Şimdi Ara

Ardream BP unique taki onerileriniz neler ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tormenti intci isen ac (Heal daha cok işine arayabilir)
    debuf gzl skill fakat vs de atınca adamlar Letter atıp vs de debuf yok malice yok heal yok derler :) sana malic de yeter bence ama yinede yanına 1 saglam asas al.bas malice debuf al aklını rakibin
  • Arkadaşım bende olyde oynuyorum ardream charım benim tavsiyem mutlaka iron neck. ve iron belt al.Yoksa bp falan duman olur.Ama 15gbye alamazsın bu itemleri
  • Param var diyorsan sc ile takılabilirsin.
    Statları da 54 heal 45 rezz olarak ayarlarsın.

Uniquelere gelince önce pendantı yap.(Tavsiyem Ep dir.Burada da söylüyorum,Ep bir bp için Wp den daha iyidir.Daha sonra wp+1 yaparsın.)

Sonra ringleri yap.(Bütçem çok iyi değil diyorsan dual Rom ile başlayabilrsin.Şu sıralar Foverin fiyatını ikiye katladı.Ayrıca bir uniquein str verip vermemesi bp için önemli değildir.Hp ve defense vermesi daha önemlidir.Kısacası aynı fiyat olmasa da biraz daha para katıp Foverin yerine Rol almayı tercih ederim.Roc bence bir bp için saçma bir takıdır defense ı çok az çünkü.)

Earringlerden önce belt yapmaya çalış.(Bronze veya StringofSkulls tavsiye etmem.Alacaksan direk SkeBelt al.)

Earringler okadar önemli değil bence.We'den önce paper+9 Pauldron yapıp,quest ringleri kullanırsan daha faydalı olacağını hesap edebilirsin.(bkz:http://www.kodb.info/ )

Tüm bunları yaptıktan sonra dual we alıp,paper ddni çekip,paper+9 set yaparsan uniqueleri +layabilirsin.
    (Daha sonra iron set dual Rof vs. vs.)

Silah olarak da int bonusu için Hbyi tavsiye ederim.

>>Not:Bunlar hemen düşünülüp yazılmış şeyler değildir.Uzun süre sonunda düşünüp karşılaştırılarak yazılmıştır.Tamamen kendi görüşlerimdir.Uyarsın uymazsın ayrı mesele.

Ama tamamını okursan senin için faydalı olur.

Baya uğraşmışım be

• Valla bende prestle oynuyorum ve kenimce söyle bir char yapmak istiyorum tabi bu sana ne kadar uyar bilmem...

1- +9 paper set ful hp
    2- iron set (25 dd takmamak icin)
    3- dual roc (yada favorin kararsızım)
    4- dual WE (yada bronz erning)
    5- Kesinlikle +7 Hell Braker

tabiki sc li ve 1920 heal gerisi debuf olarak

tabi biraz tuzlu ama hayalimdeki char bu elimde benim 40 gb yakın var kısa yapabildiğimi yapcam:)
  • arkadaslar weapon olarak ii+7 den baska secenegim yok cunku yeni bir weapona butce ayirmadim...15 gblik bir unique taki plani yapiyorum...

@ Gcalper okudum tum yazdiklarini sagol

@ Xint sen de sagol guzel bir degerlendirme yapicam sagolun ilginiz icin
  • Dual lillieme eariing - wp +1 para yoksa +0 - dual roc veya dual foverin - glass belt - ii +8 veya +7, hb ye o kadar para verme 1 atack var aralarında değmez sadece avantajın flame dmg fazla birde int bonusun olur, onun yerine + takı alabilirsin. Paper set +9 paraya göre +8 de olur. dd25 kafalık şart. Tabi bütün bu söylediklerim maddiyata bakar :)
  • bak edanada benim priestim vardı +8 hb vardı carda ve buff healdim cok memnundum cunku malice attıgım zaman en kral car ImBrownWitch e bile 1k vurdugumu biliorum onun icin unique takılarını defans hp str agırlıklı vermeni oneriorum ornek

dual roc yada dual foverin yada dual diamond ring
    string of swords yada belt of str +1
    kupeler str +12 olabilir yada dual +1 we
    neck e gelince ccok param var diosan ıron neck (str 10) yok diosan +1 amulet of str
    vede +8 paper set +6 paper dd
    ardreamın en kopuk priesi olabilirsin
  • ImBrownWitch i tanidigina gore beni de tanima ihtimalin var ben de 1sene once biraktim edanayi...

guardianANGEL51 humandim defencef priest.... EGB,SUICIDE,MONSTER clanlarinda bulundum ... yorumun icin sagol bu arada
  • hic yabancı gelmio butun saglamlar tanır benim carı ama son 6 ayın saglamları cunku edanada cok eziq dolmus dun car acmıs adam butun dual rof ıron set dd 9 gosterio tradeden
  • quote:

Orjinalden alıntı: MgKPr1est

hic yabancı gelmio butun saglamlar tanır benim carı ama son 6 ayın saglamları cunku edanada cok eziq dolmus dun car acmıs adam butun dual rof ıron set dd 9 gosterio tradeden

GALATASARAYLI,MCKAZAEM i flan taniyosan beni de mutlaka gormussundur...eskileri taniyosan zaten SUICIDE,GOLD,EGB ve en son MONSTER clanlarinin karsi irc in basesinde pazar kurduklarini,20 saniyede sundreas+inn i kestigimizi flan biliyosundur zaten bikacinin videosu var youtube da...

senin de ismin yabanci gelmiyo ama....tam hatirlayamadim...

• kardes McKazem le ben hic ii anlaasamayız cunku benim yyegenim Juv3ntus la kavgalıydı bide evoman la GALATASARAYLI5151 le de tanısırıoruz beni Monster a davet eden oydu zate bu arada EGB biz orcken vardı Gold clanıda Juv3ntus human oluncaki ilk clanımızdı
  • oly e göre

s.o.s ve wp ilk bu 2 si lazım sonra kalan parayla 1 adet w.e yada favorin alabilirsin tercihe göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: MgKPr1est

kardes McKazem le ben hic ii anlaasamayız cunku benim yyegenim Juv3ntus la kavgalıydı bide evoman la GALATASARAYLI5151 le de tanısırıoruz beni Monster a davet eden oydu zate bu arada EGB biz orcken vardı Gold clanıda Juv3ntus human oluncaki ilk clanımızdı

Msn'den konuşursanız daha iyi olur.
    Profiline bakabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.