Şimdi Ara

ARKADAŞLAR İLK OYNAĞINIZ OYUN HANGİSİ ACABAAA? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • commodore da commando. ahhh lem ne günlerdi onlar. üst üste 18 defa bitirmiştim
  • Ben böyle kayaklı bi oyun vardı...

Adam karda kayıyodu...

Sonra kar canavarı çıkıp adamı yiyodu
  • Prince TTT çıkmasını da 4 gözle bekliorm, o günden beri tüm prince of persia serilerini oynadım müthiş hepsi de şu 60dk olayı yüzünden bitirememiştim ilk prince'i geçenlerde bitirmiştim galiba
  • LOTUS!
  • ATARİ 800 XL makinem vardı. Hiç oyun kaseti bulamadığımdan bugünün SNAKE adlı oyununu basic ile bizzat uğraşarak proğramlamış ve oynamıştım. Ne günlerdi o günler yawww.. Kendi oyununu kendin proğramla...
  • Kara kutuda bi karete oynu vardı allahım ne çok severdim yaa abim kızardı joistiği yavaş hareket ettir bozuluyo diieee
  • bi viking oyunu vardı, adını hatırlamıyorum şimdi. Platform oyunuydu, 4 tane vikingi yönetiodul.
  • ilk oynadığım dune 'dı. aptal aptal uğraşıp duruyodum bunlar ne işe yarıyo diye. ondan sonra ikinci oynadığım oyun duke nukem 3d olmuştu. sabahlara kadar oynuyodum.
  • dave diye dandik bi oyundu ama oyundan aldığım zevki suan hiçbirinden alamıyommmmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

Kara kutuda bi karete oynu vardı allahım ne çok severdim yaa abim kızardı joistiği yavaş hareket ettir bozuluyo diieee

hahahah o joystiği azmı açıp tamir ettim be :) hemde yaşım ufacıktı daha :)

• Daha 4yaşında Mario oynuyor, her oyunu bitiriyordum.
  • ya beyler hepiniz sağolunda arkadaşın birisi haggar dan falan bahsetmiş o oyunun hastasıyım ben bulamıorum bilen varsa link versin yaww
  • Beyler Revolt u bilirmisiniz bilemiycem ama bilgisayar almaya gittiim yerde, adam bi bilgisayar koymus(deneme olarak)onda Revolt oynamistim ama daha sonra adamdan aldigimiz bilgisayarda o oyun çalishmamisti!!!!!!!! Deli olmustum!
  • Prince of Persia
  • biomen
    harika bir oyundu hala oynamak isterim
  • Süper mario...
     ARKADAŞLAR İLK OYNAĞINIZ OYUN HANGİSİ ACABAAA?
  • ataride ilk street fıghter bilgisayarda euro cup 2002 ve max payne
  • İlk oynadığım oyun ateride idi adını yanlış hatırlamıyosam "DUCK HUNT" idi.
  • fifa 94 oynamıştım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.