Şimdi Ara

Aralık 2008 Citroen Toplu Alımı !!!Alanlara Hayırlı Olsun!!! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
7.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: KoRHaN50

Arkadaslar erkek çocuklarınız varsa onlarıda toplu sünnet ettirin siz

hiç fena fikir değil....
  • quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

Berlingo 92hp SX Multispace full için son fiyat alan var mı ?

Multispace in ne olduğunu öğrenmek istiyorum. Merak ettim sitesinde multispace diye bi ibare yok.
  • arkadaşlar acıkcası orcun arkadas ıcın bıraz zaman sıkıntısı vardı.Gorustugum ıcın bılıyorum.Ama ben hala aracı tam olarak teslım almadıgım ıcın kasko beklıyo

Herhangı bır hareketımız olacaksa bu konuda Açıkçası ben haftaya salıya kadar musaıtım.Toplu harekete katılabılırım suan.
  • Ben kaskoyu yaptırmış bulundum artık. Bugün plaka işlemlerim yapılıyor yarına teslim almış olacağım umarım. Bayide bekliyor araba gittim gördüm ama bayi biraz gıcık olmuş bu duruma :)
  • arkadaslar suan su kasko olayıyla kafayı bozmus durumdayım. Sizin onerebılecegınız uygun fıyat veren bırılerı varmı????

Aldıgım teklıfler 1500 ile 2000 ytl arasında.Ancak tam detaylı bılmedıgım ıcın kapsamları arasındamı fark var yoksa rekabetten dolayımıdır bılemıyorum .Bu konuda acıklayıcı bılgı verebılecek ve fıyattada cazıp olan bır bayii varmı bildiginiz?????
  • Ben de 1300-2000 arası teklifler aldım. Sigortacı poliçeler arasında kapsam farkı olmadığını söyleyince 1300'e Anadolu Sigorta'dan yaptırdım. İsterseniz ordan bir fiyat alın.
  • senın arac neydı ??? benım arac c5 1.6 hdı sxpk sunrooflu metalık renk arac.
  • Benimki C4 SXPK 1.6 110 HDI MCP. Sizinki biraz daha pahalı olacaktır mutlaka tabi. Bir de şehir farkı gibi şeyler de etkiliyordur fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadRR -- 8 Ocak 2009; 15:16:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdaradanalı

arkadaslar suan su kasko olayıyla kafayı bozmus durumdayım. Sizin onerebılecegınız uygun fıyat veren bırılerı varmı????

Aldıgım teklıfler 1500 ile 2000 ytl arasında.Ancak tam detaylı bılmedıgım ıcın kapsamları arasındamı fark var yoksa rekabetten dolayımıdır bılemıyorum .Bu konuda acıklayıcı bılgı verebılecek ve fıyattada cazıp olan bır bayii varmı bildiginiz?????

Serdar arkadasım Adana da oldugun ıcın sana tavsıye edebılecegım sakırpasa hava alanın orada tascı sıgorta var genel ve aksıgorta bayısi. Ben 2 yıldır oradan aksıgortadan kasko yaptırıyorum, dıger fırmalaradan %17 daha dusuk yapıyor kapsam aynı.Dıger fırmalar kocalıanz, basak , anadolu ve eurekodan fıyat aldım.bence orada bır fıyat al.
  • ve sonunda plaka işlerini de bitirdim ve c4'üme kavuştum.. araç tek kelimeyle mükemmel.. gruba en son katıldım ama sanırım aracı ilk teslim alan ben oldum.. herkese tekrar teşekkürler özellikle roadrr kardeşime..
  • quote:

Orjinalden alıntı: drorcun

ve sonunda plaka işlerini de bitirdim ve c4'üme kavuştum.. araç tek kelimeyle mükemmel.. gruba en son katıldım ama sanırım aracı ilk teslim alan ben oldum.. herkese tekrar teşekkürler özellikle roadrr kardeşime..

Hayirli olsun. Bir gunle gectiniz beni:) Ben de yarin teslim alacagim plaka islemleri biterse.
    Ben de hepinize tesekkur ederim tek basina olmuyor hep beraber basardik.
  • Allah kaza bela wermesin gule gule binin hayirli ugurlu olsun bir yastikta kocayin :)
  • Benim aracın plakası da çıktı nihayet. Bir aksilik olmazsa yarın sabah teslim alıyorum artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drorcun

ve sonunda plaka işlerini de bitirdim ve c4'üme kavuştum.. araç tek kelimeyle mükemmel.. gruba en son katıldım ama sanırım aracı ilk teslim alan ben oldum.. herkese tekrar teşekkürler özellikle roadrr kardeşime..

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
  • Hayırlı uğurlu olsuuun:))
    Bu başlıkta yeni organizasyonlara devam...
  • Araçlarını teslim alanların araçları hayırlı olsun..

Ford Başlığındada görmüştüm böyle bir şey ama sanırım onlar sonlandıramadılar:)

Tekrar hayırlı olsun..

Kazasız,belasız cezasız sürüşler dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droll -- 11 Ocak 2009; 1:09:20 >
  • arkadaşlar ben dayanamadım ve aracımı plakası cıkmadan teslim aldım Araç 2 gündür şirketin önünde duruyo.Plaka olmadıgı için sadece kacamak test suruslerı yapıyorum Çünkü bekleseydım arac haftaya carsambaya kadar plaka yuzunden ole bos bos hıcmı hıc guvenmedıgım adana bayıınde yatacaktı. Bende kendı kendıme dedımkı aklımda kalacagına bekcılı emın ve gozumun onunde olacak sırket otoparkında dursun. Teslım aldıgıma daır yazı ımzaladım ve aracı plakasız olarak teslım aldım.

Acıkcası dayanamıyorumÖyle kedının önüne cıgerı koymuslar gıbı bakıp duruyorum aracıma Ama olsun boylesı daha ıyı otekı turlu parasını odedıgım bır aracı guvenmedıgım bır yerde ve aklım devamlı orada kalacak sekılde bırakmakansa barı alıp ıstedıgım zaman bınerım dedım

Anlıyacagınız ben aracı drorcun arkadasla aynı gun aldım....

• Sayın Sakkaroz01,

Ben Adanadan Anadolu sigortadan , aksigortadan , Axa dan ve AIG den teklıfler aldım. Acıkcası fıyatlar 1300 ile 2000 arası degısmesıne ragmen Anadolu sıgorta 984 ytl fıyat cıkardı ustelık ole 1500 ytl lık polıcelerden de artıları var. Ama normalde 2000 ytl olması gereken teklıfın yıl sonu ozel ındırımlerle fılan bu fıyata cıkması bana tuhaf geldı. Şimdi acaba dıyorum benmı bı yerlerı gozden kacırıyorumda sırf fıyatı cazıp gelıyor dıye olumlu bakıyorum. Yoksa cıdden 1500 TL lık teklıflerden ıyıde ozel ındırımle mı bu hale geldı?????

Yanı sonuc olarak anadolu sıgortayla daha once calısmıs arkadaslar varsa tavsıyelerde bulunabılırlermı?? Ben daha oncede aksıgortayla ve yapı kredı sıgortayla calıstım. Bı problem yasamadım ama onların teklıflerı ıle Anadolu sıgorta teklıfı arasında daglar var.

Gercı burada Acentada cok onemlı dıyorlar. Yaptırım gucu yuksek bır Acente herzaman ıyıdır dıyolar... Ama dedıgım gıbı arada ole yutulur cınsten bır fark ta yok.Nerdeyse 2 katına denk gelıyor dıger acenteler.

arkadaslar bu anadolu sıgortayla calısanların yavsıyesını beklıyorum

• Birde RoadRR senın arac c4 olmasına ve yınede anadolu sıgorta olmasına ragmen benım aldıgım anadolu sıgorta (c5 için) teklıfınden 350 ytl pahalı fark nedır acaba ???

Sen ne zaman yaptın polıceyı??????
  • hayırlı olsun serdar kardeş.. inşallah kazasız belasız kullanırsın aracını... ben de anadolu sigortadan sigortalattım biliyorsun, inşallah bir sorun çıkmaz...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.