Şimdi Ara

Arka sıradakiler final

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• süper bitti .. zehra vuruldu ama oktayın içeri dalış anı çok saçmaydı direk üstüne atlamalıydı , arkadaşlarını korumak için önlerine geçti.. Hele ibo , boruyu kırınca neden atlamadı üstüne anlamış değilim.. Filmin sonundaki klip çok güzeldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E502C764D

süper bitti .. zehra vuruldu ama oktayın içeri dalış anı çok saçmaydı direk üstüne atlamalıydı , arkadaşlarını korumak için önlerine geçti.. Hele ibo , boruyu kırınca neden atlamadı üstüne anlamış değilim.. Filmin sonundaki klip çok güzeldi..
    quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

süper bitti .. zehra vuruldu ama oktayın içeri dalış anı çok saçmaydı direk üstüne atlamalıydı , arkadaşlarını korumak için önlerine geçti.. Hele ibo , boruyu kırınca neden atlamadı üstüne anlamış değilim.. Filmin sonundaki klip çok güzeldi..

Dizi saçma zaten ama yine de aksiyon iyidir.İlk başta kapı kitli diye bieşy yapamadılar tamam da oktay daldıktan sonra polisler niye dalmadı içeri ?

Bir de en son sürekli silah sesi verdiler hepsini öldürdü mü acep ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Brothers of Metal

quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Dizi saçma zaten ama yine de aksiyon iyidir.İlk başta kapı kitli diye bieşy yapamadılar tamam da oktay daldıktan sonra polisler niye dalmadı içeri ?

Bir de en son sürekli silah sesi verdiler hepsini öldürdü mü acep ?

Alıntıları Göster
    Aşırı derecede saçmaydı ve dizi baştan aşağıya saçmaydı

Not : Kuzenim başka TV'de izlerken öyle arada sırada bakıyordum .. ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arm the Homeless -- 28 Haziran 2009; 23:53:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Aşırı derecede saçmaydı ve dizi baştan aşağıya saçmaydı

Not : Kuzenim başka TV'de izlerken öyle arada sırada bakıyordum .. ..

Alıntıları Göster
    Anlatsın birisi ne oldu? Sezon finalimiydi bide yoksa bitti mi kökten?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: inferno!

sezon finali

• quote:

Orijinalden alıntı: Trecc11

quote:

Orjinalden alıntı: inferno!

sezon finali

Alıntıları Göster
    Güzeldi de saçmalamışlar biraz.O kadar özel tim gelecek,20 saat bekleyecekler....Camın önüne bişey çekip barışı küt diye indirebilirlerdi.Dizi işte

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Güzeldi de saçmalamışlar biraz.O kadar özel tim gelecek,20 saat bekleyecekler....Camın önüne bişey çekip barışı küt diye indirebilirlerdi.Dizi işte

Alıntıları Göster
    dizi zaten başladıgından beri saçmalıktı yine kendine yakışır saçma bir final yaptı olan bu gamzeye oluyor geçen sezon sonundada kurşun yemişti bu senede yedi artık bidahakine topla vururlar gamzeyi 2 tane erkek elleri çözülü gidelim adamın üstüne atlayalım en fazla birimizi vurur demiyorlar bu 1 ikincisi dizideki keskin nişancı barışın silahını gördü o anda normal bir keskin nişancı o silahı vurabilirdi bu adamlar ne zaman mezun olacak yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Daedra

dizi zaten başladıgından beri saçmalıktı yine kendine yakışır saçma bir final yaptı olan bu gamzeye oluyor geçen sezon sonundada kurşun yemişti bu senede yedi artık bidahakine topla vururlar gamzeyi 2 tane erkek elleri çözülü gidelim adamın üstüne atlayalım en fazla birimizi vurur demiyorlar bu 1 ikincisi dizideki keskin nişancı barışın silahını gördü o anda normal bir keskin nişancı o silahı vurabilirdi bu adamlar ne zaman mezun olacak yaa

Alıntıları Göster
    OHA OHA..Daha da konu dışına girmem,adamlar resmen o diziyi izleyip,bir de utanmadan yorum yapıyorlar..Ve lanet dizi sezon finali yapmış.Bitse de kurtulsak

• quote:

Orijinalden alıntı: Daedra

Alıntıları Göster
    birden fazla silah sesi geldi noldu acaba yankı efektimiydi yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: jeanneau

birden fazla silah sesi geldi noldu acaba yankı efektimiydi yoksa

Alıntıları Göster
    Saydım ben mermileri hepsi vuruldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-81373E3E7

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: StaeBer

7 el
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-81373E3E7

Alıntıları Göster
    Hyr 10 kişi cokse ustlerine 1 i vurulsa adamı etkisiz hale getirirler simdi hepsi nanay
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NeverGiveUp_

Hyr 10 kişi cokse ustlerine 1 i vurulsa adamı etkisiz hale getirirler simdi hepsi nanay

Alıntıları Göster
    tekrarı var mı ? ne zaman veriyo tekrarları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamacti Jun

tekrarı var mı ? ne zaman veriyo tekrarları?

Alıntıları Göster
    gamze ölecek çünkü önümüzdeki sezon yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: misogamist

Alıntıları Göster
    Saçma olan yanları çoktu gerçekten ama güzeldi. Mavi Sakal FTW!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Alıntıları Göster
    sondaki klip güzeldi dizinin kralı yadigarı gördük en azından Kemal Hoca Zehranın vurulduğunu görmeden ateş edildikten sonra zehraa diye bağırdı kahinmisin be adam!!

• quote:

Orijinalden alıntı: burki1907

sondaki klip güzeldi dizinin kralı yadigarı gördük en azından Kemal Hoca Zehranın vurulduğunu görmeden ateş edildikten sonra zehraa diye bağırdı kahinmisin be adam!!

Alıntıları Göster
    Bakın o en sondaki ateş sesleri ayrı ayrı değil. Mavi Sakal 1 el ateş etti. Herkese o ateş sesi kendi çocuğunun vurulması gibi geldi. Bilmem anlatabildim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: misogamist

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: misogamist

zehrada olur ıns
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Alıntıları Göster
    Aşırı saçmaydı;

-Erkeklerden biri üstüne atlasa indirebilirdi.
    - Keskin nişancılar Adamı vurabilirdi
    - Özel Tim gelmiş saatlerce bekledi direk indirmesi lazımdı
    - Kemal hoca etkili konuşamadı daha sağlam sözler bulabilirdi
    - Eda'ya silahı doğrultunca kız içeri kaçsa vurulmaktan kurtulabilirdi. Ağzı açık baktı
    - adamalar 1 günden fazla orda durdu hiç wc ihtiyaçları yokmu
    - Ani bir hareketle silah alınabilirdi . En azından sanem'in kafasına silahı doğrulttuğu sahnede ani dönüşle kapının arkasına kaçabilir ve kapıyı çat diye kapatıp adamın elinin sıkışmasını sağlayıp silahı düşürebillirdi.
    - Kızlar (özellikle gamze) Hep erkekleri tuttu Bırak atlasın indirsin İşin sonunda Oktayı tutmasa işi bitirmişti.
    - Adamlar bütün okulu ele geçirmişcesine Operasyon yapıyor. 1 otobüs dolusu polis + yanına 3-4 araba polis geldi. Orda bi tane sınıfta tutuyordu çocukları, Okulun krokisini bile istediler. Alt tarafı sınıf 1 kapısı var birkaç tanede penceresi.

kısacası sayılmayacak kadar mantık hatası vardı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.