Şimdi Ara

arka plan da yazı çıktı değişmiyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • crack indirmeye çalışırken bir linke tıkladım ve masaüstü arka planda "spyware alert die siyah zeminli bi yazı çıktı bir türlü değiştireemiyorum. spy programları ile temizleyemedim nasıl kaldırabilirim bu yazıyı masaüstünden ???

• benim bi çok arkadaşıma girmişti hiçbiri temizleyemedi format atmak zorunda kaldı bence bi spysweeper ve kaspersky ile dene olmazsa zaten bilmiyorum gerisi sana kalmış
  • o makina gıttı arkadasım gıttı...
    formattan baska caren yok....
    spyware temizlemıs gıbı gorunsede temızlıyemıyor
    makınan agırlastıkca agırlasacak...
    cak bi format senlesın makınan...
  • silmem lazım ya formaat aatma şansım yok. nie die sorma öle :)
  • o makina gıttı yedegnı al formatı bas...
    gerı donus yok artık...
    makına baskasınınsa yada sırketınse bile yaradana sıgınıp dogruyu soleyıp formatı atacaksın...

bu kacınılmaz birsey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastery -- 29 Aralık 2005 15:53:28 >
  • spy cLeaner goLd isimLi programLa temizLeyebiLirsin arkada$ım. Linkini a$ağıda verdim zaten. programı kurduktan sonra kendisi update yapar. yapmazsa eğer options kısmına geLip database update yapıp biLgisayarını güvenLi modda iken tarattır. koLay geLsin...

bu arada format diyen arkada$Lara teessüf ederim. formattan ba$ka bi$ey biLdiğiniz yok mu sizin????

DownLoad Spy CLeaner GoLd 9.5 fuLL version

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_mero -- 29 Aralık 2005 16:35:26 >
  • Ad-Aware SE Personal DENE MUTLAKA İŞİNE YARAYACAKTIR
  • bahsettiğin programın yani Ad-Aware proffessionaL 1.06r1 sürümü biLe bu desktop virüsünü temizLemez arkada$ım. biLgin oLsun...

quote:

Orjinalden alıntı: date

Ad-Aware SE Personal DENE MUTLAKA İŞİNE YARAYACAKTIR
  • dj_mero , cok saol . katılıyorum sana bu format atma konusunda derdimden bi tek sen anladın saolasın:)
  • sorun değiL arkada$ım. format atmak en son çaredir bu tarz oLayLarda, probLem varsa çözümüde vardır mutLaka...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eko2005

benim bi çok arkadaşıma girmişti hiçbiri temizleyemedi format atmak zorunda kaldı bence bi spysweeper ve kaspersky ile dene olmazsa zaten bilmiyorum gerisi sana kalmış

aynısı bana da olmuştu hijacthis falan vb. birçok programı denedim
    sonunda format atmak zorunda kaldım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.