Şimdi Ara

Arka sıradakiler final (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hepsini indirdi sonundada kendi kafasına sıktı
  • İzlemeyeli dizi uçmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errtu

OHA OHA..Daha da konu dışına girmem,adamlar resmen o diziyi izleyip,bir de utanmadan yorum yapıyorlar..Ve lanet dizi sezon finali yapmış.Bitse de kurtulsak

+∞

Bir arada Show Tv'de ki bir dizi hakkında açılmıştı, izleyen çıkmıştı onda da.
  • quote:

OHA OHA..Daha da konu dışına girmem,adamlar resmen o diziyi izleyip,bir de utanmadan yorum yapıyorlar..Ve lanet dizi sezon finali yapmış.Bitse de kurtulsak

Gitme lütfen
  • bence polisler daldı içeri barışı kevgire çevirdiler
  • bence bunlar hayal ürünü...
  • Başlığı arka sokaklar olarak okudum dşyom kemal hoca filan oha ne alaka izlemeyeli ne olmuş böyle dedim.
  • quote:

sonunda aklı başında biri yorum yaptı. ne saçma bir dizi ya. geçen denk geldi 10 dk bakayım dedim bu kadar mı yapmacık olur ya. oyunculuklar 0. adamların yaş 30,40 sözde lise öğrencisiler.. gerçi türk kanallarından düzgün dizi beklemek salaklık olur

• bittimi sonunda iyi artık okullarda karı kız kavgaları biter inşallah.
  • o değilde ibo geçen gün babamın çalıştığı lokantaya gelmiş. Anlatıp duruyodu xD filmdeki hali gibiymiş gerçektede.. süt falan değilmiş yani. Bide babamda çok seviyo filmi. Çocuğu görünce iyice piskopatı oldu
  • Peki bunlar bu sene liseden mezun olmadılar mı..Sakın bana hayat bilgisindeki gibi çoğu sınıfta kaldı demeyin..Çünkü dizi seneye nasıl devam edicek merak ediyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: R4V3N

quote:

sonunda aklı başında biri yorum yaptı. ne saçma bir dizi ya. geçen denk geldi 10 dk bakayım dedim bu kadar mı yapmacık olur ya. oyunculuklar 0. adamların yaş 30,40 sözde lise öğrencisiler.. gerçi türk kanallarından düzgün dizi beklemek salaklık olur

anti arkacilar toplanmis bende hic sevmiyorum ama ne isse butun genclik severek izliyor bu diziyi cok sacma gereksiz bise bence bitmesi gerek

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.