Şimdi Ara

ARKADAŞLAR 3D İLE İLGİLİ yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şimdi beyler 1 yeni pc aldım imzamda olduğu gibi. Fakat 1 sorunum var ekran kartım Gigabyte GTX650 Ti OC 2048MB DDR5.

Ayarlardan 3d yi açtım felan her neyse. Şimdi 1 oyunu 3d ye çeviriyor. ctrl+t ye basınca. Veyada internetten bir 3d film izliyorum her neyse.

Monitorum 3d gösteriyor oyunu burada bir sıkıntı yok. Fakat ben bunun için hangi 3d gözlüğü kullanacağım. Sinemalardaki 3d karton 1 tl lik gözlükler işime yararmı.
    Pasif gözlük aktif gözlük veya bir öneriniz varmı.

Samsung 106 ekran ful hd led tv var fakat gözlükleri tv ile kablosuz bağlantılı.Pc de 3d açıp onları taktığımda görüntüde 1 şey fark etmiyor. HDMI kablosu onermeyın led tv de ekran yanması oldugunu duydum pc ye baglandıgında.
    Ondan dolayı ben pc ye nasıl 1 gözlük alıcam . Aldığım keyif vericek mi

• bir yasima daha girdim. ne oluyomus ekran yanmasi mi oluyormus ? senin monitor neden yanmiyor o zaman?
  • dento35 kullanıcısına yanıt
    MASAÜSTÜNÜ LCD TW LERE BAĞLAYIP ZORLADIGINDA EKRAN YANMASI OLUYOR. VE EKRAN YANMASI KARANTI KAPSAMINDA DEGIL. BENIM KI TMM LED TV LED TVLERDE ZOR EKRAN YANMASI. AMA YINEDE YENI ALDIK KORKU VAR. BEN ACTIGIM KONUDA MASAUSTU PC DE 3D VAR SORUNSUZ PC MIN MONITORUNDADA GORUNTULUYORUM DEDIM. BANA GÜZEL İŞLEV VERİCEK 1 GÖZLÜK TAVSIYESI DEDIM,
    KONU DISINA CIKIYORSUN BARİ ARAŞTIRIP ÇIK

EVET ARKADAŞLAR NE TÜR Bİ GÖZLÜK ALMAM LAZIM
  • Ekran yanmasıhttp://tr.wikipedia.org/wiki/Ekran_yanmas%C4%B1 burada var ayrıca ekran yanması google yazınca çıkan 2 linkte daha açıklayıcı bilgi var.
    @dento35

Ne yazıkki gözlük konusunda herhangi bir bilgim yok ancak şunu söylemek isterim bilmediğiniz bir şeyi sorar ve öğrenmeye çalışırsınız bunu foruma yazdığınızda sizin özeliniz olmaktan çıkar o forumu kullananların olur kimseyi küçük görmemek ve yargılamamak gerekir diye düşünüyorum.
  • senin bahsettigin ekran yanmasi tarihte kaldi. lcd tv`lerde boyle bir sorun yok. Plasma tv yada projeksiyon tv`lerin hastaligidir. ayni goruntunun ayni yerde cok uzun durmasiyla olusur. Mantik olarak lcd tv ile monitorun hicbir farki yoktur. Yani korkun yersiz ama neyse sen bildigin gibi yap. Gozluge gelince anladigim kadariyla ekran kartin 3d`ye ceviriyor. Ekran kartinin ozelliklerine baksaydin cevirdigi 3d`nin ne tur ve hangi gozlugu kullandigini bilirdin. Keske once tembellik etmeyip para verdigin kartin ozellilerini okusaydin da ondan sonra foruma yazsaydin.
  • dento35 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim tembel olsam çalışıp bu sistemi almazdım bu bir. 2. cisi 4 tane ayrı gözlük çeşidi var ekran kartımda. Fakat ben hangisini nasıl kullanacağız demedim. Sadece hangisini ucuz yönlü kullanmalıyım. Veya da en kaliteli hangisi olur dedim. Tembelliğe gelince merak etme seni program olarak bile kullanırım ben ayık ol sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Ekran yanmasıhttp://tr.wikipedia.org/wiki/Ekran_yanmas%C4%B1 burada var ayrıca ekran yanması google yazınca çıkan 2 linkte daha açıklayıcı bilgi var.
    @dento35

Ne yazıkki gözlük konusunda herhangi bir bilgim yok ancak şunu söylemek isterim bilmediğiniz bir şeyi sorar ve öğrenmeye çalışırsınız bunu foruma yazdığınızda sizin özeliniz olmaktan çıkar o forumu kullananların olur kimseyi küçük görmemek ve yargılamamak gerekir diye düşünüyorum.

Kardeşim sen haklısın fakat. Konuyu bi daha incelersen ben haklıyım...

• donanimhaber cok guzel bir site ama birde senin gibi saygisiz haddini bilmezler olmasa daha iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dento35

donanimhaber cok guzel bir site ama birde senin gibi saygisiz haddini bilmezler olmasa daha iyi olacak.

En azından İnsanım
  • 06pasa06 0 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım normal sinama gözlüğü işe yaramıyor led monütörün 3d ise 3 d gözlük almalısın alışveriş merkezlerindeki denemek gözlüklerden .sony olanı 300 ile 400 tl arası sadece gözlük

coğu calınıyor o markettlerde gözlükler pahalı olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

arkadaşım normal sinama gözlüğü işe yaramıyor led monütörün 3d ise 3 d gözlük almalısın alışveriş merkezlerindeki denemek gözlüklerden .sony olanı 300 ile 400 tl arası sadece gözlük

coğu calınıyor o markettlerde gözlükler pahalı olduğu için

Saol üstat eksik olma. Ama pahalı yaw :D
  • 06pasa06 0 kullanıcısına yanıt
    caktırmadan cebine indire gandi yapacaksın o zaman yada 2 ci el sahibinden.com bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06pasa06

quote:

Orijinalden alıntı: dento35

donanimhaber cok guzel bir site ama birde senin gibi saygisiz haddini bilmezler olmasa daha iyi olacak.

En azından İnsanım

Lutfen kavganizi ozel mesaj ile yapiniz. Forumu kirletmeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Yok ya yine en iyisi hdmı ile pc ye bağlama pc yi. TV DE AKTİF BAĞLANTILI GÖZLÜKLER VAR. ALICILI DAHADA GÜZEL OLUR HERALDE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.