Şimdi Ara

arkadaşlar 1501 için acil yorum lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    babam benden habersiz laptop almış bi tanıdıktan... dell inspiron 1501 !

şöle ki ben makinei nette inceledim, ramdeki farklılık dikkatimi çekti..

makinenin özellikleri şöyle ;

AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile
    Technology TL-52
    1.60 Ghz, 2 GB RAM kingston
    256 ekran kartı war bir de.. ATI'nin...
    120 GB da hdd war...

şimdi arkadaşlar babam bu makineye 1300 ytl wermiş...

size göre uygun mudur ???

bi de kullanan arkadaşlar warsa, lütfen yorumlarını bekliorum...

bir de disk bölünmeden geldi, diski nasıl bölücem ? bilen biri warsa, anlayacağım dilden anlatabilirse züper olur...

şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwingsoul -- 9 Eylül 2007; 17:23:12 >

• bu arada bilgisayarı aldığımız kişiyle de konuştum, piyasada 2GB ram i olan 1501 yok dedim, o makine bize özel ve sınırlı sayıda geliyor dedi...
  • arkadasım acıkcası 2gb ramlı satılıyorsa acıkcası abı ram upgrade ı yapılmıs o makınaya makınan guzel ama 2 gb ramlı bıze ozel olarak geldı lafı palavra:D
  • bu senın ıcın bır sorun olmaaz hem gule gule kullan makınanı darısı benım basıma :D
  • ben mersinden sordum makinayı 2 gb olabilir dedi ama bana 1 gb yeter deyin onuda o na göre fiyatlandırırz dedi.

özelliklerine göre fiyatını veriyorum:

1gb ram
    120 gb harddisk
    ati radeon x1150 ekran kartı 256 mb
    1,6 gh x2 64bit AMD
    fsp 1600 işlemci hızı
    kamera + fare set + çanta

böylece bonusa 12 taksit olarak

1250 ytl kdv dahil fiyatı yani aylık 104 ytl ye geliyor bende alıcam bunu bakalım
    size göre ekran kartı nasıldır iyi midir hangi oyunları kaldırır hangisi kaldırmaz yada bu cihazın eksi yanları var mıdır bilenler varsa bekliyorum yarın almayı düşünüyorum...

• arkadaslar alacaksaniz vatanda card finansa cok ii fiyat var bende ordan aldim ama dolar düsünce arada 220 ytl zarar ettik : ) card finans olsahttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29279 96x12 : 1116 ytl cok ii fiyat : )
    AMD TURİON X2 TL-52
    1.6 GHz
    1024 KB
    1024MB
    DDR2
    120 Gb
    256 Mb HYPER MEMORY
    ATI
    X1150
    15.4 " TRUELIFE
    WXGA
    1280*800
    DVD±RW Double Layer
    Kart Okuyucu
    Wireless
    Windows XP HOME Ed. TR
    2.8 KG
  • Bu makina alınmaz. O ekran kartıyla hiç birşey yapamazsınız. İşlemcisi de eski teknoloji. alacaksınız ve güncellikten uzak kalacaksınız paranızla..yazıktır.Biraz daha sabredin üstüne 3-5 daha koyun en azından Santa Rosa platformlu DX10 ekran kartlı bir model alın. Marka farketmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.