Şimdi Ara

arkadaslar artik bende aranizdayim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun artık benımde bır A3 um oldu fakat ...

ambıtıon 1,6fsı coupe sıyah slıne fakat opsıyonel aksesuarları konusunda fazla billgi sahıbı olamadıgımız icin spor direksiyon
    (cok fonksiyonlu) on kol dayama park sensoru elektrikli tavan eklettirdik ve bu sizin wep adresinizi gordukten sonra bir kac eksigimin oldugunu farkettim ozellikle xenon farin ambition larda standart oldugunu sanıyordum ole deilmis peki orjinal ustunde gelecek olan far nasil dir bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar

ayrica aracim s line oldugu icin quatro ozelligine sahipmidir yani 4 cekermidir...

• güle güle kullan...kazasız belasız inş....
    xenon değilse büyük ihtimal h7 holojendir.....projektör warmı bilmiyorum....
  • Kardeşim hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah.

Yalnız şöyle bir detay var sen aramıza girmemişsin, aramızdan uzaklaşmışsın gibime geldi.

• hayırlı olsun kazasız belasız ama quatro olsa kesin sana bilgi verirlerdi ya da fiyat olarak sen hissederdin
  • hayırlı olsun arkadasım güle güle kullan a3 en full ylada en baz wersiyonuyla da cok süper araba
  • hayırlı ugurlu olsun dostum :) Bende a3 sahibiyim ama seninki bambaskadır quattro ymus ayrıca ooh

piyasadaki kitler a3 e pek olmuormus ama modifiyem.com da 1isi sonunda buldum servise taktırdım falan diodu.Biraz arastır yada dogusotonun sitesinden iletişime gir , orda servis elemanlarının mail adresi var ben ordan soruorum :) Ama tavsiyem aynı mail i 5-6 kişiye yollaman.

Bugun sis farı icin mail attım. 2 kişi cvp yazdı.1isi 700kusur dedi iscilik dahil. Digeride 1.400 falan tutar dedi.Arada pezo da cok yani
  • Evet bencede
    quote:

Orjinalden alıntı: focuss

Kardeşim hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah.

Yalnız şöyle bir detay var sen aramıza girmemişsin, aramızdan uzaklaşmışsın gibime geldi.

• hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

bugun artık benımde bır A3 um oldu fakat ...

ambıtıon 1,6fsı coupe sıyah slıne fakat opsıyonel aksesuarları konusunda fazla billgi sahıbı olamadıgımız icin spor direksiyon
    (cok fonksiyonlu) on kol dayama park sensoru elektrikli tavan eklettirdik ve bu sizin wep adresinizi gordukten sonra bir kac eksigimin oldugunu farkettim ozellikle xenon farin ambition larda standart oldugunu sanıyordum ole deilmis peki orjinal ustunde gelecek olan far nasil dir bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar

ayrica aracim s line oldugu icin quatro ozelligine sahipmidir yani 4 cekermidir...

hayıutlı olsun yeni araban

quatro olmasını anlamanın kolay bir yolu var aslında çık bi düzlüye asıl gaza sonuna kadar patinaj yapmaması yapsada çok az yapamsı lazım hissetmedim dersen in lastik izlerine bak 4 taneyse quatrodur (emin olmak için tabi yoksa quatro olsa sağına soluna biyerine mutlaka quatro diye yazardı)

gerçi 1.6 motorum quatro olması dahilinde patinaj yapabileceyine pek ihtimal vermiyorum ama olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.