Şimdi Ara

Araçta tüp taşımak! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
40.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

biraz konu hortlatmak olacak ama bende aynı şeyi yapmayı düşünüyorum sorun yaşadınız mı hiç ? tavsiyeleriniz var mı
    Hocam daha taşıyamadım. Uzun yola çıkmaya fırsat olmadı henüz. Gerçi benim bagaj iç mekanla bir olduğundan daha serin kalıyor ancak bagajın altında 60 litrelik benzin deposu var. 2 kiloluk tüp patlarsa birşey olmazda alttaki benzini ateşlerse uzaydaki Tesla'nın yanına uçan enişte olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..Raptor.. kullanıcısına yanıt
    Ben test edicem inşallah ay a ulaşmam 3.5 saatlik yol yapicsm her 2-3 günde bir serin ve gölgede gerekirse ön koltukta ayağımızın altına koycaz klimalı klimalı gider bizim gibi bizi götürmez

• quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

Ben test edicem inşallah ay a ulaşmam 3.5 saatlik yol yapicsm her 2-3 günde bir serin ve gölgede gerekirse ön koltukta ayağımızın altına koycaz klimalı klimalı gider bizim gibi bizi götürmez
    Yolda sorun olmaz, Gece de sorun olmaz. Yalnız başına arabada uzun süre güneşin altında bırakmak sorun yaratabilir diye düşünüyorum. Arabada gündüz bırakırsanız aracı havalandırmadan binmemek lazım.

Gerçi şöyle bir durum var, karavanlarda yıllardır LPG tüpleri kullanılıyor. Direk 19 kiloluk mutfak tüpünü taşıyorlar karavanlarda. Türkiyede havalandırma koymayanları da var. 2 kiloluk tüpte dikkatli kullanıldıktan sonra sorun yaratmamalı. Havalandırma önemli burada.

• ..Raptor.. kullanıcısına yanıt
    Ya hedefimiz şöyle ilk gideceğimiz yer Rize Rize de tüpü dolduruyoruz sonra zaten yaylaya gidicez hava soğuk sorun olmayacak sonrasında rizeden Giresun yapicaz 3 saat yol o ara koltuk altına alıp kamp alanına koyucaz gölgeye o şekilde 3 saat maximum yol yaparak İstanbul'a katar gidicez 2-3 gün kala kala

• Şehiriçinde tüpçülerin arabaları deli gibi sıcağın altında 24 saat geziyor ya, patlasa onlar patlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar ben 2 hafta önce 8 günlük gezmeye çıktım hep arabamda taşıdım bi sorun olmadı bana göre en dikkat edilmesi gereken nokta başlığı iyice takın kaçak olmasın bi problem olmaz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.