Şimdi Ara

ARKADAŞLAR İNTERNET CAFEDE ZOR DURUMDA KALMADAN OYNAMAYIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • abi bu sabah bi tane adam daha soyuluyodu son onda iteleri aktardılar ama adamlar hala şifreyi biliyolar

şu şifreler değişse

cafeler dikkat

• quote:

Orjinalden alıntı: ozanhasmet1

ev gibisi yok

harbiden de ole

bende evde oynuyodum
  • asla dp olmayan cafe lere gitmeyin
  • abi dp olamayan cafeye gitme diyonda dp var ama carın şifresini gene öğreniyolar
  • arkadaşlar herkezin bu onu hakkında bilgilenmsini istiyorum

not:bu topic i güzel yerlere getirelim lütfem

• quote:

Orjinalden alıntı: yasr_tr

ARKADAŞLAR İNTERNET CAFELERDE ŞİFRELER ÖĞRENİLİYOR SLECK CAREKTER YAPARKEN DİKKAT EDİN BENİM ÖYLE CARIM GİDİYODU

UNUTMAYIN knight OOYNADIKTAN SONRA MUTLAKA BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLATIN

select charecter ve bilgisayarı yeniden başlatmanın mantıklarını çözemedim
    bilgisayarı yeniden başlatmanın mantığı deep freze yi düşünüosun sanırsam, ama bilgisayarı yeniden başlatana kadar adam işini yapmış olcak.en önemlisi güvenlik programları
    select charactere yorumum yok saçma
  • böle char çalma olayları çok oluyo yaw.
  • YA HER TÜRLÜ ÇALABİLİRLER İŞTE GENEDE RESET ATIN DEĞİŞİK DEĞİŞİK ÇALMA ŞEKİLLERİ VAR SEN ATMA O ZAMAN RESET

AMA DİYOMKİ HER KEZDE AYRI BI PRAGRAM VAR DEĞİŞİK DEĞİŞİK ÇALINIYO İŞTE SEN BİLİYOSAN YAZ OZAMAN ... YADA HİÇ YAZMA Bİ FİKİR DİMİ BU SAYGILI OLUN BİRAZ
  • benim önerdiğim ekran klavyesi ile girmede regedit yardımıyla öğrenebiliyorlar ise şöyle yapın oyuna girmeden regetiditi kaydedin. daha sonra ekran klavyesi ile şifrenizi girin oyundan çıktıktan sonra kaydettiğiniz regediti tekrar yükleyin . Bu yolla çalabileceklerini hiç sanmıyorum. Kolay Gelsin
  • saol kardeş başka bi önerisi olan varmı lütfen herkez bildiklerini yazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasr_tr

ARKADAŞLAR İNTERNET CAFELERDE ŞİFRELER ÖĞRENİLİYOR SLECK CAREKTER YAPARKEN DİKKAT EDİN BENİM ÖYLE CARIM GİDİYODU

UNUTMAYIN knight OOYNADIKTAN SONRA MUTLAKA BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLATIN

hani sizin bi zamanlar nova şifreleri yazdıgınız yer varya işte ordan

bilgisayarlarda deepfrezee die bi prgoram var (dipfriz) o varsa korkmayın bilgisayara reset atılınca hackerlerın maili banlanıyo otomatikman ya da o mail siliniyo

• arkadaşım ama dp siliniyo diyon ama genede öğreniyolar başka bi yolu var bu işin

• yaw arkadaşlar ne yapacazsak yapalım şifrede değişmiyo zaten sinir oldum üyelik aldım gene değişmedi yardım pls
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.