Şimdi Ara

ares gm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • _biff_@knightonlineword.com bunu bana xıgenonun gm si verdi bu gm süper türkçe konuşuyo
    ben hacklendim şifremi resetlemesi için ona ıd pass verdim daha gelmedi sakın sizde bu adama
    msn ile id pass vermeyin ben üzülmüyorum çünki hacklendim daha öncede böle şeyler oldu.

• sen neden inanırsınki bolelerine
  • hiç mi okumuyosun donanımhaber deki topic leri okadar topic açıldı yanlış olduğu knusunda
    Id: anladımda pass neden istiyo anlamadınmı
  • ya kardeşim anlayın artık şunu... GM ler sizden şifrenizi istemezlerrrrrrrrrrrrrrr... napsın adam senin şifreni adam zaten "Game Master" .
  • quote:

Orjinalden alıntı: dukenukem18

ya kardeşim anlayın artık şunu... GM ler sizden şifrenizi istemezlerrrrrrrrrrrrrrr... napsın adam senin şifreni adam zaten "Game Master" .

+1905 Bunlarla ilgili topicler forumda 845847578 kere açıldı ama topici açan arkadaş okumamış herhalde
  • iyi olmuş la sen nie veriyonki elaleme şifreni bizede ver bakalım bari
  • Sanmam Gerçekten O Olduğunu
  • ben zaten soyuldu die verdim hack yedi
  • harbiden yaw. adam gm istese senin şifreni öğrenir zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuBaa

çok iyi post kasıyosun helal olsun var ya her konuya "" smileyini koyup tek kelime yazmıo..
  • yazik olmus ...
  • beyler ısteyen her turlu e maıl alır gm@knıghtonlıneworld gıbı herkesın dedıgı gıbı 1000000000 kere acıldı bole seler ınanmaınnn uzuldum senın ıcın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.