Şimdi Ara

ARDA TURAN HADDİNİ BİL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
6.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metekarahan

quote:

Orijinalden alıntı: EmrahG.

TVlerden magazincilerden sıkıliyordu, rahat birakilmamaktan sikayet ediyor, sonra kendisi aramaya basladi.

+1

Gündemden düşmek istemiyor herhalde kim takıcak onu atl.madridte oynarken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

Arkadaşım ben de sussun demiyorum zaten. ''Galatasaray taraftarı bana böyle böyle yaptı'' desin, açık açık konuşsun, gidip alnından öperim. Ama kendine yapılan birtakım haksızlıklar yüzünden, Galatasaray'dan niye çıkartıyor tüm hıncını ?

Bülent Korkmaz meselesini öne atmış, bugün Bülent Korkmaz ve kendisine vefasızlık yapıldığı düşünülen kişileri gidip sorduğunuz zaman Galatasaray'a şükreder hepsi. Yani bu adamlar bile hayatlarından gayet memnun olduğu halde, kendisine mi kalmış bunları konuşmak ?

Bülent Korkmaz 43 yaşında, kendini savunacak yetiye sahiptir heralde. Bu yüzden Arda'nın ne 10 konuşmaya hakkı var, ne 1 konuşmaya hakkı var. Bu konu Arda'yı ilgilendirmeyen bir konu. Arda'nın kendini ilgilendirmeyen konular hakkında konuşmaması gerektiğini öğrenmesi lazım.

Dediğim gibi Emre Belözoğlu'nun Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra izlediği bir yol vardı, Arda'da buna yakın bir çizgi çiziyor şu an. Bu durumu değiştirmek kendisinin elinde.

İbra konusunda, Arda Turan yönetim ibra edilmedikten sonra Adnan Polat'ı ofisinde ziyaret edip dertleştiğini biliyoruz. Adnan Polat başkanlığı devretmeden önce, Arda'nın ona acıklı bir mektup yazdığını biliyoruz. Bunları yapmak zorunda değildi Arda Turan.

Dedi hocam, onu da dedi açık açık. Forumdaki arkadaşlar şerefsiz sıfatını yakıştırdı hatta. Takip konusunda da var dedikleri ve buradakilerin dedikleri.

Bülent Korkmaz konusuna eyvallah, zaten muhabbetle alakası olmayan bir şekilde o konuya girdi neden anlamadım. Ben genel olarak Arda'nın İspanya'ya gittiğinden beri Galatasaray hakkında konuşmasını diyorum. Ama şöyle bir durum da var ki teknik direktörle ilgili durumlar futbolcuyu da ilgilendirir. Tamamen Arda'yı ilgilendirmeyen bir durum demek doğru olmaz buna.

İbra konusu tamam mektubu falan da biliyoruz ama madem o kadar seviyordu bugün niye çıkıp her fırsatta yönetime sallıyor ?

Diğer dediğini ise zaman gösterecek bize. Kesin bir görüşte bulunmak doğru olmaz. Arda'nın Galatasaraylılığını ne ben bilirim, ne de sen. O yüzden fikrine saygı duyarım ama ben öyle düşünmüyorum.

Bundan sonra da Arda ile ilgili, yok "Galatasaray'a 'bu takım' demiş." gibi saçma sapan şeyler diyenlere cevap veririm daha da konuşmam. Sonuçta artık Galatasaray'ı ilgilendiren bir durum yok ve anlatmak istediğimi de yeterince anlattım.

bu takım demesi gibi saçma sapan cevaplar demişsin, ardanın bu lafı demesi senin annene "bu kadın veya babana da "bu adam diye hitap etmene benzer. önceleri galatasaray benim ailem, benim tek aşkım, herşeyim diye nutuk atacaksın, bizler gsnin evladıyız diyeceksin, sonrasında ise bizler gs nin sözleşmeli futbolcusuyuz deyip sözde!!! aşık olduğun takıma bu takım diye hitap edeceksin.

yemezler bunu geçeceksin, ya göründüğün gibi olacaksın yada olduğun gibi görüneceksin. sen daha meseleyi kavramamışsın ne saçmalamasından bahsediyorsun!!!

ya efendi efendi ispanyada yaşamını sürdürüp çıkıp topunu oynayacak, yada herşeye karı gibi bıdı bıdı yapmayıp çenesini kapayacak boyundan büyük laflar etmeye kalkışmayacak. Biraz efendi olsa adam olsa ardaya kimin ne lafı olacak sence? Sadece ve sadece şu acayip derecede gereksiz,saçmalama derecesinde boyunu aşan boş konuşmaları yüzünden gün geçtikçe daha çok itici hale gelmeye başladı.

• Galatasaray iyiye, atletico kötüye gitmeye devam ettiği sürece bu tarz açıklamaları gelmeye devam edecek. Süper über futbolcu arda gidince son sıralarda sürünmeliydik, nerdesin ardaaa diye onu aramalıydık.
    Ulan bülenti savunmak sana mı kaldı 1, sen kendini bülentle bir mi tutuyorsun 2. Bülent ben galatasarayda bahçıvanlık bile yaparım demiş bir adam, ya sen? "Bu takımın sözleşmeli futbolcusuyum"
    Bülent korkmaz çıkık omuzla maç yaptı, ya sen? En kötü sezonumuzda kaptan olarak, açılıştan açılışa koştun. Sakatlık kendine bakmamaktan ya da zorlamaktan olur, sen hiç baros gibi zorlamadığına göre kendine bakmamaktan sakatlandın. E sen kendine bakmazsan herkes senin özel hayatına karışır. Beyimiz çalışacağına, sakatken dinleneceğine panpalarıyla ordan oraya koşsun, sonra da beni yıprattınız ühüüü.

Hiç özlemedik seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

Galatasaray iyiye, atletico kötüye gitmeye devam ettiği sürece bu tarz açıklamaları gelmeye devam edecek. Süper über futbolcu arda gidince son sıralarda sürünmeliydik, nerdesin ardaaa diye onu aramalıydık.
    Ulan bülenti savunmak sana mı kaldı 1, sen kendini bülentle bir mi tutuyorsun 2. Bülent ben galatasarayda bahçıvanlık bile yaparım demiş bir adam, ya sen? "Bu takımın sözleşmeli futbolcusuyum"
    Bülent korkmaz çıkık omuzla maç yaptı, ya sen? En kötü sezonumuzda kaptan olarak, açılıştan açılışa koştun. Sakatlık kendine bakmamaktan ya da zorlamaktan olur, sen hiç baros gibi zorlamadığına göre kendine bakmamaktan sakatlandın. E sen kendine bakmazsan herkes senin özel hayatına karışır. Beyimiz çalışacağına, sakatken dinleneceğine panpalarıyla ordan oraya koşsun, sonra da beni yıprattınız ühüüü.

Hiç özlemedik seni.

+1

• Arda'nın canı sıkılıyor canı, gündemde kalmak istiyor.

Ben Arda için söyleyeceğimi söyledim, bunu tekrar etmenin anlamı yok. Ancak şunu her zaman söylerim ; birkaç sene sonra veya 30'unda buraya döner, Fenerbahçe'ye imza atarsa kimse şaşırmasın. Çünkü o " ben Galatasaraylı'yım, ben Galatasaraylı Arda'yım, ben bu takımın kaptanıyım " derken, bir anda 180 derecelik dönüşle " ben Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum, biz profesyonel futbolcularız " diyen bir Arda oldu. Biz de kendisine bu profesyonel yaşamında " Emre Abi " , " Acun Abi " , " Rıdvan Abi " siyle birlikte bol sözleşmeli günler geçirmesini diliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

ben Galatasaraylı'yım, ben Galatasaraylı Arda'yım, ben bu takımın kaptanıyım " derken, bir anda 180 derecelik dönüşle " ben Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum, biz profesyonel futbolcularız " diyen bir Arda oldu. Biz de kendisine bu profesyonel yaşamında " Emre Abi " , " Acun Abi " , " Rıdvan Abi " siyle birlikte bol sözleşmeli günler geçirmesini diliyoruz.

+1
  • Arda'nın tek suçu çıkıpta "ben Galatasaraylı'yım , burası benim yuvam" demesi. Ne olduysa ondan sonra oldu. Millet alışkın basının gazına , Fotomaç , Fotospor okumaya , taraftarlar ya. Bir başladılar "ben Galatasaraylı'yım diyen adama sallamaya. Sevgilisi için sinema kapatmış , kırmızı pantolon giymiş , onu yapmış , bunu yapmış... Yapmasın değil mi? İşten eve evden işe.

Ne haddine manita yapmak ulan? Senin neyine burada alkolden ağzı kokan taraftar varken sevgilin için sinema kapatmak? Hooop bir protesto. Son yıllarda tüm stad birleşip üçlü çekemeyen taraftarlar bir beste uydurdular hemen , maç boyu aynı tezahüratı söylediler. "Kimisi gece alemlerinde..."

Bu ADAM fenere giderse sizin gibi adamlar yüzünden gidecek. Her lafta "hadi fenere git Arda , hadi emre abinin yanına Arda"

Hadi lan ordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Arda'nın tek suçu çıkıpta "ben Galatasaraylı'yım , burası benim yuvam" demesi. Ne olduysa ondan sonra oldu. Millet alışkın basının gazına , Fotomaç , Fotospor okumaya , taraftarlar ya. Bir başladılar "ben Galatasaraylı'yım diyen adama sallamaya. Sevgilisi için sinema kapatmış , kırmızı pantolon giymiş , onu yapmış , bunu yapmış... Yapmasın değil mi? İşten eve evden işe.

Ne haddine manita yapmak ulan? Senin neyine burada alkolden ağzı kokan taraftar varken sevgilin için sinema kapatmak? Hooop bir protesto. Son yıllarda tüm stad birleşip üçlü çekemeyen taraftarlar bir beste uydurdular hemen , maç boyu aynı tezahüratı söylediler. "Kimisi gece alemlerinde..."

Bu ADAM fenere giderse sizin gibi adamlar yüzünden gidecek. Her lafta "hadi fenere git Arda , hadi emre abinin yanına Arda"

Hadi lan ordan.

hemen gitsin hiç üzülme değmez

• quote:

quote:

Arda'nın tek suçu çıkıpta "ben Galatasaraylı'yım , burası benim yuvam" demesi. Ne olduysa ondan sonra oldu. Millet alışkın basının gazına , Fotomaç , Fotospor okumaya , taraftarlar ya. Bir başladılar "ben Galatasaraylı'yım diyen adama sallamaya. Sevgilisi için sinema kapatmış , kırmızı pantolon giymiş , onu yapmış , bunu yapmış... Yapmasın değil mi? İşten eve evden işe.

Hadi lan ordan.

hemen gitsin hiç üzülme değmez

Arda fenere gitmez birader. Üzüleceksiniz ama gitmez.

• quote:

Rıdvan ve Acun abilerinin sözünden çıkmaz o kafanı yorma
  • quote:

quote:

Rıdvan ve Acun abilerinin sözünden çıkmaz o kafanı yorma

Arda'nın dayısının torunuda fenerliymiş , " küçük çocuğu üzmeyeyim " diye fenere gidecekmiş.
  • quote:

Arda'nın dayısının torunuda fenerliymiş , " küçük çocuğu üzmeyeyim " diye fenere gidecekmiş.

Fenerbahçe küme düşer . Süper lige çıktığı sene atılım için Arda Turan'ı alacak...Arda seve seve gidecek...

bunu yazın kayıtlara geçsin olmazsa yüzüme tükürün
  • quote:

quote:

Fenerbahçe küme düşer . Süper lige çıktığı sene atılım için Arda Turan'ı alacak...Arda seve seve gidecek...

bunu yazın kayıtlara geçsin olmazsa yüzüme tükürün

Yahu anlamıyorum nereden çıkıpta varıyorsunuz bu "Arda fenere gidecek" sonucuna. Hiç mi fenerli arkadaşın yok birader?

Senin arkadaşların fenerli diye belki başkaları da senin arkandan konuşuyorlardır "yav bunun tüm arkadaşları fenerli kesin bu da fenerli olur ileride" diye , var mı böyle bir şey?

Arda'nın kırmızı pantolon giymesini , sevgilisine sinema kapatmasını , fenerli arkadaşlarını konuşacağınıza açın Arda'nın ASY son maçındaki gözyaşlarını , Hagi frikikten gol attığında kale arkasındaki sevincini , taraftar kulübü protesto ettiğinde takım arkadaşlarını teselli etmesini , "BEN GALATASARAYLI'YIM" dediği röportajları izleyin.

• quote:

Yahu anlamıyorum nereden çıkıpta varıyorsunuz bu "Arda fenere gidecek" sonucuna. Hiç mi fenerli arkadaşın yok birader?

Senin arkadaşların fenerli diye belki başkaları da senin arkandan konuşuyorlardır "yav bunun tüm arkadaşları fenerli kesin bu da fenerli olur ileride" diye , var mı böyle bir şey?

Arda'nın kırmızı pantolon giymesini , sevgilisine sinema kapatmasını , fenerli arkadaşlarını konuşacağınıza açın Arda'nın ASY son maçındaki gözyaşlarını , Hagi frikikten gol attığında kale arkasındaki sevincini , taraftar kulübü protesto ettiğinde takım arkadaşlarını teselli etmesini , "BEN GALATASARAYLI'YIM" dediği röportajları izleyin.

Evet bu gerçek sevinçler çok öncelerde kaldı. Arda Turan'a haketmediği Metin Oktay ilgisini gösterdik. Tepemize çıkardık şimdi tepemize ediyor

• quote:

quote:

Evet bu gerçek sevinçler çok öncelerde kaldı. Arda Turan'a haketmediği Metin Oktay ilgisini gösterdik. Tepemize çıkardık şimdi tepemize ediyor

Ne alakası var güzel kardeşim bu yazdıklarının benim yazdıklarımla?

Ayrıca , bak bakalım zamanında Metin Oktay'ın sevgilisine 25.000 kişi toplanıp laf söylemiş mi? Saçına , sakalına , tişörtünün , pantolonunun rengine , arkadaşlarına karışılmış mı?

Basının gazı kardeşim hepsi. Hangi futbolcu şu devirde Arda kadar basının gündemdeydi? Hiçbiri. Basın kimin? Aziz ve yandaşlarının. Aziz kim? Türlü maçlarda şike yapan , Galatasaray'ın huzurunun bozulması için haber yaptıran biri.

• quote:

Ayrıca , bak bakalım zamanında Metin Oktay'ın sevgilisine 25.000 kişi toplanıp laf söylemiş mi? Saçına , sakalına , tişörtünün , pantolonunun rengine , arkadaşlarına karışılmış mı?

Basının gazı kardeşim hepsi. Hangi futbolcu şu devirde Arda kadar basının gündemdeydi? Hiçbiri. Basın kimin? Aziz ve yandaşlarının. Aziz kim? Türlü maçlarda şike yapan , Galatasaray'ın huzurunun bozulması için haber yaptıran biri.

Rıdvan kim ? Şike yapan Azi'in manevi oğlu

Acun Kim ? Şike olayında Fenerbahçe'ye lobi yapan adam

Arda kim ? Öyle ki basının gazına gelip Galatasaray taraftarına laf sokuşturan

Sen kimsin ? Arda'nın basının oyunu olduğunu anlamayan Galataaray taraftarına laf sokuşturan saf çocuk diyen adam

Ben kimim ? Arda'nın ne halt olduğunu , gerçekleri gören milyonlarca taraftardan biri

• quote:

quote:

Rıdvan kim ? Şike yapan Azi'in manevi oğlu

Acun Kim ? Şike olayında Fenerbahçe'ye lobi yapan adam

Arda kim ? Öyle ki basının gazına gelip Galatasaray taraftarına laf sokuşturan

Sen kimsin ? Arda'nın basının oyunu olduğunu anlamayan Galataaray taraftarına laf sokuşturan saf çocuk diyen adam

Ben kimim ? Arda'nın ne halt olduğunu , gerçekleri gören milyonlarca taraftardan biri

Siz inanmışsınız birader Arda'nın fenere gideceğine , ben ne diyeyim artık daha. "Ben Galatasaraylı'yım" diyen adama "fenere git" deyin.

• Gelene 4 gidene 5 atınca Arda efendinin zoruna gitmiş galiba ya da geçen sezonla karıştırdı. Bu başkan bu hoca seni baş tacı yapmadı mı, sen değil misin son dakka satan takımını? Vefasız diyosun, bu yönetim değil mi her maç başka bir değerini hatırlayanı?
  • demekki neymiş ardacım, saha içinde ki başarı değil saha dışında ki duruşuymuş futbolcuyu büyük yapan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardak

demekki neymiş ardacım, saha içinde ki başarı değil saha dışında ki duruşuymuş futbolcuyu büyük yapan.

+1905
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.