Şimdi Ara

Ardream İçin Warirormu Roguemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

itemler :

Dual rebirth +1 mirage
    +1 rebirth chitin set
    Takılar : Görev

Bunu bozup üstüne bi gb alarak 2 şıklı bi wariror yaptım rogueimi bozuyimmi bozmiyimmi

Wariror için şıklar

1. Şık

+1 rebirth Raptor
    +1 rebirth Chitin Set

2. Şık

+1 Rebirth İİ
    +1 rebirth Chitin Set

evet eğer şık eklemek istiyor ve girakon piyasasını biliyosanız elimde 3 gb gibi az bi para var onlarla böle şıklar oluyor sizde 3 gbyi aşmazsınız sevinirim ayrıca kuzenimin 53 lwl wariror ile biraz oynadım dedim combo yaparken cleave vurduğumda mana gidiyo damage vermiyo acaba sword auradada bölemi yani öleyse warirora hiç bulaşmıcam

• bence ikisindede harcarlar adreamda
  • quote:

Orjinalden alıntı: SagopaK4jmer

bence ikisindede harcarlar adreamda

farkındayım yavaş yavaş geliştiricem rogue satan dual +1 rebirth shard yapcaktım ve takılar wp falan öle gitcektimde wariror daha hoş geliyo ama benim 60+ warirorum olduğu için skill kayma gibi bi sorun yaşamadım
  • Asas daima üstündür.Hemde warriora göre çok daha yeteneklidir;curesi olsun minoru olsun wolfu olsun stealh olsun ...vb yani warrior iş yapmasını istiyorsan ardreamde bence hem güzel itemler , hemde çok iyi bi playerlık lazım
    ama asasda takılırsın kafana göre stealh basarsın paper magelere dalarsın...
  • tabiki wariror +7raptor kullanabilceksen raptor al yoksa combo da yaparım güzel diyrsan ii
    kaç tane çarın ardreamde hp si 4.5k und ile kaçtane çar elinde ds-dol-ss-kite shield takıp dier elinde tota spear takıp townda girebilir 960 healle bile
    atıcan dmglerde 200 200 olmıcaycam 350 den aşşa vurmazsın raptorla ztn
  • ezik çar her zaman eziktir item kalitesi fazla olduğu warior diyorum asasla yapacağın 800-900 atak yetersiz wariorun en kötü 1500 apsi olur ve asasa göre daha şekil olur dd olsa asaslardan kolay kolay öldürücü dmgler yemezsin hiç yoktan yatacam geberecem diye korkmazsın
  • Bence 2. şık daha uygun elindeki nakite göre zamanla getirirsin devamını en azından bir warrior en kötü Chitin 7 DD'siz ardreama çıkmamalıdır elindeki 3 gb le itemlerinden gelen paraya biraz daha katkı yapıp raptor ve chitin setini alırsın kafalık hariç kalanınada server durumuna göre wp veya dr alabiliyorsan 1 tane eklersin.
  • Arkadaşların dediğine göre yorumlıyım bende:
    Warrior olacaksan çok iyi itemlar olması gerek iş yapabilmek için yani baya bi para demek
    Sen o kadar para bulup warrior dizeceğine rougenin kralını dizersin ki rouge bir çok bakımdan warriordan üstündür yani arrior 500 - 500 vursa minörle çok rahat kapatıyor rougeler onu hele bir de pedal çıkmış sen en iyisi rougeni geliştir benim fikrim bu
  • dd alabiliceksen warior
    iyi minor biliyosan asas
    her 2 sini de bılmıyosan
    al ib 7 okcu ol
  • Asas'ı bozma.Üstüne GB al,itemleri sağlamlaştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.