Şimdi Ara

Arı Odama Kovan Yapmış (SS'li) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
6.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByaTTa

Savaş Benimdir.

Arkadaşlar aldım usb kablosunu arıya bir darbe yere yapıştı yerde iken resim defterinden yaptığım ruloyu kafasına yiyerek can verdi sopayla da kovanı yere düşürdüm kabuğundan ayrılan kovanın yumurtalarını da esir olarak pet şişenin içine koydum.Eğer eşek arıları saldırıya geçerse hazırlıklı olduğumu bilmenizi isterim her türlü deodorant,kola,içki,parfüm,kimyasal atıklar hepsi hazırda bekliyor olacak.

Buyrun gaddarca katledilen yavrular ve kraliçe arı...

Arı Odama Kovan Yapmış (SS'li)

SON SÖZ :

haberin olsun arılar adam toplayıp gelicek geleceği gördüm suanda arılar kahveleri gezip adam topluyo ...

• Benim alerjim var çek onu oradan
  • bizim evden kocaman bir tane çıktı (tavan arasına kurmuşlar)
    Bende diyordum neden her sabah kalktığımda her yerim şişmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ne abarttınız sizdee sopayla balkon dışına attır 1-2 gün balkona çıkma tamamdır..

"sopayla balkon dışına attır" ???? :S
  • hapı yuttun panpa. eşek arısı onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

Eşek arıları çok muhafazakardırlar. Eğer sen o kovanı herhangi bir şekilde yok edersen intikamını kesinlikle alırlar. Yok onu yok etmezsen o zaman evini sahiplenirler, alanlarına girdiğin için seni öldürmeye çalışırlar.

esek arilari muhafazakar ve seriatcidir. bal arilari laiktir.
  • Kralice ariyi esir al.sana saldiramazlar.sonra iisssyeeeeaaannn diyerek flame throwerla hepsini yak.problem arilar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByaTTa

Arkadaşlar iyi bir cevap verin lütfen :) gerçekten ne yapmalıyım bırakıyımmı yoksa yıkayımmı.

bence al o seyi bir kartona koy kapaklarini kapat kartonun kartona cok miktarda kolonya dök sonra disarda aciklik bir alana git cak kibriti baska turlu rahat birakmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germ

Tiplere bak ya.
  • Enjektörle kolonya sık için sonra kibrit at
  • Hocam o şişedekileri büyüt bakalim ne olacak. Kapağa cok ufak delikler ac. Suan nasil beslersin bilmiyorum ama ilerleyen zamanlarda böcek, sinek ve örümcekle besleyebilirsin.

Birde son eklediğin resimleri ilk mesajına eklersen iyi olur. Konunun devami icin bütün mesajlari okumak zorunda kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

Hocam o şişedekileri büyüt bakalim ne olacak. Kapağa cok ufak delikler ac. Suan nasil beslersin bilmiyorum ama ilerleyen zamanlarda böcek, sinek ve örümcekle besleyebilirsin.

Birde son eklediğin resimleri ilk mesajına eklersen iyi olur. Konunun devami icin bütün mesajlari okumak zorunda kaldim

ne pislik bir insansın arkadaşım anneleri ölmüş çocuklarınımı büyütcek bundan 5 yıl sonra arkadaş çocuklarına nasıl hesap verecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Hocam o şişedekileri büyüt bakalim ne olacak. Kapağa cok ufak delikler ac. Suan nasil beslersin bilmiyorum ama ilerleyen zamanlarda böcek, sinek ve örümcekle besleyebilirsin.

ne pislik bir insansın arkadaşım anneleri ölmüş çocuklarınımı büyütcek bundan 5 yıl sonra arkadaş çocuklarına nasıl hesap verecek?

Onları doğaya bırakırsa yaşayabileceklerini falan mi sanıyorsun.
    En azından vücutlari sekil aldığında kurtulabilecekleri sekilde bir şişeye veya ona benzer bir şeye koyar ve doğaya birakir ondan sonra onlar gerekeni yapar ve ordan kurtulurlar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Onları doğaya bırakırsa yaşayabileceklerini falan mi sanıyorsun.
    En azından vücutlari sekil aldığında kurtulabilecekleri sekilde bir şişeye veya ona benzer bir şeye koyar ve doğaya birakir ondan sonra onlar gerekeni yapar ve ordan kurtulurlar zaten.

şaka yaptım

• al raid detan tamamını boşalt
  • az sabret
    paraya para demezsin
    eşşek arısı balı çok degerlenecek çooookk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germ

• quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

o yuvayı yıkarsan veya zarar verirsen seni hiç rahat bırakmazlar söyliyim.diğer arı kovanlarınada zarara uğradığını haber verip kokundan nereye gitsen peşinde olurlar.intikamcıdırlar.

Yok artık be yav.

Belki facebook ta paylaşıp tüm arıları sana düşman ederler.

• Benim odama da örümcekler ağ yapmış,ama ben bunu foruma koymuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.