Şimdi Ara

aranızda bana yardım edebilecek varmı ,? :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler benim hotmail adresime bi msj geldi bu sabah bende girdim baktım bedava premium yüelik diordu yüklemek için buraya tıklayın diordu girdim bende sonra knıghttın sitesi çıktı şifremi id imi girdim sonra İşlem tamamlandı teşekkür ederiz die bir yazı çıktı orda ben çaktıkm olayı nasıl desem sitede yazmıordu beyaz bir sayfa siyah harflerle o yazı yazıordu orda çaktım şimdidde hep dc oluorum şifrede değişmiyorr ne yapacam bilemiyorum ... o kadar emeğim boşa gitti..... bilen biri varsa şifreyi değiştirme konusunda yardım etsinn...

• girdiğin yer knigtonlineworld mü?ona dikkat et.bu faik mail oldu kesin charın elden gitmiş olabilir
    biraz ayrıntı wer
  • girdim hyr knight onlinenin sitesi deil ben bunu sonradan çaktım hep sitemynet.. yazıordu sonunda yani ben bu işlemi knıghtın kendi sitesinde yapmamışım... peki bunu çözemezmiyiz o kadar emeğim boşa gidecekk ... habire dc ediolar...
  • çözersin premium warsa??
  • hyr.... premium deilimm malesefff adam gitti zaten şifre değiştirme olsa adamlar benden önce değiştiriler heralde oofff offff
  • lwl kaçdı ve hangi serverda oynuyodun belki yardımcı olurum
  • beramusta oynuyorum lvl 54 ranger
  • sorry xgenoncuyuz biz
  • ah ahh şifreyi falan verdikten sonramı farkediyorsun yaa
    büyük ihtimalle...
  • son bır umut knightonlineworldden sıfre degıstırmeyı dene eger yapıpta mail gelmese bıle en azından adamını
    kendı ellerınle yok etmıs olursun yok gelırse pacayı kurtarırsın sen hacklenmıssın herıfler sıfrenı bılıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: NİGHT^DEVİL

girdiğin yer knigtonlineworld mü?ona dikkat et.bu faik mail oldu kesin charın elden gitmiş olabilir
    biraz ayrıntı wer

faik değil fake
  • geçmiş olsun daha dikkatli olman lazım... sifreni degistiremiyorsan yapacak tek seyin itemlerini baska karaktere aktar
  • O SİTE FAKE SİTESİ O SİTEDEN ALIYORLAR ŞİFREİNİ CHARINA VEDA ET VE YENİ BİR CHAR AÇ AYNI HATAYA DÜME SAKIN
    o adamalra
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.