Şimdi Ara

Aralık 2008 Citroen Toplu Alımı !!!Alanlara Hayırlı Olsun!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
7.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanada hayırlı ugurlu olsun en kısa zamanda gorusmek dılegıyle......
  • Bende aracımı teslim aldım ve 1303 ytl'ye anadolu sigortadan kaskolattım. Kapsam olarak diğer sigortalarla aynı sadece anadolu sigortanın citroene özel %30 indirimi + erkek sürücüyede %10 ek indirimi var. (Bu bilgileri sigortam.net'te gördüm)
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdaradanalı

Birde RoadRR senın arac c4 olmasına ve yınede anadolu sıgorta olmasına ragmen benım aldıgım anadolu sıgorta (c5 için) teklıfınden 350 ytl pahalı fark nedır acaba ???

Sen ne zaman yaptın polıceyı??????

Ben gecen hafta icinde yaptirdim policeyi. Fark icin tek bir ihtimal geliyor aklima o da sehir farki. apollonx de C4@une benim yaptirdigim fiyattan yaptirmis anadolu sigorta kaskosunu.

Bu arada cumartesi itibariyle ben de araci teslim aldim herkese hayirli olsun tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadRR -- 11 Ocak 2009; 15:35:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoadRR

quote:

Birde RoadRR senın arac c4 olmasına ve yınede anadolu sıgorta olmasına ragmen benım aldıgım anadolu sıgorta (c5 için) teklıfınden 350 ytl pahalı fark nedır acaba ???

Ben gecen hafta icinde yaptirdim policeyi. Fark icin tek bir ihtimal geliyor aklima o da sehir farki. apollonx de C4@une benim yaptirdigim fiyattan yaptirmis anadolu sigorta kaskosunu.

Bu arada cumartesi itibariyle ben de araci teslim aldim herkese hayirli olsun tekrar.

ben de anadolu sigortadan 914 tl'ye yaptırdım.. antalyadan bir acenteye, forum sayesinde iletişime geçtim..www.limonsigorta.com adresi..

• quote:

Orjinalden alıntı: fenerliso

quote:

Orjinalden alıntı: RoadRR

quote:

ben de anadolu sigortadan 914 tl'ye yaptırdım.. antalyadan bir acenteye, forum sayesinde iletişime geçtim..www.limonsigorta.com adresi..

ya şu kardeşime çıkış tuşuna basmayı bir türlü öğretemedim.. yine ben kusura bakmayın...

• Sayın roadRR

sana bana gonderılen polıceyı maıl atsam senın polıceyle karsılastırırmısın????

Yada sana zahmet olmasın sende senın polıcenın taranmısı varsa bana maıl atarmısın.Acaba kapsamlarımızda mı aynı bır emın olmak ıstıyorum...
  • PDF olarak var bende özelden mail adresinizi gönderirseniz yollayabilirim.
  • Arkadaslar bende kaskoyu anadolu sıgortadan yaptırdım.1050 ytl ye

Böylece dün akşam itibari ile aracıma tam manasıyla rahatca bınebılıyorum.

Allah kaskoyu gerektırecek herhangı bır kaza vermesın kımseye.
  • quote:

Arkadaslar bende kaskoyu anadolu sıgortadan yaptırdım.1050 ytl ye

Böylece dün akşam itibari ile aracıma tam manasıyla rahatca bınebılıyorum.

Allah kaskoyu gerektırecek herhangı bır kaza vermesın kımseye.

hayırlı olsun kardeş.. ben poliçelere baktım herhangi bir fark bulamadım.. bu arada nerden yaptın kaskoyu limonsigortadan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drorcun -- 14 Ocak 2009; 17:55:51 >
  • Arkadaşlar akıllılık edip grup halinde arabalarını alan arkadaşları tebrik ederim.

Şimdi yeni bi grup oluşturalım :)) bu iş güzelmiş. Önümüzdeki 2 ay içerisinde citroen alacak olanlar varsa tekrar buluşalım. Ben ve arkadaşım alacağız C5 ve C4 Şimdiden 2 kişiyiz. varsa daha birlik olalım arkadaşlar.

Kolay gelsin alanlara tekrar hayırlı olsun
  • Arkadaşlar bu arada toptan aldığınız fiyatlar nelerdir yazabilirmisiniz yada özele atabilirmisiniz. Bende fiyat aldım C5 için Ocak ayı için 46 civarı C4 için 26 civarı baz model her ikiside sadece C4 metalik renk net rakam ve bayii yazmayım sizler ne kadar aldınız fiyatları
  • Orcun kardes ben adanadan yaptırdım sıgortayı.Kasım gulegın ordakı groserı kavsagındakı acanteden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: albawarden

Arkadaşlar bu arada toptan aldığınız fiyatlar nelerdir yazabilirmisiniz yada özele atabilirmisiniz. Bende fiyat aldım C5 için Ocak ayı için 46 civarı C4 için 26 civarı baz model her ikiside sadece C4 metalik renk net rakam ve bayii yazmayım sizler ne kadar aldınız fiyatları

arkadaşım pm alımın kapalı.. ben c4 hdi 110 hp mcp aracığımı 36500 ytl'ye anahtar teslimi aldım. c4 mükemmel bir seçim, binen herkes hayran kalıyor.. şimdiden hayırlı olsun..
  • Kusura bakmayın yeni üye oldum. PM nasıl açılır bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Diğer isteğim Beyaz renkli C5 i olan varmı aranızda arkadaşlar. Resmini gönderebilirmisiniz ?
  • bu sene de alamadik kismet bi dahaki seneye :) gecen mart ayinda o kul griyi alsaydim keske :)
    liste fiyatlari da artmis gorunuyor ehe. ne dersiniz indirirlermi tekrar :) sinem hanim ne kadar fiyat veriyo acaba artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akburak -- 21 Ocak 2009; 2:54:30 >
  • Arkadaşlar hemen hemen Türkiyedeki bayilerin yarısıyla görüşmüş biri olarak kesinlikle farklı bayilerle görüşmeden alım yapmayın. Araba fiyatları sabittir heryerde aynıdır gibi sözlere itibar etmeyin. Burdan şu şu iller çok iyi fiyat veriyo bu bu illerdeki bayilere yaklaşmayın bile yazıcam ama neyse :))) sonuçta ikametgahınıza kadar her bayi teslimat yapıyo isterse fizandan gelsin ama 100 ytl ucuza gelsin
  • Şu kasko olayında kazık yiyen bir benmiyim 1300 ytl ile :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: albawarden

Arkadaşlar hemen hemen Türkiyedeki bayilerin yarısıyla görüşmüş biri olarak kesinlikle farklı bayilerle görüşmeden alım yapmayın. Araba fiyatları sabittir heryerde aynıdır gibi sözlere itibar etmeyin. Burdan şu şu iller çok iyi fiyat veriyo bu bu illerdeki bayilere yaklaşmayın bile yazıcam ama neyse :))) sonuçta ikametgahınıza kadar her bayi teslimat yapıyo isterse fizandan gelsin ama 100 ytl ucuza gelsin

Türkiye'deki bayilerin tümüyle görüşmüş biri olarak tamamen katılıyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: apollonx

Şu kasko olayında kazık yiyen bir benmiyim 1300 ytl ile :)

Ben de varım merak etme yalnız değilsin. Aynen 1300 YTL :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadRR -- 21 Ocak 2009; 15:22:37 >
  • arkadaşlar içinizde citroen alacak varmı 1-2 aya kadar eğer varsa daha öncede yazmıştım beraber alalım güzel fiyat alabiliriz toplu alım olduğu için

ne biliyim içimde ukte kaldı C5 :((( ama bu krizin ortasında fırsatçılık zammı inat oldu içimde o yüzden bekleyeceğim bakalım ne olacak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.