Şimdi Ara

arkadaşlar dayanamıyorum ne zaman açıklancak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • artık öğrenmek istiyorum neresi çıktığını,sabredemiyorum

• Bekliyoruz bizde.Herkes aynı durumda
  • Çok acele ediyorsunuz.Biz 2 hafta beklemiştik.Bizden öncelere mektup geliyordu.Az sabır daha 2 dün geçti.
  • forumlarda fazla dolaşma bence ondan da stres yapıyorsunuz ben şimdi film açıp izliycem valla ohh
  • ben de dayanamıyorum durumum çok karışık bir an önce yerleşemedi yazısını görsem de ders çalışsam. şimdi ne ders çalışıyorum ne de tatil yapabiliyorum. sıcakta bilgisayarın basında oturmaktan bittik artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: avukatolucamben

ben de dayanamıyorum durumum çok karışık bir an önce yerleşemedi yazısını görsem de ders çalışsam. şimdi ne ders çalışıyorum ne de tatil yapabiliyorum. sıcakta bilgisayarın basında oturmaktan bittik artık

bence tercihleri kafaya takmayıp çalışmaya başla bir şey kaybetmezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankLampard08

quote:

ben de dayanamıyorum durumum çok karışık bir an önce yerleşemedi yazısını görsem de ders çalışsam. şimdi ne ders çalışıyorum ne de tatil yapabiliyorum. sıcakta bilgisayarın basında oturmaktan bittik artık

bence tercihleri kafaya takmayıp çalışmaya başla bir şey kaybetmezsin

açtığım konuyu gördün mü bilmiyorum ailem tercih yapmış 34k ya erzincan hukuk herkes gelmez diyor ama moralim yine de çok bozuk o yazıyı görmeden ders çalışmayı bırak dizi bile izleyemiyorum sürekli forumdayım

• quote:

Orijinalden alıntı: anLhnTa7T

forumlarda fazla dolaşma bence ondan da stres yapıyorsunuz ben şimdi film açıp izliycem valla ohh

kardeş banada öner film ya izlemediğim film kalmadı :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultfatih

artık öğrenmek istiyorum neresi çıktığını,sabredemiyorum

ağlamaktan gözlerim sisti cok korkuyorum aciklasalar artik off :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dostum sen hala aynı yerde misin?Erzincan hukuk en fazla 26 bine düşer o çevredeki insanlar da orayı tercih ediyo yani 30 binleri görmesi sözkonusu deği.l Valla sana erzincan hukuk gelsin kendimi camdan atarım bu kadar da açık söylüyorum bence sen şimdiden çalışmaya başla yoksa seneye erzincan hukuğa bile razı olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarşistgenç

quote:

Dostum sen hala aynı yerde misin?Erzincan hukuk en fazla 26 bine düşer o çevredeki insanlar da orayı tercih ediyo yani 30 binleri görmesi sözkonusu deği.l Valla sana erzincan hukuk gelsin kendimi camdan atarım bu kadar da açık söylüyorum bence sen şimdiden çalışmaya başla yoksa seneye erzincan hukuğa bile razı olabilirsin

agzindan bal damliyor kardesim :D
    insallah insallah agzimizi hayra acalim :D
    bence de gelmez ama insan psikolojisi iste tam ikna oluyorum sonra birden kriz geliyor her sey basa sariyor . nickini kaydettim gelmediinde mesaj aticam insallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 hafta sınav sonuçları için alıştırınca, bunu daha da hızlı istiyoruz mantıken..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.