Şimdi Ara

Arkadaşlar Bu forumla ilgili bir sorunum var !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com sitesine girince bişey yok ama ondan sonra ikinci el bölümlerine girince sorun başlıyor.Sağ taraftaki kaydırma çubuğu bi türlü yerine gelmiyor ve ben aşşağıdaki ilanları göremiyorum(sayfada aşşağı doğru kayamıyorum yani) baktığım sayfada.Ayrıca böle durumdayken hep durum cubuğunda "(1 item remaining)" diyor.Bişeyin yüklenmesini bekliyor yani ama tabiiki o şey bi türlü yüklenmiyor çok bekledim.
    edit:Sadece ikinci el forumlarında değil diğer bütün forumlarda da oluyormuş.
    Bazen yandaki çubuk ortaya çıkıyor ama bu sefer de monitörde görünen sayfanın altında bi alan böle boş turuncu olarak kalıyor ve aşşağı doğru inerken orası hep öle kalıyor.Böle 2 cm lik bir dikdörtgen alan gözükmüyor ama no problem en azından aşşağılara doğru inip görebiliyorum öbür konuları sürekli böle olması için ne yapmam gerekiyor veya bu sorunu kökten çözmem için napmam lazım.
    Not: I:E 7 kullanıyorum.

• noldu hiç mi çözüm yok ?
  • Bendede bazen oluyor ama geçici internet explorerı kaldırıp kurmayı dene
  • Çok seyrekte olsa arasıra oluyo dostum. Tarayıcı ayarlarıyla oynadıysan varsayılan yap
  • hayır başka yerde oturunca anladım burdaki aşşağıdaki çıkan reklamdan oluyormuş.
    Yok be kardeşim %80 hep oluyor be.
  • Internet Explorer mı kullanıyorsun? Eğer öyleyse Opera veya Firefox kullanmayı dene.
  • temporary internet files ı silmeyi dene.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReadySetConnect -- 10 Nisan 2007; 1:35:10 >
  • Hiçbirini yapma.
    internet exploreri silmenle filan olmaz. Bunlar siteye verilen reklamlar filan. yani hangi browseri yüklersen yükle, onlar sitenin kendisinde var zaten, yine çıkar.

java türü reklamlardan ben de şikayetçiyim. Bazen sağ tarafı tamamen kaplıyor, mesajların üstüne geliyor okuyamıyorum.
  • yeni üye oldum ama bu java reklamları 5 dk içinde kafamı krıştırdı
  • o olay banada oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.