Şimdi Ara

Ardream BP unique taki onerileriniz neler ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gencler ben 2 hafta once olimpiya da bir BP actim ve suan lvl 59...

Item olarak sadece ii +7 var suan (biraz ticaretle)

Fakat unique taki konusunda cok kararsizim...

yaklasik 10-15 gb kadarlik bir ticaretin ardindan hangi unique takilari almami onerirsiniz...

"ardreamda BP is yapmaz" gibi bir yorum yapmayin 4.5 senelik bir Priest tecrubem var ve BP playerligim mukemmeldir (zaten okcu-bp harici charlardan anlamam )

Unique taki konusunda tecrubesi olan arkadaslarin yorum yapmasini rica ediyorum...

Bir de sc kullanip skill pointleri rez-heal seklinde vermemi tavsiye eder misiniz

veya 1200 HP Buff - 1920 Heal Buff acmam mi daha mantikli ???

HeRkEzE iYi FoRuMLaR ...

• rezz - heaL yapıp sc takıl yanınada bi Rogue veya İnt Priest

Benim arkım wardı debuff - heal
    2 kişi dağıtırdık ortalığı

burdan Priest0fDeath'a sLmLar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonArtikBuİsim

rezz - heaL yapıp sc takıl yanınada bi Rogue veya İnt Priest

@ClassRouGe

Yorumun icin tesekkurler sanirim demek istedigin 45 heal (1920) gerisi rez ..?

Asil ihtiyacim olan unique taki tavsiyesi arkadaslar....

KONUYA BAKANLAR YORUM YAPMASALAR BILE UP LARLARSA SEVINIRIM

• quote:

Orijinalden alıntı: SonArtikBuİsim

rezz - heaL yapıp sc takıl yanınada bi Rogue veya İnt Priest

Şu Ardream Priestlerine bir seri skill ekleseler ne iş yaparda, eklemiyorlar işte (:
    Olympia' nın piyasasını bilmediğim için, tek önerim sana 1200 buff açıp 1920 heal açmak yerine, 1500 buf açmak bir B.P için çok daha avantajlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Şu Ardream Priestlerine bir seri skill ekleseler ne iş yaparda, eklemiyorlar işte (:
    Olympia' nın piyasasını bilmediğim için, tek önerim sana 1200 buff açıp 1920 heal açmak yerine, 1500 buf açmak bir B.P için çok daha avantajlı.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Alp

yorumun icin sagol ama 1920 heal olmadan da cok zorlaniyor BP cunku HP si vs de cok seri bir sekilde azaliyor...saglam bir charla vs yaparken 1920+720pot basip attacka yuklendiginde karsindakinin sansi olmuyor...fakat 1920 acik degilse 920heal+720 pot bir ise yaramiyor

UP unique taki onerisi ???

• quote:

Orijinalden alıntı: metalistcem

quote:

yorumun icin sagol ama 1920 heal olmadan da cok zorlaniyor BP cunku HP si vs de cok seri bir sekilde azaliyor...saglam bir charla vs yaparken 1920+720pot basip attacka yuklendiginde karsindakinin sansi olmuyor...fakat 1920 acik degilse 920heal+720 pot bir ise yaramiyor

Alıntıları Göster
    az arama yaparsan gerekli bilgiye sahip olursun

• KEMER: iron belt>glass>ske>string of skuls>bronze
    KÜPE: platinum eering>warrior eerring>opal ring (dual)
    KOLYE: iron neck>warior pendant>priest pendant>+2 &+3 lupus pendant
    YÜZÜK: roc >> diamond ring(dual)

............................................................................................................................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alqolikkk -- 27 Temmuz 2008; 19:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alqolikkk

KEMER: iron belt>glass>ske>string of skuls>bronze

............................................................................................................................................................
    quote:

Orjinalden alıntı: kaancix

pp demiş ya Takılarda oyle bi sıralama asla yapılamaz . Kişinin ihtiyacına baglı olarak takıların tercih edilişi cok değişkendir .

Konuya dönersek 4,5 yıllık pri tecrübesi olan ve bp yi cok iyi bilen birinin 1200 buff 1920 heal acmak mantıklı mı gibi bi soru sorması gercekten cok ilginç .

Bp olucaksan 54 rez 45 heal gayet iyi gider sc takılırsın . Takıları hp def ve resist agırlıklı secmelisin . Bi bp de onemli olan önce hayatta kalmatır .

Senin bütcene gore konusursak sos wp bi tanede we falan yapabilirsin kanımca gerisi gorev takısı olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunyabgu

quote:

Orjinalden alıntı: kaancix

pp demiş ya Takılarda oyle bi sıralama asla yapılamaz . Kişinin ihtiyacına baglı olarak takıların tercih edilişi cok değişkendir .

Konuya dönersek 4,5 yıllık pri tecrübesi olan ve bp yi cok iyi bilen birinin 1200 buff 1920 heal acmak mantıklı mı gibi bi soru sorması gercekten cok ilginç .

Bp olucaksan 54 rez 45 heal gayet iyi gider sc takılırsın . Takıları hp def ve resist agırlıklı secmelisin . Bi bp de onemli olan önce hayatta kalmatır .

Senin bütcene gore konusursak sos wp bi tanede we falan yapabilirsin kanımca gerisi gorev takısı olsun .

Alıntıları Göster
    eğer hp'nden memnun değilsen +0/+1 e.p alabilirsin. ama ben wp öneririm. +0 wp , ske belt , dual w.e(veya p.e) , dual foverin. alabilir misin bilmem ama bi bp için bunlar gerekli. paranın yetmemesi durumunda küpelerin birinden veya ikisinden vazgeçebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: l ®aP l

eğer hp'nden memnun değilsen +0/+1 e.p alabilirsin. ama ben wp öneririm. +0 wp , ske belt , dual w.e(veya p.e) , dual foverin. alabilir misin bilmem ama bi bp için bunlar gerekli. paranın yetmemesi durumunda küpelerin birinden veya ikisinden vazgeçebilirsin.

Alıntıları Göster
    defans lazım olacağından bütçende çok iyi değilse
    dual rom , wp yada ep ayarlardım ben olsam

• quote:

Orijinalden alıntı: _MeMeNto_

defans lazım olacağından bütçende çok iyi değilse
    dual rom , wp yada ep ayarlardım ben olsam

Alıntıları Göster
    dual fowerin ve stirng of skulls yap kesinlikle kolye de ep wp olr kupelerde str 14/16 yada pe olsub
  • quote:

Orijinalden alıntı: sddecar

dual fowerin ve stirng of skulls yap kesinlikle kolye de ep wp olr kupelerde str 14/16 yada pe olsub

Alıntıları Göster
    15gblik bir ticaret yapmayi dusunuyorum...belki ustune ytl ile bir 8-9 gb alabilirim...favorin,we,wp,ske aklimda olanlar....
  • quote:

15gblik bir ticaret yapmayi dusunuyorum...belki ustune ytl ile bir 8-9 gb alabilirim...favorin,we,wp,ske aklimda olanlar....

Alıntıları Göster
    wp

skee

we x2

roc veya foverin x2
  • quote:

Orijinalden alıntı: lev@

wp

skee

we x2

roc veya foverin x2

Alıntıları Göster
    olimpiya piyasasini bilmiyorum öncelikle söliyim . skeleton belt ve warrior pendant öncelikle alabiliyorsan bunlari al sonra zamanla dual we ve dual roc da işini görücektir ticaret ile böle bi char yapabilirsin öncelikle anti defanslara önem ver. mutlaka yaninda hem anti def. kalkan hemde anti def kıyafet bulndur talia alabiliyorsan talia da bulundurabilirsin .

skill dagilimi nasil olsn diyeceksen 45 heal (1920 icin ) gerisi debuff. sc takilirsan zewk alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIIg0rk3mIII

olimpiya piyasasini bilmiyorum öncelikle söliyim . skeleton belt ve warrior pendant öncelikle alabiliyorsan bunlari al sonra zamanla dual we ve dual roc da işini görücektir ticaret ile böle bi char yapabilirsin öncelikle anti defanslara önem ver. mutlaka yaninda hem anti def. kalkan hemde anti def kıyafet bulndur talia alabiliyorsan talia da bulundurabilirsin .

skill dagilimi nasil olsn diyeceksen 45 heal (1920 icin ) gerisi debuff. sc takilirsan zewk alabilirsin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: IIIg0rk3mIII

yorumun icin sagol aslinda kafamdaki tam dusunce de bu...Ske belt wp we alicam gerisini de zamanla ticarete dokup alirim...su son 2 hafta disinda yaklasik 1.5 yildir oynamiyorum Knighti...Yeniden baslamak hem zor hem zevkli olucak...ama oyun kalite acisindan cok kotuye gidiyor...Dostluk kalmamis vs....

1.5 sene once guardianANGEL51 isminde bir defencef Priestim wardi...edanada eski oyuncular tanir zaten...ardreamin en saglam clanlarindaydim (SA1NT,SUICIDE)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: IIIg0rk3mIII

yorumun icin sagol aslinda kafamdaki tam dusunce de bu...Ske belt wp we alicam gerisini de zamanla ticarete dokup alirim...su son 2 hafta disinda yaklasik 1.5 yildir oynamiyorum Knighti...Yeniden baslamak hem zor hem zevkli olucak...ama oyun kalite acisindan cok kotuye gidiyor...Dostluk kalmamis vs....

1.5 sene once guardianANGEL51 isminde bir defencef Priestim wardi...edanada eski oyuncular tanir zaten...ardreamin en saglam clanlarindaydim (SA1NT,SUICIDE)

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_25067974/tm.htm
    kardes belki isini gorur
    Ya bu battle priestin hem takilarina hemde skillerine gercekten kisi kendisi karar vermelidir.Skiller hakkinda batle priest ardream car oldugunda hep bir yani eksik kaliyor bence.En mantiklisi 45 heal olucaktir.Ama ben torment acip alan atarim kapida adam koymam diyosan 57 rezz ver.Torment attiginda cogu kisi kacar arkadaki priestler delirir cure dagitacam diye ac atmazlar kufur yerler parti bozulur vs gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanmm -- 28 Temmuz 2008; 3:38:36 >

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bnce debuff ve 1920 açık olmalı bp de hiç deilse vs de adamı silersin snra da kesersin bnce alacağın itemler warrior itemleri olabilir..diamond ring falan hm hp hm str wern die düşündm

• quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

bnce debuff ve 1920 açık olmalı bp de hiç deilse vs de adamı silersin snra da kesersin bnce alacağın itemler warrior itemleri olabilir..diamond ring falan hm hp hm str wern die düşündm

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: aydin66

aydin yanlis anlamada kardesim turkceyi katlettin Ya 1920 heal onemli ama tormente herkes tercih etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhanmm

quote:

Orjinalden alıntı: aydin66

aydin yanlis anlamada kardesim turkceyi katlettin Ya 1920 heal onemli ama tormente herkes tercih etmez.

Alıntıları Göster
    İron neck>Warior pend(yeterse paran lı tak)
    Warior Earring>Platiunium Ear
    Roc>favorin>Rom
    iron>Glass>Ske>Bronze>Belt of shawors>Belt of str>Görev

Str paper set +8/+9 :) eline Hb +7 yada +8 İi DD +7 paper(dd 25 warsa daha ii olur)

*Altı cizili olanlar a yeterse eger paran bence super olur yok param cokdersen :) en bastakileri al param az dersen sagdan basla sola gidebildigin kadar git

Altı cizili olanları alırsan can defance ve resistancelerin super olur
    Hb sana fazladan 1,5 vurus hakkı verir
    We ler resist defance ve can olarak iş gorur
    wp FR resist ile one cıkar digerleride idare eder ve defance + can verir
    ske ardream itemidir bence spear clup ce DD verir İce resist cok işine yarar
    Rom da ki defance ve ice resist te tam ardreamlık ice mageleri cogunu yarar gecersin (Yusugun tekini ROL takabilirsen gzl olur LR için)

FR den cok yemessin
    İcede yavaslamassın
    LR de eziqler kitleyemes
    HP max sevide olur ve kalabalıkta iş yaparsın
    Defance malice fln yediginde bir coq mage ve bp den yuksek defance oldugu için rahat alırsın
    HB ve dier uniqlerden dolayı mana haznen cok fazla olur
    kıyafetler defance ve atack verir(1ini hp giymeni t avsie ederim)

• quote:

Orijinalden alıntı: XinT

İron neck>Warior pend(yeterse paran lı tak)
    Warior Earring>Platiunium Ear
    Roc>favorin>Rom
    iron>Glass>Ske>Bronze>Belt of shawors>Belt of str>Görev

Str paper set +8/+9 :) eline Hb +7 yada +8 İi DD +7 paper(dd 25 warsa daha ii olur)

*Altı cizili olanlar a yeterse eger paran bence super olur yok param cokdersen :) en bastakileri al param az dersen sagdan basla sola gidebildigin kadar git

Altı cizili olanları alırsan can defance ve resistancelerin super olur
    Hb sana fazladan 1,5 vurus hakkı verir
    We ler resist defance ve can olarak iş gorur
    wp FR resist ile one cıkar digerleride idare eder ve defance + can verir
    ske ardream itemidir bence spear clup ce DD verir İce resist cok işine yarar
    Rom da ki defance ve ice resist te tam ardreamlık ice mageleri cogunu yarar gecersin (Yusugun tekini ROL takabilirsen gzl olur LR için)

FR den cok yemessin
    İcede yavaslamassın
    LR de eziqler kitleyemes
    HP max sevide olur ve kalabalıkta iş yaparsın
    Defance malice fln yediginde bir coq mage ve bp den yuksek defance oldugu için rahat alırsın
    HB ve dier uniqlerden dolayı mana haznen cok fazla olur
    kıyafetler defance ve atack verir(1ini hp giymeni t avsie ederim)

Alıntıları Göster
    15gb war var demissin biraz daha ticaret yapıp piyasanın düşmesini beklersen ki baya bi beklemen gerekio dual we wp ske dual roc ii gider hani ama char olyde olması kotu olmus priest ve mage acmak için eski serverlar daha iyi bence malum dd 25 ler dd40 kalkanlar fallam war ve itemler daha ucuz diger serverlara gore ama bekleyemem hemen dizecem diosan pek fazla bi unique alamzsın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.