Şimdi Ara

ARKADAŞLAR İLK OYNAĞINIZ OYUN HANGİSİ ACABAAA? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acayip severdim bu oyunu ama ben PC de oynardım 386 DX40 ;)
    İlk oynadığım oyunlar
    PC de, Prehistoric veya Wolfeinstein (tanklı, alan kapamaca) oynadığım il oyunlar.
    Atari 800XL de River Raid. :)

quote:

Orjinalden alıntı: antique

amiga500 'de LEMMINGS.. o-ooo deyip patır patır patlarlardı
    pc'de ise SENSIBLE SOCCER.. hey gidi günler hey
  • mariooooo
  • c64 River Raid
  • atari salonlarında ilk oynadığım oyun uçaklı bir oyundu. suyun üzerinden uçup üzerinde fuel yazan şeylerin içinden geçip yakıt alıyorduk. geçerken bir dolum sesi çıkarıyordu. arada köprüleri vurmak gerekiyordu falan, hoş bir oyundu. commodore'da ilk oynadığım oyunu hiç hatırlamıyorum. zaten benim yoktu, arkadaşların vardı.

pc'de oynadığım ilk oyun duke nukem 3d idi yanlış hatırlamıyorsam. 486dx miydi, pentium 100 müydü neydi oynadığım bilgisayar. ama düzenli olarak oynayıp hayatımı mahvetmeye başladığım ilk oyun warcraft 2'dir.
  • Super Mario...
  • eğer atari salonlarını saymazsak ilk oyunumu nitenda da mario bros 1'di. Panasonic 3do'da fenix 3 playstation 1'de resident evil 1 ve kendi pc de oynadığım ilk oyun ise half life dı yanlış hatırlamıyorsam....
  • ataride super mario (ulan prenses kurtarcaz die uyumazdık)
    sega argentina football 98
    bilgisayar fifa world cup 98
  • süper mario ve street fighter comodorda tabi
  • Bilen bilir dönemin en sağlam oyunlarından biri olan Duke Nukem 3D ile başlamıştım oyunculuğa. Şimdi bile ara sıra açıp nostalji yapıyorum.
  • daha amiga bile icat olmadığından commodere 64de wizard of war ve river raid, disket bile yoktu kasetten yükle kafa ayarı yap ulen ne eziyetti be
  • age of empires
  • macintosh bilgisayarda load runner i oynamistim hala cok severek oynarim
  • Kara kutu atarisinde uçak oyunu oataride yanlış hatırlamıyorsam 99kadar oyun vardı vay be neydi ogünler...
  • kara kutularda bir rrobaot oyunu vardı koridorlardan diger robotları vuruyordum.onu arkadasta oynadıktan sonra aziz pedre aldırrttım ondan sonrada een cok o ucak oyununu oynadım.sonra ortabırde aterı aldım ve supper mario ve dıgerlerıyle devam etti.ardından ılk pc oyunu nf2 ydı heralde tam olarak hatırlamıyorum.eyyy gidi gunler gözlerım yasardı ne nostaljıydı ama
  • batman comodorda
  • ataride street fighter ( Abimle birbirimize adu cent çekerdik)
    Pc'de Wolfenstein
  • hani helikopterleri vuruyosun puf puf die sesler çıkarıyodu yakıt almak için fuel yazan şeylerin üstinden geçiyodun o oyun ama ilerde zorlaşıyodu baya bi
    bide dungeon master oynuyodum veletken
  • benimde kara ktuda kurbagla sinek yakalama
  • quake 3
  • çocukken bilgisayarda satranç oynadığımı hatırlıyorum.

o zamanlar atari salonları bile yoktu galiba. başka bir arkadaşın bilgisayarında
    satranç oynuyorduk.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.