1.2 16V Araci satin alir almaz denemek icin bastim, 185 i gordum. Birdaha da 160 uzeri cikmadim hic
  • Scirocco 1.4 Tsi abt yazılım 210 hp beylikduzu bakirkoy arasi e5 10 km istanbul trafigi çekilmez kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Araçlarınızla gördüğünüz hızlar

Araçlarınızla gördüğünüz hızlar
  • ilk arabam 77 240d mercedes 110 üstüne çıkmadı hiç :D
    pejo 307 1.6 ibrenin sonun göremedim bir türlü jantlar ağır olunca direksiyon sanki elinde kalacak
    veee bmw 5.20i on numara bi araç 230 gördüm otobanda ve benzin ibresnin inmesinede tanık oldum.
    şimdiki arcım vectra 2.2 daha 160 üstüüne çıkamadım...
  • ehliyeti yeni aldim hizida cok severim ama 110 u gecmedim daha
    tecrubeden sonra artar zaten

• 2011 1.6 tdi polo (yazilimli)-210
    pheaton-270 kusur (pederin)
    320d-(yeni aldim) 210 gorebildim ama 230-240 gorenler var kasmiyorum bos yol olursa basarim salak dolu ortalik korkuyo insan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insignia cdti ile 235km/h almanyada
    Ford ka sport-190km/h ingiltere

Turkiyede kendi aracim golf6 ve 180km/h temde ve bursa cevre yolunda

Maalesef turkiyede 100le bile giderken tehlikeli cunku memlekette adam gibi yol yok, daha dun mudanyaya iniyorken duble yolun sol seridine adamlar toprak yigmislar ve fark etmesem direk takla atacaktim, ha birde 30km hizla giderken lastigim yarildi.

• Toyota corolla 1.4 dizel 220 km/hiz

arac 6. Vitesi istiyor bir sureden sonra boguluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhandkl -- 9 Şubat 2013; 6:43:44 >
  • Vectra ile 245 yapan arkadaslar var. İlginç...

• 99 Polo classic 100 beygir. Otobanda benzinde 220 yi görmüştüm, benzini içti mübarek. Lpg de 200 gördüm daha çıkmıyo. Benden başka yapanlar da olmuş http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=U-UJY9FFckQ&NR=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 9 Şubat 2013; 9:42:36 >
  • Bora 1.6 gaz 180
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Orijinalden alıntı: Minova

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

doblo ile gecenlerde 140 yaptim ama 120 den sonra ben arabayi degil araba beni kullaniyordu hic guven vermeyince devam etmedim
    2006 a3 ile 215 gormustum.aydin izmir otobanimiydi neydi
    2010 qashqai ile 190 cevreyolunda.

Hocam A3 1.6 Mpi mi ? yoksa FSİ mi ? otomatik mi düz mü ?

a3 1.6 manueldi.satali 3 sene oluyor.fakat o aracin hp si kacti tam hatirlamiyorum.ancak dyno ya soktugumda standarttan 2-3 hp fazla cikmisti ilginc sekilde sanirim motoru acmakla alakali.veya dyno da sorun vardi ahah : )

Hocam oluyor öyle farklılıklar FSi ların bazıları 120 hp çıkarken bazıları 110 çıkabılıyormuş normalı 115 :D

Bizim 1.6 sr kodlu bora mız vardı normalde herkes hantal der bizimkisi ies le kafa kafaya gidiyordu üstelik araba 200.000 kmh de çok severdim :(
    Şimdi A3 alıyoruz otomatik o yüzden sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

abi ne yapıyorsam başlığı ARABANIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ KIZLAR ANLADIM...

İlk değilsiniz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.