Şimdi Ara

(Ares)bilgisayar kapalı oyun devam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçenlerde bilgisayarıma oyundayken reset attım ve oyuna tekrar girdiğimde 'oyun şuanda devam ediyor süremkte olan youn iptal edilsinmi??'anlamına gelen ing. yazı ile karşılaştım...eee doğal olarak aklıma bir cinlik geldi sizlere sorayım dedim
    mesela ben şimdi moradona geçsem bir pazar kursam ve oyuna reset atsam ben tekrar girene kadar oyunum pazar kurmuş şekilde kalırmı????
    sonra (bir soru daha sıkıştırmak istiyorum): ben lvl 41 mageyim areste çoook hızlı kasıyorum ve oyunu gerçekten akıllıca oynarım bunu lvl 60 lar söyledi bir ara partylerinde bulundum,sağolsunlar...tabiki bu benim knight online amerikan serverindaki 2.charım old.dan oyun hakkında biraz bilgi sahibiyim...lafın kısası arkadaşlar areste ii bir clan arıyorum...kendilerine sağlam bir mage isteyen 55+clan sahiplerine rica ediyorum...her şekilde yardım ve emek verilir...Fakat öncelik şartım clandaki oyuncuların birbirleriyle tanışıp ii arkadaşlıklar kurmasıdır...sosyal bir clan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!saygılarımla ii akşamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: #Kazedemo#

İmkansız diye bişi vardır ve bu imkansız boşuna topic açıyon bende bilgisayarı camdan attım biaçtım kaç lvl birden atlamışım sizce bu bug mı?

bu yazı the account in use yazısı mıydı???oysa böle bişi olcağını sanmıom

• charının askıda kaldığının yazısı o başka bişey değil. pazar kurma işini de unut. gece uyurken bırak işte ne olcak sanki
  • Bi gün bende apostle partisinde yken bilgisayara reset attım %43 dü ve 28 tane mana vardı (hatırladığım kadar ama doru olması lazım ) 10 dk. sonra tekrar girdiğimde % 44 di ve 32 tane mana olmuştu şaştım kaldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #Kazedemo#

quote:

Orjinalden alıntı: AcHeRoN

charının askıda kaldığının yazısı o başka bişey değil. pazar kurma işini de unut. gece uyurken bırak işte ne olcak sanki

Annen baban da tabi yavrum aç mı dicek ben öyle bisoru soramam bile şahsen :D

• quote:

Orjinalden alıntı: baris123

Bi gün bende apostle partisinde yken bilgisayara reset attım %43 dü ve 28 tane mana vardı (hatırladığım kadar ama doru olması lazım ) 10 dk. sonra tekrar girdiğimde % 44 di ve 32 tane mana olmuştu şaştım kaldım.

çok normal bi bug.exit yapmadan çıkınca oyundan char bi süre oyunda kalıyor yani sen oynamasanda charın bekliyor ve prtydeysen de kasıyor ama kısa süre için
  • quote:

Orjinalden alıntı: zagittarius82

arkadaşlar geçenlerde bilgisayarıma oyundayken reset attım ve oyuna tekrar girdiğimde 'oyun şuanda devam ediyor süremkte olan youn iptal edilsinmi??'anlamına gelen ing. yazı ile karşılaştım...eee doğal olarak aklıma bir cinlik geldi sizlere sorayım dedim
    mesela ben şimdi moradona geçsem bir pazar kursam ve oyuna reset atsam ben tekrar girene kadar oyunum pazar kurmuş şekilde kalırmı????
    sonra (bir soru daha sıkıştırmak istiyorum): ben lvl 41 mageyim areste çoook hızlı kasıyorum ve oyunu gerçekten akıllıca oynarım bunu lvl 60 lar söyledi bir ara partylerinde bulundum,sağolsunlar...tabiki bu benim knight online amerikan serverindaki 2.charım old.dan oyun hakkında biraz bilgi sahibiyim...lafın kısası arkadaşlar areste ii bir clan arıyorum...kendilerine sağlam bir mage isteyen 55+clan sahiplerine rica ediyorum...her şekilde yardım ve emek verilir...Fakat öncelik şartım clandaki oyuncuların birbirleriyle tanışıp ii arkadaşlıklar kurmasıdır...sosyal bir clan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!saygılarımla ii akşamlar

doğru diyo. benim internetim çok kopuyo adsl olmasına rağmen. kopunca adam oyunda kalıyo. girerken dc edeyimmi yazısı çıkıyo. ama sürekli orda kalmaz merak etme. bi müddet sonra atar oyundan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.